Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Yunan Adaları Mavi Yolculuk

Ege koylarına yakın bir bölgede bulunan Yunanistan adaları, lokasyonun rahatlığından olsa gerek Türk Denizcilerin uğrak bölgesi olarak kabul ediliyor. Özellikle Bodrum, Datça, Marmaris gibi bölgelerden günlük ve haftalık yat kiralama hizmeti ile bölge rahatlıkla keşfedilebiliyor. Rodos, Kos, Nisiros, Kalimnos, Simi ve Knidos Adaları, denizcilerin rotalarına eklediği en ünlü bölgeler arasında yer alıyor.

Rodos Adası, bu turların en gözde merkezi olarak kabul ediliyor. Tarihi ve doğal güzelliklerinin fazla olması sebebiyle bu adada uzun süre vakit geçirmek mümkün. Spor yapmak, koylarda denize girmek ve adanın gizemli tarihini keşfetmek, tatilciler için oldukça keyifli bir deneyim.

Kos Adası içinde durum biraz farklı. Arkeoloji Müzesi, Şövalyeler Kalesi gibi tarihi yapıların yanı sıra bu ada tavernalarıyla oldukça meşhur. Yunan müzikleri dinlemek ve Türk mutfağına yakın yemeklerin tadına bakmak için rotanıza Kos Adası’nı ekleyebilirsiniz.Hiç yaşamadığınız bir mavi yolculuk deneyime sahip olmak istiyorsanız Nisiros Adası sizin için doğru yer demektir. Volkanik hat üzerine kurulu bir adada, dev bir kraterin içinde dolaşmanın ayrıcalığını yaşamak sadece bu adaya özgü bir özellik. Bu ayrıcalığa sahip olan ada, Kos’tan sadece 20 deniz mili uzakta bulunuyor.

Nisiros’tan bir sonraki durağınız ise Sünger Avcılığı ile popüler olan Kalimnos Adası olmalı. Süngercilik ve denizcilik tarihiyle ilgili turistleri geçmişte bir yolculuğa çıkaran ada, denize girebilmek içinde oldukça ideal. Sünger avcılığı ile ünlenen bir diğer Yunanistan Adası ise Simi. Ancak burayı etkileyici kılan en önemli özellik Pedi ve Panormitis gibi muhteşem koylara sahip olması.

Özellikle hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar berrak sulara sahip olan Nimos Adası, Simi’ye gelmek için en önemli nedenlerden biri olacak. Bilim, mimarlık ve sanat eserleriyle nam salan Knidos Adası, tarihin en ünlü sanatçılarına ve bilim adamlarına ev sahipliği yapmıştır. Bu sebeple adanın her köşesinde önemli sanat eserleri görmek ve tarihi yapıları incelemek mümkün. Dönemin en büyük buluşu olan Güneş saati, halen görülebiliyor ve turistler tarafından ziyaret ediliyor.

Son Eklenen Gulet Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support