Guletbookers Deniz ve Güneşle Dolu Bir Mavi Yolculuk Tatili

Deniz ve Güneşle Dolu Bir Mavi Yolculuk Tatili

Yaz aylarında aileniz ile birlikte güneşle dolu bir tatilin tadını çıkartmak ve yıldızların altında harika ve sessiz bir atmosferde uykuya dalmak bir hayal değil. Yat kiralama seçeneği ile yapacağınız bir tatil, size eksiksiz huzur ve konfor sunacak en iyi yaz tatili seçeneklerinden birisidir.

Benim için doğru yat seçimini nasıl yapabilirim?

Misafirlerimiz bütün bir yıl geçirecekleri yaz tatilinin hayalini kurarlar. Çok çalıştığınızı, hayatlarınızın stres ile dolu olduğunu ve olabilecek en iyi tatili hak ettiğinizi biliyoruz. Belki de bir çoğunuz ilk defa bir özel yat kiralamak için planlıyorsunuz ve bu konu hakkında hiç bir fikriniz yok. Bu çok önemli bir sorun değil ve bu konu hakkında endişelenmenize de gerek yok. Eğer bir yat kiralamaya karar verdiyseniz, tek yapmanız gereken e-posta veya telefon yoluyla bize ulaşmak. Profesyonel gulet yat uzmanlarımız size tüm bilgileri verecek ve gerekli organizasyonları yapacaktır. Yat kiralama talebinizdeki tüm ayrıntıları organize edecek ve sizinle yakından ilgileneceğiz. Sizlere seçim yapabilmeniz için farklı yatlar sunuyoruz. Bizim için en önemli olan sizin talepleriniz ve memnuniyetinizdir.

Deniz ve Güneşle Dolu Bir Mavi Yolculuk Tatili

Yat seyahatimde alışverişi kendim yapabilir miyim?

Evet. Yat seyahati için gerekli alışverişi kendiniz yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tedarik etmek için yerel dükkanları ve süpermarketleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer yiyecek ve içecek alışverişi konusu sizin için gerçekten hassas ise, tekne demir almadan önce limanın bulunduğu yerde alışverişinizi kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz ancak teknenin hareket zamanından önce gerekli hazırlıkları yapıp bitirmiş olmanız gereklidir. Eğer bu mümkün değilse, kendi alışveriş listenizi yapabilir ve yiyecek içecekten sorumlu temsilcilerimizi bu konuda bilgilendirebilirsiniz. Alışveriş listenizde yer alan yiyecek ve içecek siparişlerinizi sizin için biz organize edebilir ve gerekli kontrolleri yaparak herhangi bir şeyin eksik olmamasını temin edebiliriz

Teknede Yeme & İçme

Benim için uygun yat kiralama süresi nedir?

Mavi yolculuk 1900’lü yıllarda popüler hale geldi. Misafirlerimizin büyük bir kısmı bir ay sürecek bir seyahatinin hayallerini kursa da günümüzde ne yazık ki insanların eskisi kadar çok boş zamanı yok. İnsanlar geçmişe kıyasla artık çok daha meşgul. Eğer yat kiralama rotanız Türkiye’nin Ege Kıyılarını içerecekse, bu durumda size en az 7 günlük bir seyahati tavsiye ederiz. 1 hafta gerçekten en güzel koyları ve gözden uzak noktaları ziyaret etmek için yeterlidir. Elbette bizler olabilecek en uzun yolculuğu yapabilmenizi isteriz ancak sonuçta bu tamamen size bağlıdır.

Umarız yukarıdaki bilgiler gulet yat kiralama planlarınız ile ilgili bazı sorularınıza yanıt verebilmiştir.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Bozburun'da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun'un Saklı İncisi

Bozburun’da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun’un Saklı İncisi


Türkiye, güneşli havaları kaçırmak istemeyen aynı zamanda da olağanüstü doğal güzellikleri, tertemiz denizl...
Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın

Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın


Covid-19 dönemin de yat kiralama tercihleri fazlası ile arttı. Bunun başlıca nedeni tatilcilerin mahremiyet...
Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?

Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?


Bir gulet üzerinde mavi yolculuk herkes için farklı deneyimler anlamına gelir. Daha önce hiç görme imkânı b...