Yunan Adaları Yat Kiralama

Yunan Adaları Yatları Yunan Adaları'nı Gezmek için En İyi 5 Yat

Yunan Adaları arasında bir yat ile gezerek, hem bir adadan diğerine geçiş için feribot kullanmaktan kurtulur hem de paranızın karşılığını tam olarak alabilirsiniz. Mürettebatlı yatlarımız ile, konforlu kabinler ve geniş güverte alanında, motorlu teknenizde size sunulan gurme yemekler eşliğinde Yunanistan’ın efsanevi Ege adalarını kendi keyfinize göre gezebilirsiniz. İnsan bu konfora kavuşmak için başka hangi yolu tercih edebilir? İsterseniz tekneye Yunanistan’da binmeyi ve inmeyi tercih edebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi adalar arasında gezinebilir ve tarifelere mahkum kalmadan özgürce Homeros’un adalarının “şarap gibi karanlık denizlerini” keşfedebilirsiniz. Ege hayatının size sunabileceklerinin en iyisini yaşayabilir ve On İki Adaları (Dodecanese) tek bir seyahatte gezebileceğiniz gibi, meşhur Santorini ve Mikonos adalarını içinde bulunduran büyülü Kiklad (Cyclades) adalarını da gezebilirsiniz.

Yunan kıyı şeridi boyuca turkuvaz renkli güzel sular üzerinde yapacağınız bir yat kiralama, bu ülkeyi tanımanız için size hoş bir imkan da sunacaktır. İzin verin kahramanların, dillere destan karakterlerin ve sıradan insanların olduğu efsanevi dünyaya yapacağınız bu yolculukta size biz rehberlik yapalım. Hayallerinizi yaşamaya bugün başlayabilirsiniz ve Yunan takımadalarının derin mavi denizindeki 3,000 adayı ve 20,000 km uzunluğundaki nefes kesici sahil şeridini keşfedebilirsiniz.

Dünyanın bu özel köşesinin büyüleyici doğaya sahip, sahil şeridinin ve adalarının harika manzarası ile benzersiz karakterinin tadına varacaksınız.

30 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 29.001 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Aegeas

Yunan Adaları
15,24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 8.015 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Athen.A

Yunan Adaları
32 Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 17.500 € 'dan İtibaren

42 Metre 8 Kabin 16 Kişi

haftalık 18.900 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Boreas

Türk Koyları
40 Metre 16 Kabin 32 Kişi

haftalık 31.500 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Erato

Yunan Adaları
28 Metre 7 Kabin 14 Kişi

haftalık 28.000 € 'dan İtibaren

Yunan Adaları Mavi Yolculuk Rotası Oluşturmak İster misiniz?

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.