Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Gulet Yat ile Mavi Yolculuk'da Yeme-İçme

Gününüzü güneşlenerek, yüzme ve dalış ile geçirdikten sonra, su sporları yapmayı deneyin ve tüm enerjinizi harcayın.

Endişelenmeyin, özel yat üzerindeki mürettebatınız akşam yemeği için zaten yemek yapmaya başlamıştı. Sakin bir koya geceyi geçirmek için demir attığınızda, güneş şeftali turuncusu rengiyle size gülümsüyor olacak. O zaman günün en rahatlatıcı vaktinde sizin için hazırlanan akşam yemeğinin tadını çıkarın.

Şef yemeklerinizi pişirirken, arkadaşlarınız yada aileniz ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Tertemiz havada yaz esintisini adeta güverteye sizi çağırıyor. Akşam yemeği hazır olduğunda, gulet yat ekibi sizi kibarca yemek masasına davet edecek. Kalabalıktan oldukça uzak, sessiz ve el değmemiş bir koyda tek gulet yat sizinki olduğunuz için gece boyunca yıldızların altında yemek yemek kesinlikle mavi yolculuğun sunduğu en lüks deneyim olacaktır.

Mavi Yolculuk Yeme İçme

Mavi Yolculuk’da Dünya Mutfağı

Mavi Yolculuk sırasında yalnızca yeni koylar keşfetmekle kalmazsınız. Bu güzelliklerin yanında, her akşam yemeği size farklı dünya mutfaklardan lezzetler tatmak için bir şans da sunar. Şefiniz Akdeniz’in yaz lezzetleri veya Amerika, Avrupa, Asya yada Pasifik ve tabii ki Türk yemekleri gibi her türlü yemeği hazırlayabilir.

Yazları özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde tap taze ve aromatik sebzeler yetişmektedir. Bu sebzeler çoğunlukla zeytinyağı ile pişirilir ve soğuk olarak tüketilir. Şefiniz de size her gün farklı zeytinyağlı yemekler, ızgara veya taze deniz ürünleri ile yemekler pişirebilir. Örneğin Çipura, Ege bölgesinde çok ünlü ve çok tercih edilen bir balık türüdür. Özellikle Ege’de, ceviz ve limon ile hazırlanan tarator sos ile beraber yenen Kalamar çok yaygın ve lezzetli bir seçimdir.

Mavi Tur Dünya Mutfağı

Özel Yat Kiralama’da Yemek Listesi

Gulet yatta yemek yemek, akşamlarınızı denizde geçirmenin en şık yollarından biridir. Her gün kesinlikle sizin için kişisel olarak pişirilen yiyeceklerin tadına bakıyorsunuz. Öte yandan özel yat kiralama, kendi yiyecek-içecek listenizi dilediğiniz gibi yapmanıza olanak tanıyor. Bu aynı zamanda, listenizi oluşturduğunuz ve yat kiralama uzmanlarımıza ilettiğiniz anlamına da geliyor. Taze, sterilize edilmiş ve ambalajlı seçtiğiniz tüm ürünler, siz gulet yatınıza binmeden özenle mürettebata teslim edilir. Alerjisi olanlar için gluten ve laktoz içermeyen ürünleri belirtmeyi unutmayın.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support