Guletbookers Çiftler İçin İdeal Tekne Kiralama Seçenekleri

Çiftler İçin İdeal Tekne Kiralama Seçenekleri

Tatil planında mavi yolculuğu tercih eden çiftler için uygun modellerde tekne kiralayabilmek oldukça kolay. Size yetebilecek özelliklerde seçenekleri inceleyerek, ihtiyacınıza en modeli seçerek mavinin muhteşem tonları arasında, şehirden uzak mükemmel bir tatil planı yapmaya hemen başlayın.

Farklı büyüklüklerde ve birçok kabin seçenekli tekne modelleri, tatil planınıza uyum sağlayacak tasarımlara sahip. Zaman kaybetmeden, tatil planına mavi yolculuk fikrini ekleyerek unutulmaz bir tatil için hazırlıklara başlamalısınız.

Mavinin Tonlarına Aşık Çiftlere Özel Yatlar

Bir gölün, denizin ya da boğazın ortasında akşam yemeği organize etmek en romantik planlardan biridir. Bir koya demir attıktan sonra dalgaların sesi eşliğinde geçen saatler size dünyada cenneti yaşıyormuş hissi verecek. Doğanın tam ortasında geçen bugünü uzun süre aklınızdan çıkaramayacaksınız. Mavi yolculuk sayesinde en sevilen seçenek olan ahşap gulet modellerini değerlendirebilirsiniz. Guletler (Tekneler), motorlarını kullanarak rotalar yada bölgeler arasında seyir halindedirler. Motorun çalışmadığı anlarda yelkenli teknelerin bir diğer özellikleri rüzgar gücünden de faydalanılabiliyor olmalarıdır. Mavi yolculuk için dizayn edilmiş tekneler genelde 15-30 metre uzunluğunda olmaktadır. Tekne seçenekleri arasından ayrıntılı bir araştırma ile sizin için en uygun kapasitedeki modele karar verebilirsiniz. Romantik tekne kiralama planınıza ve diğer bütün ihtiyaçlarınıza en uygun özelliklere sahip kabin görsellerini de inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Romantik tekne turu için uygun birçok seçenek sizlerin beğenisine sunuluyor.

Çiftlere Özel Yat Tekne Kiralama

Tatilinizde Size Özel İmkânlar

Ailenizle sevgilinizle ya da tek başınıza geçireceğiniz bir tatil için denizin açıklarına yol almak günümüzde oldukça doğru bir tercih olacaktır. Bu tatil planı için öncelikle kiralama imkânlarını araştırmalısınız. Yolculuğa çıkmadan önce kaç kabine ihtiyaç duyduğunuza ve kabinin hangi özelliklerde olması gerektiğine karar vermelisiniz. Çiftlere özel modeller içerisinde 2 kabinli yada 3 kabinli yat seçenekleri bulunuyor.  Ayrıca bu seçeneklerde jakuzili yat kiralama hizmetleri de yer alıyor. Kendinize ayırmak istediğiniz özel alana karar vererek bu seçeneklerden birini değerlendirirsiniz. Eğer çocuklarınızla birlikte tatile çıkacaksanız, 2 kabinli yat seçenekleri sizin için uygun olabilir. Ayrıca teknelerde şnorkel gibi dalış ekipmanları ve olta takımı da bulunuyor. Denizde keyifli vakit geçirmek isterseniz bu ekipmanlardan faydalanarak tatilinize ivme kazandırabilirsiniz. Tüm bu olanakları değerlendirerek, tatilinizi gerçekleştirmek istediğiniz faaliyetlere göre organize edebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Fiyatları

Mavi Yolculuk Konseptinin Fiyatları

Genellikle kiralık yat fiyatları, kapasiteye göre farklılık göstermektedir. Bu aşamada yatın boyutu, kamara sayısı, kabin özellikleri, jakuzili olup olmaması gibi pek çok özellik göz önünde bulunduruluyor. Hem size özel romantik bir akşam yemeği için hem de çocuklarınızla birlikte çıkacağınız uzun bir mavi yolculuk için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi belirledikten sonra yelken açmaya hazır olacaksınız. Mavi tur genellikle Antalya, Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum limanlarından planlanarak organize edilmektedir. Bu noktalardan çıkacağınız yolculukta, sizin görmek istediğiniz noktalara göre şekillenen rotanızı mükemmel kıyılara, sessiz sakin koylara, tarihi kalıntılarıyla ünlü antik limanlara çevirebilirsiniz. Ege’nin kıyılarında Kleopatra’nın güzelliğinin kaynağı olan sularda yüzebilir, Dalyan çevresindeki batık kentlerde ilginç manzaralara şahitlik edebilirsiniz. Mükemmel bir doğaya sahip bu tatil beldelerinde, şehirden uzaklaşıp kendinizi maviliklerin kucağına bırakmak isterseniz, tekne kiralama fırsatlarını takip edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi

En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi


2021 yaz sezonu tüm hızıyla devam ederken bazıları için sezon sona ermiş bazıları için de tatil dönemi daha...
En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri

En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri


Türkiye, birbirinden güzel tatil yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken sahillere ve belde...
Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları

Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları


Türk sahillerinin güzelliğinin yanında, komşu ülke Yunan sahilleri de oldukça ilgi çekicidir. Yunanistan’ın...