Guletbookers Türkiye ve Yunan Adalarında Gulet Yat Tatili

Türkiye ve Yunan Adalarında Gulet Yat Tatili

Türkiye ve Yunan Adalarında lüks bir yat ile tatil yapmak, Doğu Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini keşfetmek için en iyi yollardan biridir. Türkiye ve Yunanistan’da yapacağınız bir yat seyahati, muhteşem rotaları sayesinde bölgeyi keşfetmenizi sağlarken, Guletbookers’daki lüks gulet kiralama uzmanlarımız size yapacağınız kombine yat kiralama tatili esnasında hem Türkiye Kıyılarını hem de Yunan Adalarını keşfetme fırsatlarını sunacaktır.

Kombine yat kiralama ne anlama gelmektedir?

Kombine yat kiralama, popüler en iyi iki noktayı birleştirip size daha fazla ülkede gerçekleştireceğiniz çeşitli mavi yolculuk rotaları sunar. Dünya üzerindeki en popüler yatçılık noktaları olan Türkiye ve Yunanistan’ı birleştiren bir yat tatili, misafirlerimize keşfedebilecekleri çeşitli yerler, aktiviteler ve üst düzey demirleme noktaları sunar. Guletbookers, Doğu Akdeniz’in en çok güvenilen yat kiralama brokerlarından biri olup müşterilerine lüks gulet yat ile hem Türkiye Kıyılarının turkuaz renkli sularını hem de Yunan Adalarının büyüleyici atmosferini bir arada sunabilmek için üstün kaliteli yat filosu ile inanılmaz fırsatlar sunmaktadır.

Ege ve Akdeniz'de Yat Kiralama

Türkiye ve Yunan Adaları Mavi Yolculuk Rotaları

Guletbookers yat kiralama ile her türlü misafirinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek çeşitli Türkiye ve Yunan Adaları yat seyahati rotaları sunmaktadır. Bunların en popüler olanlarından birisi “Ege’nin İncileri” mavi yolculuk rotasıdır. Marmaris Limanından yola çıkan misafirlerimiz, Kumlubük’teki el değmemiş plajlarda yürüyebilir, Datça’nın Türk Adalarında, Akdeniz ve Ege Denizinin birleştiği noktayı görebilir ve Bencik’teki saklı koyları keşfedebilirler. Yunan Adalarının, neo-klasik tarihi yapılarla bezenmiş, rengarenk kasabası Simi’yi ziyaret edebilirler. Uzun kıyı şeridi ve dağlık kısımlarındaki çam ormanları ile harika bir şehir olan Rodos Adasına doğru yönelmeden önce, henüz göreceli olarak yoğun turizm endüstrisinin baskısı altında olmayan Yunan Adalarının en güzellerinden birisi olan Nisiros Adasında hoşça vakit geçirebilirler.

Kızkumu Plajı

Her türlü kiralama talebine yanıt veren çeşitli mavi tur rotalarına ek olarak, Guletbookers her bir müşterisine talepleri doğrultusunda kişiselleştirilebilen yolculuk rotası seçenekleri de sunabilmektedir. Mükemmel Türkiye ve Yunan Adaları kombine gulet yat tatilinizi planlamaya başlamak ve teklifinizi istemek için Guletbookers ekibi ile temasa geçin.

Türkiye ve Yunanistan yat seyahatiniz için gulet yat seçenekleri

Yat Gulmaria, hem Türkiye’yi hem de Yunanistan’ı keşfedebilmeniz için çeşitli fırsatlar sunan Guletbookers’ın lüks yat kiralama filosunun en gözde yatlarından biridir. 38 metre uzunluğundaki bu gulet yat, altı lüks kabini ile 12 kişiye kadar misafiri rahatlıkla ağırlayabilir. Ayrıca mükemmel bir gulet kiralama deneyimi yaşayabilmeniz için size özel mürettebatınız da yanı başınızda olacaktır.

Yat Gulmaria


Türkiye ve Yunanistan seyahatiniz için kiralayabileceğiniz bir başka yat ise 39 metre uzunluğundaki Hic Salta’dır. 5 kabini ile 10 misafiri ağırlayabilir. Tüm kabinler maun ağacından doğramaları ve kapıları ile güzel bir şekilde döşenmiştir. Her bir kamara kendi özel klima ve ısıtma tertibatına sahiptir. Salonunda bir bar, kütüphane, TV, ev tiyatro sistemi ve müzik dinleme köşesi bulunmakta olup 10’a kadar misafiri ağırlayabilir ve mükemmel mürettebatı ile Bodrum’dan yola çıkabilir.

Yat Hic Salta

Doğu Akdeniz’de Guletbookers vasıtasıyla bu yaz için kiralayabileceğiniz harika yatların tümüne buradan erişebilirsiniz!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...