+90 (535) 718 0 901
Whatsapp Üzerinden İletişim
Guletbookers Yunanistan'da Mürettebatlı Yat Kiralama

Yunanistan'da Mürettebatlı Yat Kiralama

Geniş ve davetkar güvertelere sahip güzel bir gulet üzerinde, Yunan Adalarına yapacağınız bir Mavi Yolculuk; şu ana kadar yapmış olduğunuz tüm tatillerinizin en mükemmeli olacaktır. Yunanistan'ın en popüler adalarından birisi olan Leros adası ve meşhur Ios adası, falezleri, kumsalları, benzersiz koyları ve çekici köyleri ile en çok tercih edilen adalardan ikisidir.

Lipsi, Mikanos, Naksos, Nisyros, Paros, Patmos ve Rodos adaları; plajları, eğlence hayatları, gece hayatları ve tarihçeleri nedeniyle mavi yolculuk yapanların her yıl vazgeçilmez duraklarındandır. Meşhur mavi yolculuğu deneyimlemek isteyen misafirlerimiz, unutulmayacak bir tatil için popüler Yunan adaları turlarımız ve mürettebatlı guletlerimiz arasından tercihlerine göre seçim yapabilirler.

Yunan Adalarına Lüks Yat Kiralama

Yunan adalarına yapılacak bir Mavi Yolculuk, pek çok kişinin aklında bu yolculuk hangi vesileyle yapılacak olursa olsun, rüya gibi bir tatil imkanı olarak kalmaya devam edecektir. Doğum günü kutlamalarından balayına, evlilik yıldönümlerinden aile seyahatlerine kadar herkese uyan bir tercih imkanı bulunmaktadır. Gerçekten unutulmaz bir tatil için Yunan Adalarına yapılacak özel olarak kiralanmış mürettebatlı bir yat yolculuğu en mantıklı seçim olacaktır. “Mutlaka görülmesi gereken” Yunan Adalarına yapılacak unutulmaz ve eşsiz bir Mavi Yolculuk deneyimi; bu güzergahlar üzerindeki çekici yeşil ve turkuvaz mavisinin ufukta bir araya geldiği görülmeye değer muhteşem yerler ile lüks ve özel bir yat seyahatini birleştirmektedir.

Lüks Yunanistan Yat Gezilerine ek olarak ekonomik gulet yat seyahatleri de, bir büyüleyici koydan diğerine sıcak yaz rüzgarları ile yapacağınız deniz yolculuğundan sonsuz zevk alacağınız popüler seçenekler arasındadır.

Mürettebatlı Yat Kiralama

Mürettebatlı yat seyahati; şımartılmayı seven misafirlerimiz için mümkün olan her türlü konfor ve eğlencenin yat üzerinde sunulabilmesi için tasarlanmıştır. Leziz ve güzel sunumlu yemekler ile birlikte özenli hizmet sunan, profesyonel, arkadaş canlısı ve deneyimli mürettebata sahip, her bütçeye ve misafir sayısına uygun, çok çeşitli ve farklı guletlerimiz en yüksek standartlarla kaliteli bir mavi yolculuk deneyimlemeniz için kullanımınıza hazırdır.

Guletbookers olarak biz, piyasanın en kaliteli ve güvenilir, isteklerinize uygun ve özel olarak tasarlanmış Yunanistan’da Mavi Yolculuk fırsatlarını, en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmek için sizlerden haber almaktan memnuniyet duyacağız. Bakımlı yatlarımız ve deneyimli yat mürettebatlarımız; Yat kiralama hizmetinizi bir rüya gibi yaşamanız için sizleri bekliyor.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Akdeniz'deki En Lüks Yatlar

Akdeniz’deki En Lüks Yatlar


Eğer Türkiye’de yat kiralamak istiyorsanız, bunun için bir çok geçerli sebebiniz var. Eşsiz güzelliklere sa...
Hırvatistan'da Yelkenli Yat Kiralama

Hırvatistan’da Yelkenli Yat Kiralama


Hırvatistan'ın Dalmaçya kıyılarında bulunan Mljet, Korcula, Hvar ve Krk adaları, dünyanın en güzel adaları ...
Geleneksel Gulet Yat Nedir?

Geleneksel Gulet Yat Nedir?


Hiç güneşin göz kamaştıran ışıklarını denizden gözlerinize yansıtırken ve tertemiz turkuaz renkli sulara ha...