Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Tekne Kiralamada Kaptan ve Ekibin Önemi

Uzun bir mavi yolculuğa çıkarken tatilinizin kusursuz geçmesi adına teknede yer alan ekibin de kusursuz olması gerekmektedir. Tam donanımlı bir mavi yolculuğun altın kuralı mürettebatın eksiksiz olmasıdır. Yat içerisinde yer alan ekip, yolcuların sayısı ile uyumlu olacak şekilde organize olur. Ekipler teknede yer alan konukların memnuniyeti için çalışır. Ekipte yer alan her birinin eğitimli ve alanında uzman olması da hem konforunuz hem de güvenliğiniz için önemlidir.

Güvenlik İçin Kaptan ve Mürettebat

Yat kaptanı, sizi ve çalışan ekibi tehlikeye sokabilecek herhangi karara karşılık, tüm dünyada geçerli yasalarla kendi yetkisine verilen belirli denizcilik haklarının bilincindedir. Bu nedenle yolculukta her daim söz sahibidir ve riskli konularda aldığı kararlara saygı gösterilmesi gerekmektedir. Bütün sorumluluğu ve yönetimi elinde bulundurur. Sıcak kanlı ve ilgili bir mizaca da sahiptir. Denizlerin dinginliğinin onları neşeli ve keyifli olmasında payı büyük tabi.  Her türlü sıkıntınızı veya mürettebatla ilgili düşüncelerinizi doğrudan kaptanınızla paylaşmanız tatilinizi konforlu şekilde devam ettirmenize yardımcı olacaktır. Tekne kiralama hizmetlerinde tecrübeli kadro, sizlere yolculuğunuz boyunca eşlik etmektedir. Uzman ekip, endişe duyabileceğiniz durumlardan uzaklaştırır ve rahatlıkla tatilinizin tadını çıkarabilmenizi sağlar. Siz denizin maviliğine ve berraklığına dalıp, güneşin ışıltısında dinlenirken ekip sizin rotanızı yönetecek ve huzurun sağlanmasına katkı sağlayacak. Bu bilgiler, mavi yolculuğa çıkma planlarınızda eksiksiz mürettebata sahip kaptanlı yat kiralama hizmetinden faydalanmanın tatili rahat geçirmeniz adına yararlı olacağını göstermekte.

Tekne Kiralama - Kaptan ve Mürettebat

Keyifli Bir Tatil İçin Eksiksiz Hazırlık Gerek

Uzun bir süre güzel bir tatilin hayalini kurdunuz ve sonunda o zaman geldi. Plan yapıldı ve mavi bir yolculuğa çıkmak istediniz. Kiralama seçeneklerini araştırırken birçok noktaya ayrıntılı bir şekilde dikkat ettiniz ve artık bütün yılın stresini üzerinizden atacağınız huzurlu bir tatile hazırsınız. Mavinin tonlarının üstünde, pırıl pırıl gökyüzünün altında rahatça tatilin tadını çıkarırken yatın sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirecek bir ekibe ihtiyaç duyacaksınız. Bu ekip hem sizin memnuniyetiniz hem de mavi yolculuğun gereklilikleri ile ilgili takipte olacaktır. Küçük bir yat kiralayacak olsanız bile mürettebat ile mavi yolculuk boyunca güvende olacaksınız. Tekne kaptanı ehliyeti almış kişilerin öncülük ettiği ekip ile tatilinizin her dakikasını keyifle geçirebileceksiniz. Bu kişiler genellikle rota konusunda ve donanımla ilgili bütün ayrıntılar hakkında bilgili olmaktadır. Bu konuda onlara güvenebilir ve unutulmaz tatilinizin son anına kadar tadını çıkarabilirsiniz.

Huzurlu bir Mavi Tur

Huzur Dolu Bir Mavi Tur Tatili

Gündelik hayatın koşturmacasından, omuzlarınıza yüklenen yüklerden sıyrılıp kaçamak yapmak için hemen ilk adımı atmak gerek. Kendinizi daha fazla bekletmeyin ve rotanızı huzura çevirin. Tekne kiralama hizmeti aldığınızda istediğiniz koyda soluklanıp, mükemmel bir manzara içerisinde her şeyden uzak bir tatil geçirmek size oldukça iyi gelecek. Sorumluluklardan uzak rahat bir nefes almak için bütün sorumluluğu ekibe bırakabilirsiniz. Teknede ayrıca işlerle birebir ilgilenen tekne miçosu da bulunmaktadır. Miço; yatın bakımı, temizliği ve diğer pek çok işte görev almaktadır. Kaptanlı kiralık yat ile tecrübeli ekip size kusursuz bir tatil geçirmeniz için hizmet verilmektedir. Yelkenli tekneler için de aynı durumlar söz konusudur. Yelkenliyle seyahat etmek keyifli olduğu kadar oldukça tecrübe ve zahmet gerektirmektedir. Yelkenlideki kaptanınız sizi rüzgârın belirlediği rotaya götürürken siz de bu masalsı anların tadını çıkaracaksınız.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support