Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Yunanistan'da Mürettebatlı Yat Kiralama

Geniş ve davetkar güvertelere sahip güzel bir gulet üzerinde, Yunan Adalarına yapacağınız bir Mavi Yolculuk; şu ana kadar yapmış olduğunuz tüm tatillerinizin en mükemmeli olacaktır. Yunanistan'ın en popüler adalarından birisi olan Leros adası ve meşhur Ios adası, falezleri, kumsalları, benzersiz koyları ve çekici köyleri ile en çok tercih edilen adalardan ikisidir.

Lipsi, Mikanos, Naksos, Nisyros, Paros, Patmos ve Rodos adaları; plajları, eğlence merkezleri, gece hayatları ve tarihi nedeniyle mavi yolculuk yapanların her yıl vazgeçilmez seçeneğidir. Meşhur mavi yolculuğu deneyimlemek isteyen misafirlerimiz, unutulmayacak bir tatil için popüler Yunan adaları turlarımız ve mürettebatlı guletlerimiz arasından tercihlerine göre seçim yapabilirler.

Yunanistan Lüks Yat Seyahati

Yunan Adalarına Lüks Yat Kiralama

Yunan adalarına yapılacak bir Mavi Yolculuk, pek çok kişinin aklında hangi amaçla yapılıyorsa yapılsın, rüya gibi bir tatil olarak kalacaktır. Doğum günü kutlamalarından balayına, evlilik yıldönümlerinden aile seyahatlerine kadar herkese uyan bir tercih imkanı bulunmaktadır. Gerçekten unutulmaz bir tatil için Yunan Adalarına yapılacak özel olarak kiralanmış mürettebatlı bir yat yolculuğu en mantıklı seçim olacaktır. “Mutlaka görülmesi gereken” Yunan Adalarına yapılacak unutulmaz ve eşsiz bir Mavi Yolculuk deneyimi; bu güzergahlar üzerindeki çekici yeşil ve turkuaz mavisinin ufukta bir araya geldiği görülmeye değer muhteşem yerler ile lüks ve özel bir yat seyahatini birleştirmektedir.

Lüks Yunanistan Yat Gezilerine ek olarak ekonomik gulet yat seyahatleri de, bir büyüleyici koydan diğerine sıcak yaz rüzgarları ile yapacağınız deniz yolculuğundan sonsuz zevk alacağınız popüler seçenekler arasındadır.

Mürettebatlı Yat Kiralama

Mürettebatlı yat seyahati; şımartılmayı seven misafirlerimiz için mümkün olan her türlü konfor ve eğlencenin yat üzerinde sunulabilmesi için tasarlanmıştır. Leziz ve güzel sunumlu yemekler ile birlikte özenli hizmet sunan, profesyonel, arkadaş canlısı ve deneyimli mürettebata sahip, her bütçeye ve misafir sayısına uygun, çok çeşitli ve farklı guletlerimiz en yüksek standartlarla kaliteli bir mavi yolculuk deneyimlemeniz için kullanımınıza hazırdır.

Guletbookers olarak biz, piyasanın en kaliteli ve güvenilir belgeli seyahat acentasıyız. İsteklerinize uygun ve özel olarak tasarlanmış Yunanistan’da Mavi Yolculuk fırsatlarını, en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmek için sizlerden haber almaktan memnuniyet duyacağız. Bakımlı yatlarımız ve deneyimli yat mürettebatlarımız; Yat kiralama hizmetinizi bir rüya gibi yaşamanız için sizleri bekliyor.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support