Vip Yat Kiralama

Vip Yatlar Dünyanın en İyi 10 ViP Yatı

Gerçek VIP deneyiminizde krallar gibi ağırlanacaksınız! Hem yattaki mürettebat hem de kıyıda sizi karşılayacak olan personel her türlü isteğinizi sizin belirtmenize gerek bile kalmadan özel vip yat kiralama hizmeti ile halledecektir. Özel transferler, canlı müzik eşliğindeki eğlenceler, masaj, cilt ve vücut bakımı, görkemli yiyecek ve içecek servisleri; bunların tümü size ve misafirlerinize özel olarak seçilen VIP Yat filomuz hayatınız boyunca unutamayacağınız, tüm stresinizden arınıp rahatlayacağınız ve tümüyle size özel bir tatil için bir araya getirilmiştir.

Tüm dünyaya nam salmış 56 metre uzunluğundaki VIP Yat REGINA; 12 misafiri ağırlayabilen 6 kusursuz kabininde Türkiye Ege Kıyıları, Yunan Adaları, Akdeniz ve Karayip Denizindeki seyahatlerinizde size her türlü konforu sunabilecek bir şekilde tasarlanmıştır. 2012 yılındaki James Bond Filmi Skyfall’da aldığı rol ile tanınan "Yıldız" Yat REGINA; kusursuz tasarımı, geniş güverteleri, birinci sınıf servisi ve sunduğu mükemmel yemekler ile meşhurdur.

İlave olarak, yeni denize indirilen 55 metre uzunluğundaki çelik gövdeli VIP Yat MEIRA; üst ve alt kısımdaki güvertelerinde 12 misafir için oldukça geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Ana güvertedeki büyük ana kabin en büyük boy (king size) yatağa sahiptir. Üç büyük VIP kabin, çift kişilik yataklara ve iki büyük kabin ise ikiz yataklara sahiptir. Bunlar büyük çift kişilik yataklar (130x200 cm) veya iki ayrı büyük tek kişilik yatak (100x200 cm) şeklinde kullanılabilirler. Tüm kabinler havalandırma, perde, ışıklandırma ve eğlence sistemlerinin kontrol edilebilmesi için ev otomasyon sistemlerine sahiptir.

Burada sizin beğeninize sunulan en iyi 10 VIP Yattan sadece ikisinin kısa bir açıklaması verilmiştir! Geriye kalan dünyanın diğer 8 En İyi VIP Yatı hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen aşağıya bakınız.

40 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 54.005 € 'dan İtibaren

36 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 24.500 € 'dan İtibaren

35 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 26.250 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Bella Mare

Türk Koyları
36 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 35.000 € 'dan İtibaren

43 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 40.005 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Caner 4

Türk Koyları
36 Metre 6 Kabin 12 Kişi

haftalık 26.950 € 'dan İtibaren

Ayrıcalıklı Vip Yat Seyahati Planlamak İster misiniz?

İletişim formunu doldurun isteklerinizi bize yazın, en kısa zamanda size geri döneceğiz.