Guletbookers Gözlerden daha Uzak bir Tatil Deneyimi

Gözlerden daha Uzak bir Tatil Deneyimi

Günümüzde en çok talep edilen tatil koşullarından biri, diğer insanlardan izole yaşam alanı sunabilenlerdir. Artık hayatımızda etkileşimde olduğumuz kişilerle sosyal mesafeyi sağlamamız için güncellenmiş sosyal kurallar mevcut. Plajlarda bile şezlonglar bu sosyal mesafeyi sağlayabileceğimiz şekilde yerleştirilmeye başlandı. İnsanlar kalabalık yerlerden uzaklara odaklanarak tatil planlarına başladılar.

İzole yaşam alanı isteğine en güzel cevabı vermesiyle de trendlerden biri her yaz Mavi Yolculuktur. Mavi yolculuk, gulet yat kiralayarak ailenizle birlikte farklı koylara 7-14 günlük periyotlarla yelken açan bir gezi türüdür. Mahremiyetine önem veren kişiler, resort otellerde tatil yapmasına rağmen birçok avantaj sunduğu için gulet kiralama hizmetinden yana tercih yapmaktadır.

Ağaport Kocabük Mavi Yolculuk

Gulet Kiralama sizlere tenha ve kendi yaşam alanınızda kalacağınız bir tatil sunmaktadır. Aile bireyleri ve sizler, Mavi Yolculuğunuz sırasında ahşap guletler ile bakir koyları ziyaret etmenin tadını çıkarabileceksiniz. Bu eşsiz koylarda kendi başınıza yüzmek ve dinlenmek için harika bir fırsat yakalamaktasınız. Yemek için restoranlara gitmenize veya açık büfeler için kuyrukta beklemenize ise hiç gerek yok. Guletinizde size hizmet vermekte olan şefin özenle hazırladığı özel yemeklerin tadını çıkaracaksınız.

Tüm hizmet süreleri size ve isteklerinize bağlıdır ve sizi zorlayan bir zaman çizelgesi yoktur. Yeme-içme saatleriniz tamamen isteğinize göre belirlenecektir. Koylarda vereceğiniz molaların süresini istediğiniz gibi ayarlamakta özgürsünüz. Ayrıca, istediğiniz zaman karaya çıkabileceğinizi ve istediğiniz gibi dolaşabileceğinizi de unutmayın.

Pandemik virüs durumu olmasa bile farklı zamanlarda insanlar tatillerinde kalabalıktan kaçmaktadır. Örneğin; aynı yüzme havuzunu ya da güneş banyosunu yanındaki yabancılarla paylaşmak çok rahatsız edici olabilir. Değil mi? Gulet yat kiralamada bunlar ihtimaller arasında değildir. Her gün farklı güzellikler, tertemiz deniz ve havada olmak gulet kiralamalarının ekstra avantajlarıdır.

Kleopatra Adası

Gizlilik fikrine katılıyorsanız, mavi yolculuk en iyi seçeneklerden biridir. Daha önce keşfedilmemiş koyları gezerken herkesten uzakta bir tatil yaşama fırsatını yakalayacaksınız.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...