Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Bu Yaz Türkiye'de Yat Kiralama İçin 5 Neden

Türkiye’nin turkuvaz renkli suları geride bıraktığımız binlerce yıl boyunca ziyaretçileri kendisine çekmiştir. Doğal ve tarihi güzelliklerine rağmen Türkiye’deki lüks yat kiralama aktiviteleri Monako, St. Tropez ve Kapri gibi yoğun popüler noktaların gölgesinde kalmış olup bir çokları tarafından bilinmemektedir. Bu yaz Türkiye’den bir yat kiralamanız için ilk akla gelen beş nedeni aşağıda sıralamaya çalıştık.

Türk Rivierası Mayıs Ayından Ekim Ayına kadar çok az yağışlı günlere ve ılık deniz suyu sıcaklığına sahiptir. Yaz aylarında, kuzey batıdan esen güçlü Meltem rüzgarlarının etkisi altında kalır, bu da Türkiye’nin turkuaz renkli kıyılarında yelkencilik için mükemmel bir ortam sunar.

Harika Bir Deniz Yolculuğu İmkanı

Türkiye’nin güney batı kıyıları tüm yıl boyunca billur gibi sulara sahiptir. Yapacağınız herhangi bir lüks gulet kiralama hizmeti ile her biri bir öncekinden daha güzel olan sakin koylar ve körfezler misafirlerinizle birlikte sizin keşfetmenizi bekliyor. Koyların büyük bir kısmı bakir ve herhangi bir yapılaşma yoktur ve etrafı ormanlarla çevrilidir. Bu da size hem mahremiyet verecek hem de dinlenmeniz için harika fırsatlar sunacaktır. Antiphellos Antik Kentini de içinde barındıran Göcek Körfezinden, Kekova’daki sakin Kale Köy’e ve Marmaris’in nefes kesen koylarına kadar Türkiye’nin değişen manzarası sizi büyüleyecektir. Hisarönü Körfezindeki gün batımları kaçırılamayacak kadar güzeldir!

Yassıca Adası

Zengin Antik Geçmiş

Zengin antik geçmişi keşfetmek isteyenler için Doğu Akdeniz’den daha iyi bir yer yoktur. Türkiye’deki her bir yolculuğun programı büyüleyici güzellikte tarihi kalıntılara yapılan ziyaretler ile doludur, lüks gulet seyahatlerinin büyük bir kısmı antik Yunan Kenti Halikarnas’ın olduğu yerde bulunan Bodrum’dan başlar. Hemen hemen her koyda, Anadolu’nun uzun ve eşsiz tarihinden izler mevcuttur. Kıyı şeridi tarihi dokularla ile doludur. Kara yoluyla ulaşmanın oldukça güç olduğu koyalara guletiniz ile konforlu bir biçimde ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Benzersiz Bir Deneyim

Geleneksel Türk yapımı gulet yat ile yapacağınız mavi yolculuk ile benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Türkiye’de inşa edilen geleneksel yelkenli tekneler ile Ege Denizini keşfetmek. Yerel kültür ile zengin tarihi geçmişini görmek için ahşap bir gulet yat kiralamak en güzel yoldur. Gulet yat tasarımları 1000 yıldan daha uzun bir geçmişe sahip olup ahşaptan imal edilmiştir. Sıcak yaz aylarında bile size serin bir atmosfer sunarlar. Sezon sonuna doğru ise havalar biraz soğumaya başladığında aynı ahşap gulet bu sefer size ılık bir atmosfer sunacaktır. 6 ila 24 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilecek alana sahiptirler. Ahşap guletler 16 ila 40 metre aralığındaki uzunlukları ile Guletbookers’dan yapacağınız taplerleriniz için hazır beklemektedir.

Türkiye Kıyılarından kiralayabileceğiniz değişik özelliklere sahip teknelerle, ve TYBA’ya kayıtlı Guletbookers’ın uzman rehberliğinde mükemmel bir mavi tur için ideal lüks guleti bulmakta hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız

En İyi Fiyat Garantisi

Türkiye’den yapacağınız bir kiralama ile Akdeniz’in herhangi bir yerinden yapacağınız kiralamaya oranla son derece karlı olacaksınız. Avrupalı ve Amerikalı ziyaretçilerimiz kendi para birimleri ile Türkiye’de, yapacakları lüks yat kiralama işlemlerinde çok daha iyi sonuçlar elde etmektedirler. Eşi benzeri olmayan guletler tüm bütçelere uyan şekillerde ve boyutlardadır, sekiz kişi için kiralanan süper lüks guletlerden büyük ailelerin tercihi olan geleneksel Türk guletlerine kadar geniş bir yelpazede seçim yapabilmek mümkündür.

Türkiye’nin Güney Batı Kıyılarına İzmir, Milas-Bodrum, Dalaman ve Antalya uluslararası havalimanlarından kolayca erişim sağlanabilir. Hayallerinizi süsleyen Türkiye’deki yat kiralama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Guletbookers’daki yat kiralama uzmanlarımız ile temasa geçmek amacıyla [email protected] adresine başvurunuz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support