Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Gözlerden daha Uzak bir Tatil Deneyimi

Günümüzde en çok talep edilen tatil koşullarından biri, diğer insanlardan izole yaşam alanı sunabilenlerdir. Artık hayatımızda etkileşimde olduğumuz kişilerle sosyal mesafeyi sağlamamız için güncellenmiş sosyal kurallar mevcut. Plajlarda bile şezlonglar bu sosyal mesafeyi sağlayabileceğimiz şekilde yerleştirilmeye başlandı. İnsanlar kalabalık yerlerden uzaklara odaklanarak tatil planlarına başladılar.

İzole yaşam alanı isteğine en güzel cevabı vermesiyle de trendlerden biri her yaz Mavi Yolculuktur. Mavi yolculuk, gulet yat kiralayarak ailenizle birlikte farklı koylara 7-14 günlük periyotlarla yelken açan bir gezi türüdür. Mahremiyetine önem veren kişiler, resort otellerde tatil yapmasına rağmen birçok avantaj sunduğu için gulet kiralama hizmetinden yana tercih yapmaktadır.

Ağaport Kocabük Mavi Yolculuk

Gulet Kiralama sizlere tenha ve kendi yaşam alanınızda kalacağınız bir tatil sunmaktadır. Aile bireyleri ve sizler, Mavi Yolculuğunuz sırasında ahşap guletler ile bakir koyları ziyaret etmenin tadını çıkarabileceksiniz. Bu eşsiz koylarda kendi başınıza yüzmek ve dinlenmek için harika bir fırsat yakalamaktasınız. Yemek için restoranlara gitmenize veya açık büfeler için kuyrukta beklemenize ise hiç gerek yok. Guletinizde size hizmet vermekte olan şefin özenle hazırladığı özel yemeklerin tadını çıkaracaksınız.

Tüm hizmet süreleri size ve isteklerinize bağlıdır ve sizi zorlayan bir zaman çizelgesi yoktur. Yeme-içme saatleriniz tamamen isteğinize göre belirlenecektir. Koylarda vereceğiniz molaların süresini istediğiniz gibi ayarlamakta özgürsünüz. Ayrıca, istediğiniz zaman karaya çıkabileceğinizi ve istediğiniz gibi dolaşabileceğinizi de unutmayın.

Pandemik virüs durumu olmasa bile farklı zamanlarda insanlar tatillerinde kalabalıktan kaçmaktadır. Örneğin; aynı yüzme havuzunu ya da güneş banyosunu yanındaki yabancılarla paylaşmak çok rahatsız edici olabilir. Değil mi? Gulet yat kiralamada bunlar ihtimaller arasında değildir. Her gün farklı güzellikler, tertemiz deniz ve havada olmak gulet kiralamalarının ekstra avantajlarıdır.

Kleopatra Adası

Gizlilik fikrine katılıyorsanız, mavi yolculuk en iyi seçeneklerden biridir. Daha önce keşfedilmemiş koyları gezerken herkesten uzakta bir tatil yaşama fırsatını yakalayacaksınız.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support