Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın

Covid-19 dönemin de yat kiralama tercihleri fazlası ile arttı. Bunun başlıca nedeni tatilcilerin mahremiyet, kalabalıktan uzak bağımsız bir tatil tercih etmeleriydi. Bugün aynı şekilde bu talep artarak devam ediyor.

Yat kiralama ile tatil yapmak isteyen müşteriler artık sadece kaliteli bir gulet yat tercih etmekle yetinmiyor aksine bu tatil tercihini zirveye çıkartmak için ekstra özellikleri olan çok daha farklı imkanlar sunan ultra lüks tekneleri tercih ediyorlar. Çünkü bir öncekinden daha kaliteli bir tatil yapmak ve her mavi yolculukta farklı bir deneyim yaşamak istiyorlar.

Mavi Yolculuk Deneyimi

Guletbookers olarak bizim dahil olduğumuz yer tamda burası. Guletbookers müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutarak; Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan, İtalya, Rusya, İspanya, Almanya, Fransa ile 30’un üzerinde ülkeden misafire hizmet vermektedir. Lüks, Delüks, Vip ve Ultra Lüks kiralık  teknelerle çıkılan mavi yolculuk tatili yeni bölgeleri, sakin koyları, masmavi berrak suları keşfetmenin mükemmel bir yoludur. Filomuzdaki teknelerin her birini müşterilerimizin tatillerinden en memnun şekilde ayrılmalarını sağlamak için özenle seçiyoruz. Aynı zamanda konuklarımıza tatillerinin başlangıcından sonuna kadar yüksek hizmet seviyesinde, alanlarında uzman ekip arkadaşlarımızla destek sağlıyoruz.

Bize ulaştığınız andan itibaren, sadece lüks bir yat için rezervasyon yapmayacaksınız. Profesyonellerimiz tarafından bizzat titizlikle incelenen guletin olduğu ve tatilinizi daha konforlu hale getirmek için tüm ekstra taleplerinizin birleştirildiği size en uygun yat kiralama rezervasyonunu yapmış olacaksınız. En iyi hizmet standardı ve daha önce yaşamadığınız deneyimlerle dolu rotanızı planlamak için doğrudan Guletbookers’ın kiralama uzmanı ile iletişimde olacaksınız.

Teknede Soğuk İçecekler ve Lezzetli Atıştırmalıklar

Tatilinizin başlangıç noktası olan havalimanına iniş yaptığınız zaman talepleriniz doğrultusunda sizin için önceden tüm operasyonel detayları ile düşünülmüş transfer aracınız sizleri bekliyor olacak. Teknenizin kalkış limanına transferiniz tamamlandığında ise sizleri Guletbookers’ın uzman operasyon sorumluları karşılayacak, hayalinizde canlandırdığınızdan çok daha iyi görünen seçmiş olduğunuz teknenize yerleşmenizi sağlayacaklar.

Tüm yolculuğun yorgunluğunu pasarella üzerinde teknenize doğru yürürken arkanızda bırakacağınıza emin olabilirsiniz. Karşılama masanızda yer alan atıştırmalıkları bir kahve ya da soğuk bir içecekle tadarken tatiliniz çoktan başlamış olacaktır. Yat kiralama talepleriniz için sıradan şeylerle yetinmeyin. Gerçekten unutulmaz olacak, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir mavi yolculuk deneyimi için profesyonel kiralama uzmanlarımız ile iletişime geçin.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support