Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Özel Tekne Tatili Hazırlıkları İçin İpuçları

Tatil hazırlıkları her zaman hem eğlenceli hem de yorucu olmuştur. Seyahatten önce bir yandan dinlenmenin ve eğlencenin vereceği heyecan, bir yandan da ya bir şey unutulursa telaşı sarar. Mavi tura gitmeden önce mutlaka yapılması gereken birkaç adım bulunmakta.

Bunlardan ilki ihtiyaçlarınızı belirlemek. Özellikle kiralık tekne tatili organize ederken eğer ailenizle ya da bebeğinizle bir mavi yolculuk planınız varsa farklı, tek başınıza geçirmek istiyorsanız yine farklı ihtiyaçlarınız olacak. İhtiyaçlarınızı değerlendirirken götürülmesi gereken eşyalar ile ilgili bir plan oluşturabilirsiniz. Ardından yolculuk günlerinizi belirleyebilirsiniz. Tekne ile mavi tur tatili sevdiklerinizle birlikte geçirebileceğiniz en özel konsepti sizlere sunar.

Mavi Yolculuğa Hazırlık Aşamaları

Sessiz veya romantik bir tatil düşünenler ya da ailesiyle vakit geçirmek isteyenler tekne kiralama imkânını düşünebilmekte. Bu imkân hem sadece size özel bir tatil olmasını hem de seyahatiniz boyunca istediğiniz birçok yeri görmenizi sağlar. Çünkü bu gezide rotanızı belirlemekte özgürsünüz. Rotanızı belirledikten sonra size uygun olan tarihleri ayarlamalı ve yatın özelliklerini de seçmelisiniz. Bundan sonraki aşama gezinizin ne kadar süre olması gerektiğini planlamanızdır. Tatilciler tarafından genellikle 1 hafta tekne tatili seçilir. Seçtiğiniz yatın ekipmanın yeterli olup olmaması ya da size sunduğu aktiviteler de önemli noktalardandır. Unutmamanız gereken bir nokta da herhangi bir yemeğe alerjiniz ya da kullanmanız gereken ilaçlar varsa bunu görevlilere önceden belirtmeniz gerektiğidir. Hazırlık aşamalarında konaklayacağınız alanlar ve size sunulan hizmetler, ihtiyacınız doğrultusunda hazırlanır. Bulantı hapı gibi özel ilaçlarınız varsa gezi sırasında yanınızda bulundurmaya özen gösterin. Son olarak çekim yapmayı sevenler, yolculuğa çıkmadan önce su altı kamerası fiyatları konusunda da araştırma yapabilir.

Mavi Yolculuğa Hazırlık Aşamaları

Seyahate Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler

Tatilin hem keyifli hem de yorucu aşamalarından biri de bavul hazırlamak. Bir şeyin unutulmaması için ihtiyaçlarınıza özel listeler oluşturabilirsiniz. Tekne tatilinde alınması gerekenler oldukça fazla olduğu için bölüm bölüm yazmanız fayda sağlayabilir. Akşam yemekleri için şık kıyafetler, mayo, yedek mayo, deniz şortu, hırka gibi giyecekler unutulmaması gereken başlıca eşyalardır. Özellikle yaz aylarında güneş yakıcı olabilir. Bu sebeple güneş kremi gibi koruyucu ürünleri de mutlaka bavulunuza eklemelisiniz. Esasında bir deniz yolculuğu yapacağınız için havlu, deniz gözlükleri, yüzme ekipmanları da yanınızda bulunmalı. Bu gezide etkinlik ya da su sporları yapabileceğiniz organizasyonlar varsa bu faaliyetlere göre olan eşyaları yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca birçok ekipmanın da alacağınız hizmete dahil olduğunu unutmayın. Hizmete dahil olan ekipmanlarla ilgili önceden bilgi alabilirsiniz. Deniz yolculuğu dalış faaliyetleri için en ideal konsepttir. Özel çekimlere ve dalışa ilgiliyseniz su altı kamerası sizin için iyi bir tercih olabilir. Birbirinden güzel deniz canlılarının fotoğraflarını çekerken hem eğlenebilir hem de anılarınızı canlı tutmanıza yardımcı olabilmektedir.

Yatların Özellikleri ve Sunulan Hizmetler

Bebekle tekne tatili organize ederken hazırlık aşamasına iki kat dikkat edilmesi gerekebilir. Çünkü bebeğe göre ekstra önlemler almak içinizin daha rahat olmasını sağlar. Bunun için yatların özelliklerini inceleyebilir ve güvenlik düzeylerine göz atabilirsiniz. Buna ek olarak yelkenli tekne tatili deneyimi, deniz üzerinde size masalsı bir deneyim yaşatır. Bu sebeple mavi yolculuk özelliklerini belirlerken yelkenli seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz. Tekne tatili fiyatları, sunulan hizmetlere, seyahate katılacak kişi sayısına, yatın büyüklüğüne ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Tüm adımları tamamlayarak denize açılabilir ve sıradışı bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat That’s Amore
Yat That’s Amore
42.9 Netre
Kabin

günlük € 10.000 'dan itibaren
Yat Rigel
Yat Rigel
30 Netre
Kabin

günlük € 2.200 'dan itibaren
Motoryat Reis
Motoryat Reis
27 Netre
Kabin

günlük € 0 'dan itibaren
Motoryat Harun
Motoryat Harun
38 Netre
Kabin

günlük € 15.000 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support