Jakuzili Yat Kiralama

Jakuzili Yatlar Jakuzili Yatlar

Hayallerinizin en dinlendirici yat seyahatini mi arıyorsunuz, öyleyse buna özel bir pırıltı katın! Kendinizi ve arkadaşlarınızı, harikulade köpükler ve baloncuklarla gerçekten şımartmak için güverte üzerinde jakuzisi olan lüks bir yat seçin.

Deniz üzerinde kendinize ait Jakuzide hoşça masaj yaptırırken, bir koyun olağanüstü manzarasının tadını çıkardığınızı veya muhteşem bir gün batımı seyrettiğinizi hayal edin. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Bu esnada her şey elinizin altında olacak, mürettebatınız her istediğinizde size içecek ve atıştırmalıklar ikram edecektir. Hiç bir şey organize etmenize gerek yok, sadece Jakuzinizin hazırlanmasını istemeniz yeterli.

Ay ve yıldızlar altında romantizm. Deniz seyahatinize sadece ikiniz için, sadece tatlı anılarınız için dolunayın veya yıldızların altında Jakuzi keyfi ile özel bir pırıltı ekleyin. Arkadaşlarınızla Jakuzinizin etrafında toplanın! Bir Jakuzi, lüks yatlarda yapılacak bir akşam partisi için muhteşem bir eğlence imkanı sunacak ve arkadaş grubunuzun bir araya getiren harika bir etkinlik olacaktır.

Güvertesinde Jakuzi bulunan yatları görmek için aşağıdaki listemize göz atın, size sunabileceğimiz seçenekleri görmekten memnuniyet duyacaksınız.

Gulet Yat Perdue

Türk Koyları
23 Metre 3 Kabin 6 Kişi

haftalık 6.300 € 'dan İtibaren

30 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 8.750 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Queen Lila

Türk Koyları
30 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 8.750 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Blu Dream

Türk Koyları
25 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 9.100 € 'dan İtibaren

34 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 14.000 € 'dan İtibaren

32 Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 14.000 € 'dan İtibaren

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Yeni bir özel yat kiralama talebi için bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen iletişim formunu doldurun.
Ayrıca bize telefon, sosyal medya veya whatsapp yoluyla da ulaşabilirsiniz.