Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

3 Adımda Mavi Yolculuk

Havaların ısınmasıyla birlikte birçok kişi tatil planlarını yapmaya başladı. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen özel tekne kiralama ya da mavi yolculuk programları yaz tatilinin her anını masmavi denizlerde geçirmek ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlere hitap etmektedir.

Bizde Mavi Yolculuk deneyimini yaşamak isteyenlere bu tatillerini planlamalarına yardımcı olacak bilgilerle üç adımda mavi yolculuk planı nasıl yapılabilir konusunu detaylandırmaya çalıştık.

Mavi Yolculuk

Tatil Tarihlerinizi Belirlemek

Yaz aylarında tekne kiralama oldukça revaçta olan bir tatil seçeneğidir. Bundan dolayı bizlerin sizlere tavsiyesi tatile çıkacağınız tarihlerin önceden belirlenmesi size uygun bir gulet yat bulmanızda oldukça yararlı olacaktır. Tatil tarihlerinizi 1-2 gün önce veya sonra esnek düşünebilmeniz daha fazla uygun tekne seçeneklerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Tarihlerinizi belirlemeniz işin gerçekten en önemli kısmını oluşturmaktadır.

Eğer tatil planlamanız bayram gibi özel günleri kapsıyorsa erken rezervasyon fırsatları ile işlemlerinizi tamamlamanızı öneririz. Bayram gibi özel günlerde çok fazla kişinin tatil seçeneği olduğu için bu tarihler içerisinde normalden fazla bir talep ve yoğunluk görülmektedir. Tatil için esnek bir tarih planına sahipseniz en azından hangi ay içinde bu tatili yapabileceğinizin kararını vermeniz yine planlamanızı kolaylaştıracaktır.

Ölüdeniz Fethiye

Mavi Tur Rotasını Belirlemek

Mavi tur ülkemiz kıyılarının gezilmesiyle oluşabileceği gibi Yunan Adalarını da kapsayabilir. Bu durumda sizlerin rotanızı oluşturmanız gerekmektedir. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya gibi başlangıç noktalarından birini seçebilir ve buralardan hareketle başlanacak bir rota oluşturabilirsiniz. Eğer hangi rotalarda nerelerin ziyaret edileceği hakkında bilginiz yoksa bu konu hakkında acentemizin profesyonel müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.

Mavi Yolculuğunuzda Size En Uygun Tekneyi Bulmak

Herkesin kendince planladığı bir harcama limiti ve buna bağlı bir tatil bütçesi bulunmaktadır. Mavi yolculuğa çıkmak için gereken bütçeniz belirlediğiniz tarih aralıkları ve oluşturduğunuz rota ile doğrudan alakalıdır. Ege kıyılarında geçerli olabilecek 4-6 kişilik bir aile için planlanan bir mavi yolculuk, tarihine bağlı olarak normal bir tatil bütçesi seviyesinde olacaktır. Tabi ki her turistlik üründe olduğu gibi lüks segment ve standart özelliklerde tekneler talebiniz doğrultusunda kolayca bulunabilecek seçenekler arasında yer almaktadır. İstediğiniz donanımlara sahip bir tekne dilediğiniz tarih aralıklarında ve isteğiniz doğrultusunda oluşturulan rota ile sizlere sunulabilir.

Gulet Double Eagle

Bu yazımızda keyifli bir Mavi tur tatili planlamanıza yardımcı olabilecek adımları basit bir şekilde sizlere anlatmaya çalıştık. Özel tekne kiralama ile ilgili sorularınıza her an yanıt alabileceğiniz alanında güvenilir ve tecrübeli acentelerle çalışmak oldukça önemlidir.

Bizler sizlerin istekleri doğrultusunda huzur içinde geçirebileceğiniz bir tatil için gerekli tüm araştırmayı en özverili şekilde yapmaktayız. Sizlerin yapması gereken tek şey uygun tarihlerinizi bizlere bildirmek ve sonrasında size sunacağımız birbirinden güzel ve özel teknelerden birine karar vermek olacaktır. Guletbookers ekibi olarak sizlere keyifli bir tatil dileriz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support