Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Antalya Yat Kiralama Rotaları

Akdeniz, birbirinden güzel sahilleri ile ziyaretçilerine güzel bir tatil için fırsat sunuyor. Sizler de sevdikleriniz ve aileniz ile güzel bir tatil yapmak için bu noktaları seyahat programınıza ekleyebilirsiniz. Mavi bayraklı plajları ile ziyaretçilerini keyifli vakitler sağlayan Akdeniz kıyıları hem dinlenmek hem de denize girip güneşlenmek için sizlere güzel bir alternatif sunmakta.

Mavi bayraklı alanların denizin dibini gösteren berrak sularında balıkları bile görebilirsiniz. Ayaklarınıza dolanan balıkları fotoğraflayabilir, güzel gezinize ait bir anı kaydedebilirsiniz. Mavi yolculuk ile güzel denize sahip bölgeleri ve birbirinden güzel limanları takip edebilir, her birini tatil süreniz boyunca görebilirsiniz. Bu gezide en güzel plaj ve limanlarda durup, isterseniz konaklayarak koşulları kendiniz belirleyebileceğiniz güzel bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Nasıl Bir Yer?

Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya, güzellikleri sayesinde deniz turizminin kalbidir. Antalya gezilecek yerler açısından da birçok alternatif tatil yöresinden çok daha zengindir. Yıl içerisinde yerli ve yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapan bu şehir, Akdeniz Bölgesi’nde yer aldığı için deniz sezonu da oldukça uzun sürer. Bu doğrultuda gulet ile mavi yolculuk programınızı nisandan kasıma kadar oluşturabilirsiniz. Denizin sıcaklığının kış aylarında dahi çok fazla soğumadığı söylenebilir. Gece hayatı ve festivalleri ile de ziyaretçilerine güzel bir tatil fırsatı sunan bu şehir, birbirinden güzel mavi bayraklı bir sürü plaja sahiptir. El değmemiş sahilleri Antalya’yı mavi tur için oldukça elverişli bir hale getirir. Antalya’yı başlangıç alarak isteğinize uygun tur rotalarını takip edebilir, denizin güneşin ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Antalya merkez koylar da görülmeye değer yerler arasında yer almakta. Buraya kadar gelmişken mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Antalya / Adrasan

Antalya’dan Çizilecek Rotada Koylar ve Limanlar

Adrasan Koyu’nda kumsal 2 mil boyunca seyreder. Denizin dibi kum olduğu için iyi demir tutar. Balıkçı tekneleri için de oldukça güzel bir tercihtir. Antalya’ya karayolu bağlantısı olan bu bölgede seracılık da yapılmaktadır. Burayı ziyaret ettiğinizde, deniz seyahatine bir mola verebilir, buradaki seracılara uğrayarak sebze ve meyve satın alabilirsiniz. Adrasan’a giden rota, Çavuş Burnu’ndan 2 mil ileride ikiye ayrılır. Kuzey tarafında Yalancı Ceviz Limanı bulunur. Güneye doğru girintili kısmı ise diğer yere göre bir miktar daha sığdır. Ceneviz Limanı’nın yer aldığı noktada bulunan bölgedeki alanın en korunaklı olan koy olduğu söylenebilir. Çıralı Limanı ve Olimpos Antik Kenti ise Ceneviz Limanı’nın kuzeyinde bulunur. Bu liman uzun süre kalmaya elverişli bir yer değildir. Yer altına sıkışmış durumdaki gazların hava ile teması sonucu farklı yer şekilleri oluşmuştur ve bu şekiller görülmeye değerdir. Antalya Manavgat da görsel şölen sunan yerlerden birisidir. Kalkan ise deniz üzerinden birçok tarihi güzelliği seyre dalmanıza katkı sağlar.

Antalya’nın Bakir Koyları

Antalya’nın Bakir Koyları

Teke Yarımadası’nda en verimli topraklara sahip bölgede bulunan Antalya Kumluca koyları da seyahat rotanız için iyi durak noktaları olabilir. Bu bölge oldukça ince ve altın renkli kumuyla ünlü olan çok sayıda plajı bünyesinde barındırıyor. Türkiye’nin en güneyinde gelmişken Antalya Finike koyları ve çevresini de görmeden olmaz. Bu noktalar doğrultusunda rotanızı oluşturabilirsiniz. Mükemmel manzaralar ve deniz kokusu ile Antalya yat kiralama için doğru bir adres olacaktır. Tertemiz koyları ve dibi görülen suyun berraklığıyla ünlü noktaları tatil deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Bu bölgelerde sevdiklerinizle beraber sakin bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Kalabalık mı yoksa yalnız mı olacaksınız buna göre size uygun bir yat kiralayabilir, ardından da rotanızı oluşturabilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support