Guletbookers Gulet Yat Kiralama ile İzole Tatil Yerleri

Gulet Yat Kiralama ile İzole Tatil Yerleri

Guletler, motor ve yelken donanımlı tasarımı ve konforu ile dikkatleri üzerine çeken kıyılara veya turlara uygun tekne çeşitleridir. Birbirinden farklı seçenekleri bulunan guletler, dayanıklılıkları ile bilinmekte.

Modernize edilmiş dekorasyonu ve yepyeni tasarımı ile gulet yat, izole tatil isteyenler için en ideal alternatif olarak görülüyor. Guletler ile sakin tatil yerleri keşfi çok daha kolay olmakta. Kendi oluşturduğunuz güzergâhınızda dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz. Ahşap yapısı ile estetik açıdan beğenileri toplarken iç mimarisi ile konforunuzu sağlar. Lüks otelleri aratmayacak rahatlığı ayaklarınıza seren gulet, pandemi döneminde oldukça sık tercih edilmektedir.

Gulet Yat ile Sıradışı Bir Tatil Organize Edebilirsiniz

Yaşam alanı için yeterli bir alan sağlayan, hijyenik ve izole gulet yatarı yat kiralama yöntemi ile edinebilirsiniz. Uzun süreli tatillerde ilk tercihlerden biri olan mavi tur ile ülkemizde pek çok el değmemiş koy keşfedebilir, gözlerden uzak bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Belirlediğiniz rota ile doğayla iç içe olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Mavi turlardan faydalanmak Guletbookers ile oldukça kolay. Gulet yat fiyatları, teknelerin özelliklerine göre farklı rakamlar içerir. Bakımlı, hijyenik ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilen mavi yolculuk ile sakin ve bol dinlenmeli bir tatile merhaba deyin.

Gulet Yat Kiralama ile İzole Tatil Yerleri

Rotanızı Ege’ye Çevirin

Pandemi ile hemen hemen her alışkanlığımız gibi tatil alışkanlığımız da değişti. Cıvıl cıvıl plajlarda tatil yapma isteği, yerini herkesten uzak izole tatile bıraktı. Herkes bu arayışta iken sakin tatil önerileri bir hayli arttı. El değmemiş sessiz sakin koylar ilk tercih olurken izole tatil yerleri sıralayacak olursak ilk olarak Bodrum örnek verilebilir. Bodrum yaz tatili denince ilk akla gelen yerlerdendir. Mavi ve yeşilin mükemmel uyumunu gözler önüne seren tatil yeri, el değmemiş koyları ile keşfedilmeye hazır bir hazine olarak sizleri bekliyor. Iassos, Bodrum’un kalabalığının aksine sessiz sakin bir koy. Keşfetmeye kıyamayacağınız Bodrum koylarından bir diğeri ise Aspot Koyu. Turkuaz denizi ile insanı büyülüyor. Pek çok Bodrum koyunun yanında Fethiye doğal güzellikleriyle sizleri bekliyor. Fethiye denince ilk akla gelen yerlerden olan Kelebekler Vadisi’nin içinde bulunan Kabak Koyu, doğa ile iç içe olduğunuzu iliklerinize kadar hissettiriyor. Hem sessiz hem huzurlu tatilin adresi olan Kabak Koyu dışında Fethiye’ye 9 km uzaklıkta Gemiler Koyu bulunuyor. Soğuksu Koyu ve Oyuktepe Koyları gibi daha pek çok koyu içerisinde barındıran Fethiye eşsiz manzaraları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Gemiler Adası Fethiye

Gulet Yatlar ile Tertemiz Doğanın Tadını Çıkarın

Sakin koylar denilince ilk akla gelenlerden birisi Marmaris‘te bulunan Turunç Amos Koyu. Kafa dinlemek isteyenlerin ilk tercihi olan bir diğer koy ise Baklabükü Koyu olmakta. Zeytin ağaçları ile çevrili koy, cam gibi denizi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Didim’de sakin koylar denilince ise akla gelen ilk koy Akbük Koyu olmaktadır. Uzak mesafede olmasından izole denilebilecek bir koy ve oldukça sakin. Mavinin her tonunu görebileceğiniz Akbük Koyu, uzun sahil şeridi ile de dikkat çekmektedir. Didim’e nispeten daha yakın Kuşadası sakin koylar bakımından zengin bir ilçe. Kuşadası İçmeler Koyu, Karasu Koyu gibi pek çok sessiz sakin koya sahiptir.

Son dönemlerde oldukça revaçta olan mavi yolculuk, bu güzel sakin koyları düşünerek organize edebilir ve müthiş bir tatil planı hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz Guletbookers’daki birbirinden farklı seçenekleri inceleyip detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Bozburun'da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun'un Saklı İncisi

Bozburun’da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun’un Saklı İncisi


Türkiye, güneşli havaları kaçırmak istemeyen aynı zamanda da olağanüstü doğal güzellikleri, tertemiz denizl...
Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın

Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın


Covid-19 dönemin de yat kiralama tercihleri fazlası ile arttı. Bunun başlıca nedeni tatilcilerin mahremiyet...
Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?

Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?


Bir gulet üzerinde mavi yolculuk herkes için farklı deneyimler anlamına gelir. Daha önce hiç görme imkânı b...