+90 (535) 718 0 901
Whatsapp Üzerinden İletişim
Guletbookers Akdeniz'deki En Lüks Yatlar

Akdeniz'deki En Lüks Yatlar

Eğer Türkiye’de yat kiralamak istiyorsanız, bunun için bir çok geçerli sebebiniz var. Eşsiz güzelliklere sahip bu koyları, doğal güzelliklerle bezenmiş büyüleyici kıyılarla ve denizlerle çevrelenmiştir.

Unutulmaz bir tatilin sunduğu uygun ortam, beraberinde sakin koylar ve içinizi ısıtan güneşi size cömert bir biçimde sunmakla kalmaz, Akdeniz mutfağının benzersiz tatları şeklini bile bozmaya kıyamayacağınız tabaklarda size ikram edilir. Aynı zamanda bol miktarda eğlenceli aktivite hemen yanı başınızdadır. GULETBOOKERS olarak bizim kendimize has özelliğimiz, hayallerinizi süsleyen tatili isteklerinize tam olarak uyan bir biçimde size sunmaktır.

GULETBOOKERS sektördeki diğer rakipleri arasında öne çıkan, Türkiye’de en yüksek hizmet standartlarını sunması ile tanınan bir firmadır. Lüks Yat Kiralama ve Türkiye’de tatil yapan yüksek sosyeteye sunduğumuz hizmetler ile haklı bir şöhrete sahibiz. Yatların seçiminden, tatiliniz esnasında servisi yapılan yiyeceklere varıncaya kadar sizin isteklerinize yanıt verme tarzımız, işletmemizde ve hizmetlerimizde ödün vermediğimiz yüksek standartların bir göstergesidir.

Bir Lüks Guletteki tatiliniz esnasında sizlerle beraber olan profesyonel ve arkadaş canlısı mürettebatınız, sizlere aradığınız konforu sunmak için ellerinden geleni yapacaktır; aradan yıllar bile geçse bu tatilde nasıl şımartılmış olduğunuzu gülümseyerek hatırlayacağınızdan eminiz. Yatlarınız; yaz mevsiminin yüzünüzü okşayan rüzgarları ve denizin hafif çırpıntılarına rağmen sessiz bir şekilde yolculuk yapabilmenizi mümkün kılacak yelken donanımına da sahiptir. Bir Türk Gulet Yolculuğu; rahatlayacağınız, konfor içinde olacağınız ve size her türlü eğlenceyi beraberinde getirecek harika bir tatil sunacaktır. Sizler güneşlenirken, yüzerken ve sevdiklerinizle tatilin tadını çıkartırken, tekneniz sizleri rotanız üzerindeki Bodrum, Milas ve Dalyan gibi inanılmaz doğal güzellikler ile bezenmiş noktalara taşıyacaktır

Talebe ve İsteklere Uygun Yat Kiralama

Kabin, tuvalet ve duş alanlarında yeterli alan sunan tekneniz, yine size özel olarak hazırlanmış yemekleri konforlu bir biçimde tadabilmeniz için tasarlanmıştır. Sizin tercihleriniz ve bütçenize uygun değişik büyüklüklerde tekneler, sizlere istekleriniz doğrultusundaki hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir. Size ve sevdiklerinize, en uygun tekneyi seçebilmek için yardım etmekten mutluluk duyacağız. Özel Yat Kiralama seyahatleri hoşça vakit geçirebilmeniz için jet-ski, şnorkel ve diğer su sporlarının yanında oyun setleri, kitaplar, müzik enstrümanları ve benzeri imkanlar ile donatılmıştır. Hayatınızın en iyi tatilini geçirmek için bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız. Tecrübeli kaptanlarımız beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda en iyi rotaları sizlere tavsiye edeceklerdir. Eğer bir Mavi Yolculuğa katılmayı düşünüyorsanız, tek yapmanız gereken hemen rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Hırvatistan'da Yelkenli Yat Kiralama

Hırvatistan’da Yelkenli Yat Kiralama


Hırvatistan'ın Dalmaçya kıyılarında bulunan Mljet, Korcula, Hvar ve Krk adaları, dünyanın en güzel adaları ...
Geleneksel Gulet Yat Nedir?

Geleneksel Gulet Yat Nedir?


Hiç güneşin göz kamaştıran ışıklarını denizden gözlerinize yansıtırken ve tertemiz turkuaz renkli sulara ha...
Yunanistan'da Mürettebatlı Yat Kiralama

Yunanistan’da Mürettebatlı Yat Kiralama


Geniş ve davetkar güvertelere sahip güzel bir gulet üzerinde, Yunan Adalarına yapacağınız bir Mavi Yolculuk...