Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Çiftler İçin İdeal Tekne Kiralama Seçenekleri

Tatil planında mavi yolculuğu tercih eden çiftler için uygun modellerde tekne kiralayabilmek oldukça kolay. Size yetebilecek özelliklerde seçenekleri inceleyerek, ihtiyacınıza en modeli seçerek mavinin muhteşem tonları arasında, şehirden uzak mükemmel bir tatil planı yapmaya hemen başlayın.

Farklı büyüklüklerde ve birçok kabin seçenekli tekne modelleri, tatil planınıza uyum sağlayacak tasarımlara sahip. Zaman kaybetmeden, tatil planına mavi yolculuk fikrini ekleyerek unutulmaz bir tatil için hazırlıklara başlamalısınız.

Mavinin Tonlarına Aşık Çiftlere Özel Yatlar

Bir gölün, denizin ya da boğazın ortasında akşam yemeği organize etmek en romantik planlardan biridir. Bir koya demir attıktan sonra dalgaların sesi eşliğinde geçen saatler size dünyada cenneti yaşıyormuş hissi verecek. Doğanın tam ortasında geçen bugünü uzun süre aklınızdan çıkaramayacaksınız. Mavi yolculuk sayesinde en sevilen seçenek olan ahşap gulet modellerini değerlendirebilirsiniz. Guletler (Tekneler), motorlarını kullanarak rotalar yada bölgeler arasında seyir halindedirler. Motorun çalışmadığı anlarda yelkenli teknelerin bir diğer özellikleri rüzgar gücünden de faydalanılabiliyor olmalarıdır. Mavi yolculuk için dizayn edilmiş tekneler genelde 15-30 metre uzunluğunda olmaktadır. Tekne seçenekleri arasından ayrıntılı bir araştırma ile sizin için en uygun kapasitedeki modele karar verebilirsiniz. Romantik tekne kiralama planınıza ve diğer bütün ihtiyaçlarınıza en uygun özelliklere sahip kabin görsellerini de inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Romantik tekne turu için uygun birçok seçenek sizlerin beğenisine sunuluyor.

Çiftlere Özel Yat Tekne Kiralama

Tatilinizde Size Özel İmkânlar

Ailenizle sevgilinizle ya da tek başınıza geçireceğiniz bir tatil için denizin açıklarına yol almak günümüzde oldukça doğru bir tercih olacaktır. Bu tatil planı için öncelikle kiralama imkânlarını araştırmalısınız. Yolculuğa çıkmadan önce kaç kabine ihtiyaç duyduğunuza ve kabinin hangi özelliklerde olması gerektiğine karar vermelisiniz. Çiftlere özel modeller içerisinde 2 kabinli yada 3 kabinli yat seçenekleri bulunuyor.  Ayrıca bu seçeneklerde jakuzili yat kiralama hizmetleri de yer alıyor. Kendinize ayırmak istediğiniz özel alana karar vererek bu seçeneklerden birini değerlendirirsiniz. Eğer çocuklarınızla birlikte tatile çıkacaksanız, 2 kabinli yat seçenekleri sizin için uygun olabilir. Ayrıca teknelerde şnorkel gibi dalış ekipmanları ve olta takımı da bulunuyor. Denizde keyifli vakit geçirmek isterseniz bu ekipmanlardan faydalanarak tatilinize ivme kazandırabilirsiniz. Tüm bu olanakları değerlendirerek, tatilinizi gerçekleştirmek istediğiniz faaliyetlere göre organize edebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Fiyatları

Mavi Yolculuk Konseptinin Fiyatları

Genellikle kiralık yat fiyatları, kapasiteye göre farklılık göstermektedir. Bu aşamada yatın boyutu, kamara sayısı, kabin özellikleri, jakuzili olup olmaması gibi pek çok özellik göz önünde bulunduruluyor. Hem size özel romantik bir akşam yemeği için hem de çocuklarınızla birlikte çıkacağınız uzun bir mavi yolculuk için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi belirledikten sonra yelken açmaya hazır olacaksınız. Mavi tur genellikle Antalya, Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum limanlarından planlanarak organize edilmektedir. Bu noktalardan çıkacağınız yolculukta, sizin görmek istediğiniz noktalara göre şekillenen rotanızı mükemmel kıyılara, sessiz sakin koylara, tarihi kalıntılarıyla ünlü antik limanlara çevirebilirsiniz. Ege’nin kıyılarında Kleopatra’nın güzelliğinin kaynağı olan sularda yüzebilir, Dalyan çevresindeki batık kentlerde ilginç manzaralara şahitlik edebilirsiniz. Mükemmel bir doğaya sahip bu tatil beldelerinde, şehirden uzaklaşıp kendinizi maviliklerin kucağına bırakmak isterseniz, tekne kiralama fırsatlarını takip edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support