Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Sadece Türkiye’de Görebileceğiniz Eşsiz Yerler

Türkiye birçok Avrupa ülkeleri tarafından bir tatil cenneti olarak adlandırılmaktadır. Özellikle yaz aylarında ülkemize gelen yabancı turistlerin sayısı her geçen yıl katlanarak artmaktadır.

Ülkemizin güzel kıyılarını yabancılar 1900 lü yıllarda tam anlamıyla tatil için keşfetmiş ve o yıllardan bu yana vazgeçilmez bir tatil destinasyonu olmuştur. Kendi insanımız yaz aylarında muhakkak Ege ve Akdeniz’de bir hafta dahi olsa tatil yapma alışkanlığını kazanmıştır. Sizlere bu yazımızda sadece ülkemizde görebileceğiniz eşsiz koyları ve tatil yerlerini paylaşacağız. Belki bu yazımız sizlere yapacağınız tatil planında yeni fikirler verebilir.

Most Unique Places Only You Can See In Turkey

Phaselis Antik Kenti Antalya

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan bu antik kent deniz kenarında kurulmasının verdiği ihtişamla doğayla iç içe bir konumdadır. Masmavi denizi ve yeşil tabiatı bu yerin ilgi çekici tarihi atmosferine ayrı bir güzellik katmaktadır. Sahilde yürürken tarihe de tanıklık etmek farklı bir tatil deneyimi yaşamanıza neden olacaktır.

Cennet Koyu Bodrum

Yaz tatili ile özdeşleşmiş bir turizm kenti olan Bodrum’u bilmeyenimiz yoktur. Cennet Koyu Bodrum Yarımadasının bakir kalmış en güzel koylarından biri olarak listemize girmeye hak kazanmıştır. Turkuaz mavisi suları sizlere bir an tropikal bir adada tatil yaptığınızı hissettirecektir.

İztuzu Plajı

Dalyan deyince akıllara gelen deniz kaplumbağalarının koruma altında tutulduğu meşhur kumsallar akla gelmektedir. İşte İztuzu plajı göz alabildiğince uzun kumsal sahili ile birçok tatilcinin tercih ettiği bir destinasyondur. Plajın büyüklüğünü şöyle anlatabiliriz. Bazı filmlerin çöl sahnelerinin bu yerde çekildiği bilinmektedir.

Iztuzu Beach Dalyan - Turkey

Meteor Çukuru

Bodrum’a yolunuz düşerse mutlaka Meteor çukuruna gitmelisiniz. Bu eşsiz yere gitmenin tek yolu günü birlik tekne turları veya özel tekne kiralama ile mümkün olmaktadır. Turkuaz suların meteor çukuru tarafında koyu mavi oluşu bu yerin derinliği hakkında az çok tahmin yürütmenize de neden olacaktır. Meteor çukuruna atlamak heyecan verici bir tatil anısı olacaktır.

Bu yaz tatilinizde farklı yerler deneyimlemek isterseniz ülkemizin daha sayamadığımız pek çok farklı tatil rotaları olduğunu da unutmayalım. İster bir tekne kiralayıp Ege ve Akdeniz’in eşsiz koylarında Mavi yolculuk keyfi çıkarın ister kıyı şeridinde molalar vererek bir seyahat oluşturun. Güzel bir tatil dileriz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support