Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

En İyi 5 - 20 Kişi Üzeri Gruplar İçin Gulet Yatlar

Gulet yatta iç ekipmanlar ve farklı fonksiyonlar önemli olsa da yatın kapasitesi de özellikle grup olarak seyahate çıkacaklar için önemli bir kriterdir.

Yat kiralama özellikle daha fazla yer görmek isteyenler için oldukça fazla avantaj sağlar. Özellikle geniş kapasiteye sahip Türk yatları grup olarak seyahat edeceklerin beklentilerini karşılayacak donanıma sahiptir. 20 ve daha fazla kişi kapasitesine sahip Türk lisansına sahip yatlarından;

geniş katılımlı seyahatler için ideal tasarıma sahiptir. Büyük tekneler olarak da tanımlanabilen yatlar, şık tasarımları, güvertede yer alan geniş güneşlenme alanı, oyun alanı ve geniş kabinleriyle minimum 20 kişiyi rahatlıkla ağırlayacak özelliklerde tasarlanmıştır. Tatilde tekne kiralama opsiyonunu göz önünde bulunduran gruplar için konforlu bir seyahat imkânı vermesi bu yatların tercih edilmesinde ayrıca avantaj oluşturur. Bunun yanında otel konforundaki kabinleri ve tekne üzerinde sunulan farklı aktivitelerle de tatilinizi unutulmaz kılar

Yat Aegean Clipper

Tatile çıkarken öncelikler arasında konforlu bir tatil geçirmek gelir. Yeme içmenin yanında ev konforunda odalar, LCD, DVD, Wifi, bluetooth gibi teknolojilerin ulaşılır olması günümüzde tatilden önemli beklentiler arasında yer alır. 20 kişilik tekne kiralama avantajı sunan Aegean Clipper, deniz tatili sevenlerin beğendiği yatlar arasında yer alır. 1999 yılında inşa edilip 2016 yılında yenilenen Aegean Clipper, 33 metre uzunluk 8 metre genişliğe sahiptir. 22 kişilik kapasitesi, 1 master, 4 double ve 6 twin kabinden oluşan 11 kabiniyle eğlenceli bir yolculuk için idealdir.

Kabin ekipmanları; duş, klima ve saç kurutma makinası konforlu bir yolculuğu garantiler. Diğer yandan mavi yolculuk sırasında eğlenmek isteyenler için su kayağı, şnorkel, olta, rüzgar sörfü ve kano gibi eğlence ekipmanları sunan ve büyük yelkenli tekne olarak da tanımlanabilen Aegean Clipper, denizde oldukça keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

Aegean Clipper Yat Kiralama

Yat Boreas

Boreas yat kiralama kararı alanların kapasiteyi düşünmesine gerek kalmaz. 32 kişiye kadar olan kapasitesi ve 16 kabiniyle birden fazla ailenin aynı anda birlikte tatile çıkmasına olanak sağlar. Boreas 40 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde lüks bir gulet yattır. Boreas’ın yapım yılı 2008 olup 2012 yılında yenilenmiştir. Boreas 8 twin, 4 double ve 4 triple kabinleriyle hem konforu öne çıkaran tasarımlarla hem de mavi yolculuk tatiline grup olarak çıkmak isteyen kişiler için ideal yatlardandır.

Boreas Tekne Kiralama

Love Boat Lüks Yat

Yat Love Boat , 2 twin, 6 double ve 8 triple kabine sahiptir. Love boat 2013 yılında inşa edilmiş ve 2018 yılında yenilenmiştir. Love Boat 32 kişiye kadar konaklama imkanı sunan 39 metre uzunluğunda 10 metre genişliğinde oldukça ferah yaşam ve konfor alanları olan bir gulet yattır. Her iki yatta da her kabinde duş, klima ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Hem Boreas’da hem de Love Boat’da salonda yer alan LCD ve DVD keyifli vakit geçirmeyi sağlar. Multi medya ve internet donanımları tatilleri boyunca gündemi de takip etmek isteyenler için ideal olup özellikle kalabalık gruplar için gulet yat kiralamayı düşünenlere tavsiye edilebilecek seçeneklerdir.

Love Boat Lüks Tekne Kiralama

Yat Tersane 8

Tersane 8 ise maksimum 28 kişi için tasarlanmış olup 2012 yılında inşa edilmiştir. 42 metre uzunluk ve 9 metre genişliğindeki yat, 4 twin, 10 double kabin olmak üzere 14 kabine sahiptir. Duşa kabin, uydu TV, klima ve saç kurutma makinesi gibi ekipmanlar küçük ama tekne tatilini kolaylaştırıcı etkenlerdir. Ayrıca su kayağı, şnorkel, ringo, olta ve kano gibi  ekipmanlar tatilinize keyif katar. Bunun yanında salonda bulunan LCD TV, DVD grubun bir arada vakit geçirmesine olanak sağlarken internet bağlantısı sayesinde sınırsız bir müzik arşivi elinizin altında bulunmaktadır. En güzel fotoğraflarınızı yine sosyal medya kanallarında paylaşımlarınızla unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Gulet Kiralama Tersane 8

Yat Elara 1

43 metre uzunluk ve 10 metre genişliğe sahip olan yat 2010 yılında tamamlanmış, 2018 yılında ise yeniden tasarlanmıştır. 24 yolcu kapasitesine sahip Elara 1 gulet yat 6 twin, 6 double olmak üzere 12 kabine sahiptir. Her bir kabinde duş, klima ve saç kurutma makinası bulunur. Su kayağı, şnorkel ve maske takımları, ringo, olta takımı ve kano deniz üzerinde keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak ekipmanlardır. Ayrıca ortak kullanım alanı olan salonda yer alan LCD TV, DVD ve müzik sistemi içerde keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercihidir. İnternet bağlantısı üzerinden arkadaş grupları içerisinde oldukça eğlenceli geçen film ve karaoke geceleri düzenleye bilirsiniz.

Elara 1 Delüks Yat Kiralama

Tatilinizi planlarken büyük gruplar ile tekne kiralama tercihleriniz için 7/24 Guletbookers uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat That’s Amore
Yat That’s Amore
42.9 Netre
Kabin

günlük € 10.000 'dan itibaren
Yat Rigel
Yat Rigel
30 Netre
Kabin

günlük € 2.200 'dan itibaren
Motoryat Reis
Motoryat Reis
27 Netre
Kabin

günlük € 0 'dan itibaren
Motoryat Harun
Motoryat Harun
38 Netre
Kabin

günlük € 15.000 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support