Guletbookers Gözlerden daha Uzak bir Tatil Deneyimi

Gözlerden daha Uzak bir Tatil Deneyimi

Günümüzde en çok talep edilen tatil koşullarından biri, diğer insanlardan izole yaşam alanı sunabilenlerdir. Artık hayatımızda etkileşimde olduğumuz kişilerle sosyal mesafeyi sağlamamız için güncellenmiş sosyal kurallar mevcut. Plajlarda bile şezlonglar bu sosyal mesafeyi sağlayabileceğimiz şekilde yerleştirilmeye başlandı. İnsanlar kalabalık yerlerden uzaklara odaklanarak tatil planlarına başladılar.

İzole yaşam alanı isteğine en güzel cevabı vermesiyle de trendlerden biri her yaz Mavi Yolculuktur. Mavi yolculuk, gulet yat kiralayarak ailenizle birlikte farklı koylara 7-14 günlük periyotlarla yelken açan bir gezi türüdür. Mahremiyetine önem veren kişiler, resort otellerde tatil yapmasına rağmen birçok avantaj sunduğu için gulet kiralama hizmetinden yana tercih yapmaktadır.

Ağaport Kocabük Mavi Yolculuk

Gulet Kiralama sizlere tenha ve kendi yaşam alanınızda kalacağınız bir tatil sunmaktadır. Aile bireyleri ve sizler, Mavi Yolculuğunuz sırasında ahşap guletler ile bakir koyları ziyaret etmenin tadını çıkarabileceksiniz. Bu eşsiz koylarda kendi başınıza yüzmek ve dinlenmek için harika bir fırsat yakalamaktasınız. Yemek için restoranlara gitmenize veya açık büfeler için kuyrukta beklemenize ise hiç gerek yok. Guletinizde size hizmet vermekte olan şefin özenle hazırladığı özel yemeklerin tadını çıkaracaksınız.

Tüm hizmet süreleri size ve isteklerinize bağlıdır ve sizi zorlayan bir zaman çizelgesi yoktur. Yeme-içme saatleriniz tamamen isteğinize göre belirlenecektir. Koylarda vereceğiniz molaların süresini istediğiniz gibi ayarlamakta özgürsünüz. Ayrıca, istediğiniz zaman karaya çıkabileceğinizi ve istediğiniz gibi dolaşabileceğinizi de unutmayın.

Pandemik virüs durumu olmasa bile farklı zamanlarda insanlar tatillerinde kalabalıktan kaçmaktadır. Örneğin; aynı yüzme havuzunu ya da güneş banyosunu yanındaki yabancılarla paylaşmak çok rahatsız edici olabilir. Değil mi? Gulet yat kiralamada bunlar ihtimaller arasında değildir. Her gün farklı güzellikler, tertemiz deniz ve havada olmak gulet kiralamalarının ekstra avantajlarıdır.

Kleopatra Adası

Gizlilik fikrine katılıyorsanız, mavi yolculuk en iyi seçeneklerden biridir. Daha önce keşfedilmemiş koyları gezerken herkesten uzakta bir tatil yaşama fırsatını yakalayacaksınız.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Tekne ile Türkiye'den Ziyaret Edilebilecek 3 Yunan Adası

Tekne ile Türkiye’den Ziyaret Edilebilecek 3 Yunan Adası


Tatil programları genellikle çok hızlı geçmektedir. Bu yüzden zaman oldukça önem kazanmaktadır. Tatil döne...
Gökova Körfezi Knidos Antik Kenti

Gökova Körfezi Knidos Antik Kenti


Muğla’nın Datça ilçesinde yer alan Knidos Antik Kenti, Akdeniz ile Ege’yi birleştirir. Yüzyıllar öncesine a...
2022 Yılında Mavi Tur ve Özel Yat Kiralama

2022 Yılında Mavi Tur ve Özel Yat Kiralama


Tüm kış çalıştıktan sonra yaz aylarında keyifli bir tatil yapmayı herkes iple çeker. Özellikle lüks imkânla...