Guletbookers Akdeniz'deki En Lüks Yatlar

Akdeniz'deki En Lüks Yatlar

Eğer Türkiye’de yat kiralamak istiyorsanız, bunun için bir çok geçerli sebebiniz var. Eşsiz güzelliklere sahip bu koyları, doğal güzelliklerle bezenmiş büyüleyici kıyılarla ve denizlerle çevrelenmiştir.

Unutulmaz bir tatilin sunduğu uygun ortam, beraberinde sakin koylar ve içinizi ısıtan güneş. Akdeniz mutfağının benzersiz tatları şeklini bile bozmaya kıyamayacağınız tabaklarda size ikram edilir. Aynı zamanda bol miktarda eğlenceli aktivite imkanınız vardır. GULETBOOKERS olarak bizim kendimize has özelliğimiz, hayallerinizi süsleyen tatili isteklerinize tam olarak uyan bir biçimde size sunmaktır.

Yat Double Eagle

GULETBOOKERS sektördeki diğer rakipleri arasında öne çıkan, Türkiye’de en yüksek hizmet standartlarını sunması ile tanınan bir firmadır. Lüks Yat Kiralama ve Türkiye’de tatil yapan yüksek sosyeteye sunduğumuz hizmetler ile haklı bir şöhrete sahibiz. Yatların seçiminden, tatiliniz esnasında servisi yapılan yiyeceklere varıncaya kadar sizin isteklerinize yanıt verme tarzımız, işletmemizde ve hizmetlerimizde ödün vermediğimiz yüksek standartların bir göstergesidir.

Lüks Yat Kiralama

Bir Lüks Gulet tatiliniz esnasında sizlerle beraber olan profesyonel ve arkadaş canlısı mürettebatımız, sizlere aradığınız konforu sunmak için ellerinden geleni yapacaktır. Aradan yıllar bile geçse bu tatilde nasıl şımartılmış olduğunuzu gülümseyerek hatırlayacağınızdan eminiz. Kiralık yatlar, yaz mevsiminin yüzünüzü okşayan rüzgarları ve denizin hafif çırpıntılarına rağmen sessiz bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacak yelken donanımına da sahiptir. Bir Gulet Kiralama Yolculuğu; rahatlayacağınız, konfor içinde olacağınız ve size her türlü eğlenceyi beraberinde getirecek harika bir tatil sunacaktır. Sizler güneşlenirken, yüzerken ve sevdiklerinizle tatilin tadını çıkartın. Tekneniz sizleri rotanız üzerindeki Bodrum, Marmaris ve Göcek gibi inanılmaz doğal güzellikler ile bezenmiş noktalara taşıyacaktır.

Double Eagle Gulet Kiralama

Talebe ve İsteklere Uygun Yat Kiralama

Kabin, tuvalet ve duş alanlarında yeterli alan sunan tekneniz, yine size özel olarak hazırlanmış yemekleri konforlu bir biçimde tadabilmeniz için tasarlanmıştır. Sizin tercihleriniz ve bütçenize uygun değişik büyüklüklerde tekneler, sizlere istekleriniz doğrultusundaki hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir. Size ve sevdiklerinize, en uygun tekneyi seçebilmek için yardım etmekten mutluluk duyacağız. Özel Yat Kiralama seyahatleri hoşça vakit geçirebilmeniz için jet-ski, şnorkel ve diğer su sporlarının yanında oyun setleri, kitaplar, müzik enstrümanları ve benzeri imkanlar ile donatılmıştır. Hayatınızın en iyi tatilini geçirmek için bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız. Tecrübeli kaptanlarımız beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda en iyi rotaları sizlere tavsiye edeceklerdir. Eğer bir Mavi Yolculuğa katılmayı düşünüyorsanız, tek yapmanız gereken hemen rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...