Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Türkiye’deki Yat Tatiliniz için Seçebileceğiniz En İyi Beş Gulet

Doğu Akdeniz’de seçebileceğiniz bir çok yüksek kaliteli guletin arasından, Guletbookers’daki uzmanlarımız Türkiye’de geçireceğiniz bir sonraki yat tatilinizde önümüzdeki yaz kiralayabileceğiniz mükemmel beş guleti sizler için inceledi...

Aileler İçin
CANER IV

36 metre uzunluğundaki Caner IV; iki ana süiti, iki adet iki kişilik ve iki adet ikiz kamarası ve imkanları ile 12 kişi misafiri rahatlıkla ağırlayabilir. 2008 yılında inşa edilen Caner IV lüks bir gulet yat olup yat üzerinde geçireceğiniz tatili mükemmel bir hale getirecek şekilde tasarlanan geniş iç ve dış kullanım alanlarına sahiptir.

Kendi köşenize çekilip tatilinizi doyasıya yaşayabileceğiniz bu teknenin dinlendirici bir ortama sahip arka güvertesinde bol miktarda güneşlenme alanı mevcuttur. Aynı zamanda misafirlerinizin içkilerini yudumlarken gün batımını seyredebilecekleri konforlu bir oturma alanı teknenin pruvasında sizleri beklemektedir. Arka güvertede, misafirleriniz yıldızların altında açık havada yemeklerini yiyebilirler.

Tecrübeli mürettebatımız sizlere şefimiz tarafından günlük olarak hazırlanan Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sunacaklardır. Şef Şener TYBA Charter Show 2018’de Şefler arasındaki yarışmanın birincisi olmuştur.

Su kayağı ve jet ski’ye binmeye doyacağınız gulet yat Caner IV’ün misafirleri bu harika gulette geçirecekleri tatillerinin bir parçası olarak kanoya binecek, şnorkel ile denizin altındaki güzellikleri gözlemleyecek. Ayrıca sessiz koyları veya kıyıdaki ilginç köyleri keşfedeceklerdir. Bu gulet yat misafirlerinin memnuniyet derecesi açsından sürekli olarak en çok tercih edilen gulet yatlardan bir tanesidir.

€2,250 – €3,750 günlük, Türkiye ve Yunanistan

Detaylı Bilgi: Caner IV yat kiralama

Çiftler İçin
DIDI

Yunan Adaları ve aynı zamanda Türkiye kıyılarından da kiralayabileceğiniz bu yat 24 metrelik bir uzunluğa sahiptir. Sekiz misafiri konforlu bir biçimde ağırlayabilir. Samimi bir ortamda sunabildiği lüks ile bu gulet yat kendisini ispatlamıştır. Gulet Yat Didi şık siyah bir gövdeye ve beyaz renkli bir kaptan köşküne sahiptir; iç kısmı ise İtalyan tasarımı olup mermer banyolar sizi karşılayacaktır. Özel ve tarz sahibi bir lüks yat seyahati arayışında olan çiftler için Didi ideal bir seçim. Türkiye Kıyılarında veya Yunan Adalarında yat üzerinde tatilini geçirmek isteyen misafirlerine ihtiyaç duyacakları tüm imkanları sunacaktır

Yatın arka tarafında bulunan açık havadaki yemek alanı özenle hazırlanmıştır. Yemeklerin yenebileceği, sohbet edilebilecek veya içki içebilecek harika bir alan sunar. Gövdedeki lüks güneşlenme alanları hak ettiğiniz tembelliği yaşayabilmeniz için idealdir, veya yıldızların altında içkinizi yudumlayabilirsiniz; güvertenin ön kısmında da güneşlenebileceğiniz alanlar mevcuttur.

Gulet Didi, motoru ile yol alabileceği gibi, Ege kıyıları veya Yunan Adaları boyunca yelkenli ile de yol alınabilir. Didi, unutulmaz güzellikte bir tatil fırsatı sunabilmek için sizleri bekliyor.

€1,250 – €2,500 günlük.

Detaylı Bilgi: Didi delüks yat kiralama

Koyları Keşfedin
MASKE II

Lüks gulet Maske II; mürettebatlı motorlu bir guletin sunabileceği tüm konfor ile sizleri bekleyen geleneksel ketch gulet tipindedir. Maske II, 2013 ve 2016 yıllarında tümüyle yenilenmiştir. Bu gulet, Türk Kıyılarının harika manzarasını ve denizin verebileceği en güzel görüntüleri sizlere sunmak için yeni eklenmiş üst güverteye sahiptir.

İki ana süiti, bir ikiz ve üç çift kişilik kabinleri ile 12 misafiri rahatlıkla ağırlayabilir. Maske II’nin akıllı yerleşimi aileler veya arkadaş grupları için üst seviyede esneklik sunar. Tüm kabinler kendi içlerinde çeşitli imkanlara sahiptir.

Şezlonglar ve konforlu oturma alanlarına sahip harika iç ve dış yaşam alanları bulunmaktadır. Guletin arka tarafından denize doğru alçalabilen yüzme platformu suya ve su oyuncaklarına kolay bir erişim sağlar.

Profesyonel kaptanı, şefi ve tecrübeli mürettebatı Türkiye’nin Akdeniz ve Ege Kıyıları boyunca veya yakındaki On İki Adada misafirlerine benzersiz bir gulet deneyimi sunabilmek için hazır beklemektedir.

€1575 – €2,500 günlük

Detaylı Bilgi: Maske II lüks gulet yat kiralama

Geleneksel Türk Yelkenciliği
ENDERIM A

29 metre uzunluğa sahip klasik ahşap bir gulet olan Enderim A; bir çok başarılı gulet seyahatini başarıyla tamamlamış bir tekne olup aynı zamanda sahibi olan Hasan Kaptan’ın idaresinde olup Hasan Kaptan engin kişisel tecrübesini sizlere de sunacaktır. Eski gulet yatların inşasına dair kişisel bilgiye de sahip olan Hasan Kaptan’ın ailesi bir sanat eseri inceliğinde olan kabinler ve salonun ahşap işçiliğine de katkıda bulunmuş, tekne alanında basit ve pratik bir tasarım oluşturulmuştur.

Kaliteli ses ve eğlence sistemleri, su sporları için kullanabileceğiniz iki adet kano, şnorkeller ve bir sürat teknesi ile Enderim A’nın teknede yolculuk eden herkes için sunabilecekleri vardır.

Lüks gulet Enderim A evinizdeki mahremiyeti ve konforu sizlere sunabilmek için kendi özel tasarlanmış ayrı banyolarıyla iki adet geniş ana kabin ve dört adet iki kişilik kabine sahiptir. Sohbet etmek ve dinlenmek için bol miktarda şezlong ve oturma grubu ile donatılmış olan tekne kapalı ve açık yemek alanlarıyla 12 kişiye kadar bir grubu rahatlıkla ağırlayabilir.

Lüks gulet Enderim A evinizdeki mahremiyeti ve konforu sizlere sunabilmek için kendi özel tasarlanmış ayrı banyolarıyla iki adet geniş ana kabin ve dört adet iki kişilik kabine sahiptir. Sohbet etmek ve dinlenmek için bol miktarda şezlong ve oturma grubu ile donatılmış olan tekne kapalı ve açık yemek alanlarıyla 12 kişiye kadar bir grubu rahatlıkla ağırlayabilir!

€1800 – €2700 günlük.

Detaylı Bilgi: Enderim A mavi yolculuk

Aile ve Arkadaşlar
DEAR LILA

30 metre uzunluğundaki bu lüks gulet, Türkiye ve Yunanistan tatillerinizde 12 kişiye kadar misafiri ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Zarif Dear Lila güvertesindeki pırıl pırıl maun ağacı ve tik ağacıyla, geniş salonu ve kabinleriyle, tatiliniz boyunca sizlere yardımcı olacak mürettebatıyla hazır beklemektedir.

Lüks Türk Yatı Dear Lila’nın çok geniş ana kabini deriden imal edilmiş harika oturma grubu ve kabin içindeki banyosu ile sizi şımartacaktır. Her biri kendi içlerindeki banyoları ile bir ikinci ana kabin, iki çift kişilik ve ikiz kabinler, klima ve TV imkanlarına sahiptir, yat seyahatlerinde lüks ve konfor içinde olmak isteyen 12 kişiye kadar bir grubu rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir.

Kaptan ve üç mürettebat teknedeki her şeyle ilgilenecektir, guletteki aktif misafirlerin kanoya, su kayağına ve ringoya kolay bir biçimde erişim sağlamasına yardım edecektir; son derce güzel Akdeniz kıyı şeridinin koylarının keşfedilmesi için bu su oyuncakları bire birdir. Bu son derece bakımlı guletlerde misafirlerin deneyimlediği hizmetin kalitesi ile ilgili olarak Guletbookers’ın misafirlerinin memnuniyet düzeyi hakkında çok da fazla bahsetmemize gerek yok.

Detaylı Bilgi: Yat Kiralama Dear Lila 

Akdeniz’de kaliteli bir mavi yolculuk planlamak amacıyla size en çok uyan lüks guleti bulmak için vakit kaybetmeden [email protected] adresinden Guletbookers ile ileitşime geçin.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support