Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Kaş Kalkan’ı Yat Kiralama ile Deneyimleyin

Yaz tatilini farklı bir şekilde geçirmek isteyenler için yat seçenekleri bir avantaj olabilir. Turizmin kalbi sayılabilecek yerlerden olan şehri deniz turu ile keşfedebilirsiniz. Birbirinden güzel Kalkan Koyları ile tatilinize değer katacak bu deneyim mavi yolculuk ile taçlandırılacak.

Koyları ve plajları ile eşsiz bir tatil fırsatı sunan bu yer ülkemizdeki tatil rotalarının başında geliyor. Hem mavi tur ile normalde göremeyeceğiniz yerleri keşfedebilecek hem de Kalkan Denizi ile yüzmeye doymuş olacaksınız. Buraya ulaşmak için de Dalaman Havalimanı’ndan direkt beldeye ulaşabilir, vakitten tasarruf edebilirsiniz. Doğası ve canlılığı ile de ziyaretçilerini etkileyen bu yerde tekne kiralama için size uygun kiralama seçeneklerine bakabilir ve size uygun seçeneği bulup bu tatil köşesini deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Kalkan’da Gezilecek Koylar

Antalya’nın içinde yer alan bu Kalkan, pek çok gezilecek yere sahip. Hem doğasıyla huzur bulunan hem de yemekleri, mimarisi ve tatiliyle büyüleyen bölgede insanlardan uzak ve lüks bir şekilde tatil yapabilirsiniz. Burada yer alan Kaş Kalkan koyları ile hem geziye hem de denize doyabilirsiniz. Likya Dönemi’nden kalan koylardan ilki Kalamar Koyu’dur. Berrak denizi ve renkli villalardan oluşan bu yerde dalış yapmak da mümkün. Akvaryum Koyu ise, denizin rengi ve deniz canlıların yoğunluğuyla akvaryuma benzetildiği için adını da oradan almış. Kalkan’ın bir başka mükemmel noktası ise Fırnaz Koyu. Biraz kalabalık olabilen bu yere tekneyle gelebilir ve eşsiz denizi ile keyif sürebilirsiniz. Ek olarak manzarası da harika olan bu yerde çamur banyosu bile yapmak mümkün. Eşsiz güzelliklerden bahsetmişken Frenk Koyu’nu da anmakta fayda var. Dalışa da imkân sunan ve buz gibi suyu olan bu harika yer masmavi suları ile büyülemekte. Bölgedeki en soğuk ve en derin yeri olmasının sebebi ise Toros Dağları’ndan kaynak suyunun buraya akması.

Beldedeki Masmavi Su Seçenekleri

Üstteki inceleme ile Kalkan’da bulunan en güzel koyları gezme fırsatı elde edebileceksiniz. Sırada Kalkan plajı seçeneklerini keşfetmek var. Bu seçeneklerin başında Kaputaş Plajı yer alıyor. Akdeniz’in eşsiz manzarasına eşlik eden ve turkuaz deniziyle ön planda olan bu plaj ülkedeki en nadide plajlar arasındadır. Tekneniz ile oraya ulaşabilir ve eğlencenizin tadını çıkarabilirsiniz. Önemli plajlardan bir diğeri Patara Plajı. Türkiye’nin en uzun plajı olan Patara, Kalkan yat kiralama seçenekleri ile Patara’nın gizemli yerlerini ve Patara Plajı’nı da doyasıya keşfedebilir, oradaki mavi sulara kendinizi bırakabilirsiniz. Deniz kaplumbağası ve caretta carrettaların yumurtlama yeri olduğu için turistlerin de ilgisini çeken bir yer olmakta. Bu plajlar dışında daha pek çok imkân bulunuyor. Bu plajlardan bazıları Halk Plajı (mavi bayraklı), Kalamar Plajı, Gerenlik Plajı, Akçagerme Plajı denebilir. Akçagerme hariç diğerleri buraya çok yakın olacağından denizde rahatlıkla oradan oraya geçebilirsiniz.

Tatil Yerindeki Tekne Avantajları

Deniz turunun avantajlarından biri görülmesi gereken yerlerin çoğuna sadece deniz yoluyla ulaşılabilmesidir. Yani bazı doğal güzellikleri görmek ve sakince vakit geçirmek için mutlaka Kaş Kalkan tekne kiralama seçeneklerini değerlendirmeniz gerekir. Böyle bir tatil ile Patara’nın plajının yanında antik kentin de önemli kalıntılarını da keşfedebilir ve amfitiyatro, mezar gibi alanları görebilirsiniz. Yılan Adası, Sıçan Adası gibi yerleri de keşfetmek için yine rotanıza ekleyebilir ve kendinize özel bir tatil rotası yaratabilirsiniz. Bölgedeki en önemli alan Mavi Mağara. Deniz yoluyla ulaşılabilen mağarada denizdeki güneşin yansımasıyla oluşan mavi ışık, mutlaka görülmesi gereken bir yer olduğunu tekrar tekrar hatırlatır. Bu mağara dışında İnbaş ve Güvercinlik Deniz Mağarası da bulunuyor. Doğal olarak oluşan bu mağaraların hepsine sadece deniz yoluyla erişiliyor. Mağaranın içine de yüzerek giriliyor. İşte bu yüzden masalsı bir tatil geçirmek ve seyahatinizi daha keyifli hale getirmek için Antalya yat kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support