Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Marmaris’te Yat Kiralama Avantajları

Unutulmaz seyahatlerin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Marmaris koyları, sonsuz mavinin tadını çıkarmak isteyenlere göre bir elverişli bir rota sunar. Ülkemizin denize kıyısı olan tatil beldelerinde sıkça tercih edilen tekneler, Marmaris’te gezilecek koylar için cazip bir imkân sağlıyor.

Sakin koyları keşfetmek isteyen ziyaretçilerin vazgeçilmezi olan tekne kiralama hizmetleri ile şehrin karmaşasından kaçmak ve sessiz bir gezi düzenlemek mümkün. Güzelliği ile ünlü Marmaris koylarını ve plajlarını denizden izleyerek tatil yapmak, son zamanların en çok tercih edilen konseptleri arasında. Yeşilliği ile de göz doyuran kıyıları denizden izlemeyi ve sonsuz mavinin üzerinde süzülmeyi mümkün kılan bu seçenek ile keyifli ve izole bir gezi imkânı da sunuyor. Bu seyahatinizde Marmaris tatil köyleri kadar tarihi yerleri de gezi planına dahil edilebilir ve denizde konaklayarak dalış sporları yapabilirsiniz.

Marmaris’te Mavi Yolculuk Konsepti

Geleneksel tarzda üretilen, yaz aylarında Ege ve Akdeniz kıyılarını süsleyen yatlar, seyahat keyfini bambaşka bir boyuta taşımakta. Denize açıldığınız turlar ile Marmaris’in engin koylarından kızgın plajlarına daha geniş bir rota çizilebilmekte ve denizin tadı çeşitli aktivitelerle çıkarılabilmektedir. Tek bir plaja ve koya bağlı kalmadan gezi olanaklarını çeşitlendiren mavi tur, Akdeniz ve Ege kıyılarının vazgeçilmez konsept haline gelmiştir. Deniz turu ile keşfedilmemiş koylarda dalış yapmak ve farklı kumsalların tadını çıkarmak mümkündür. Etkinliklerden rotaya pek çok cazip detayı bulunan Marmaris’te yat kiralama, yalnızca tatilcilerin değil, yöre halkının da Marmaris’in tadını çıkarma yoludur. Çünkü bu yolculuk, aynı anda birçok lokasyonu görme imkânı sunar. Sıcak yaz aylarında serin sularda gezi düzenlemenin modern şekli olarak anılan deniz turları, Marmaris’in doğal güzelliğini yaşamanıza yardımcı olur.

Marmaris Mavi Yolculuk

Her gün farklı bir manzarada kahvaltı edebilmek, her öğlen farklı bir koya demir atabilmek ve yıldızlar ile denizin kesiştiği yerde huzuru hissedebilmek için Marmaris gezilerinizde yüksek yelkenleri olan modeller sıkça tercih edilmektedir. Teknolojinin ve hizmet şeklinin gelişmesiyle yeni imkânlar sunmaya devam eden mavi tur; konforlu konaklama ile seyahat ve geziler için mükemmel formdadır. Marmaris kıyıları boyunca denizin üzerini süsleyen beyaz yelkenli modeller, aile ve arkadaş gruplarına küçük bir alanda birçok etkinlik sunar. Gün doğumunda ve batımında ufuk çizgisinde bir siluete döner.

Marmaris’e dışardan bakmak ve içinde kaybolmak için tasarlanmış bir konsept gibidir. Sessiz koyları, tarihi yerleri, çiçekli sokakları, berrak suları ve güneşin öptüğü kumsalları ile tatil beldeleri arasında sivrilen Marmaris, yerli yabancı birçok turisti güzelliğine çekmektedir. Marmaris gezilerinin en güzel şekillerinden olan mavi yolculuk, ziyaretçiler tarafından çokça rağbet görmektedir.
Marmaris ve Deniz Yolculuğu

Marmaris ve Deniz Yolculuğunun Uyumu

Mavi sulara inci gibi dizilen ve gizemli koyların geçidi görevini gören tekneler, Marmaris’e seyahat denildiğinde ilk akla gelenler arasındadır. Yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği gibi son yıllarda yerli tatilcilerin de vazgeçilmezi haline gelen Marmaris’te yat kiralama, sakin sulara yaraşır huzurlu bir konaklama şeklidir. Ege kıyılarına vuran dalgaların koydan koya değişen şiddetini deneyimlemek; sakin sularda yüzüp, rüzgârlı sularda sörf yapabilmek gibi çeşitli deneyimleri sağlayan deniz turu seyahatlerinde bir alana bağlı kalmazsınız. Her güne başka bir manzara ile uyanma fırsatı ile Marmaris yat tatili, ziyaretçilerin isteğine göre bir eğlence ya da bir dinlenme seçeneği olabilir.

Çeşitli fırsatların harmanlandığı, birçok aktivitenin yanında keyifli vakit geçirmenin yer aldığı Marmaris seyahatlerinin en güzel noktası olarak, gizemli koyları programa dahil etmek sayılabilir. Marmaris’te yat kiralama ile Marmaris’in eşsiz koylarını deneyimleme fırsatı yakalamış olacaksınız.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support