Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Mavi Yolculuk Nedir?

Mavi Yolculuk nedir sorusunun cevabı kısaca, Türkiye’nin güney batı ve Akdeniz kıyılarında özellikle, Bodrum ve Antalya arasında yapılan deniz tatilinin genel adıdır. Rüya gibi bir tatil sunan bu rotada oldukça görülecek yerlerin fazla olmasının yanı sıra birçok dinlenme noktası da bulunur.

Eğer denize açılmaya karar verdiyseniz sizi mükemmel bir tatilin beklediğini söylemek çok doğru olacaktır. Turizmde yeni bir sektör oluşmasını sağlayan Mavi yolculuk yelkenli ve motorlu yatlarla gerçekleşir. Bu tatil konseptinde başlangıç ve bitiş tarihi, izleyeceğiniz rota sizin isteğinize göre planlanabilir. Siz de sevdiklerinizle maviye doymak, Akdeniz ve Ege denizinin mükemmel sularında keyifli bir tatil geçirmek isterseniz Mavi tur tam da size göre. Yat kiralama hizmetlerimizi ve filomuzu inceleyerek bu konsepti size özel hale getirebilirsiniz.

En Güzel Tatil Konsepti

 “Mavi yolculuk” ilk olarak Azra Erhat’ın ortaya attığı bir terimdir. Daha sonra Bodrum’un mavisine aşık olan Halikarnas Balıkçısı ile büyüyen bu tur, ilk dönemlerinde Bodrum ve çevre kıyıları keşfetmek amacıyla yapılmaydı. Günümüze kadar gelen süreçte gemi seyahatleri tatil olarak anılmaya başlamıştır. Bugün her zümreden insan, Bodrum’dan Antalya’ya mavinin keyfine bu alternatif ile varmakta ve tatillerine ivme kazandırmakta. Klasik tatil anlayışını değiştiren bu seyahat sırasında tek bir noktada tatil yapmak yerine el değmemiş güzellikte olan koylarda dinlenerek güzel bir konaklama imkânı ve özel gezi rotası mümkün hale geliyor. Deniz turunuzu belli noktalardan kiralanan gulet yat ve motor yat alternatifleri ile yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla ya da romantik bir tatil için çift olarak size uygun yatları kiralayabilirsiniz. Yat özelliklerini kaç gün tatil yapacağınız, beklediğiniz hizmet kapsamı, bütçe ve kişi sayısına göre seçebilirsiniz.

Gemiler Adası

Deniz Turunda Seçebileceğiniz Rota

Sevdiklerinizle unutulmaz, farklı, eğlenceli ve huzurlu bir tatil mi geçirmek isterseniz deniz turu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu yolculuk çocuk, genç ya da yetişkin fark etmeden herkesin rahat bir tatil ile keyifli vakit geçirebileceği çok güzel bir deneyim olacak. Yat kiralama ile bu seyahat hizmeti, günlük düzenlenebileceği gibi 2 geceden 14 geceye kadar farklı uzunluklarda da yapılabilmektedir. Aynı zamanda tek gidiş ya da gidiş dönüş olmak üzere rota değişikliği de sizlere sunulmaktadır. Bu durum genellikle kiralanan sürenin uzunluğuna da bağlıdır. Genel olarak bu gezi Akdeniz Bölgesi’ndeki Türk koyları ve Yunan Adalarına yapılmaktadır. Mavi yolculuğunuzu keyifli hale getiren bir lokasyon olan Göcek’i başlangıç noktası olarak seçebilirsiniz. Seçenekler sadece bununla sınırlı değil. Bunun yanı sıra mavi yolculuk Marmaris başlangıç noktasıyla da oldukça iyi bir tercih olarak karşınıza çıkar. Bu program sırasında konaklayacağınız gün sayısını belirleyebildiğiniz gibi rotayı da kendinize özel olarak belirleyebilir ve duruma göre tatil sürenizi uzatabilirsiniz.

Sadece Size Özel Bir Tatil

Mavi Yolculuk tekne kiralama ile tatilinizi daha da keyifli kılabilirsiniz. Tekne türlerinden biri olan ve özellikle Bodrum tersanelerinde üretilen yelkenliler, nostaljik ve masalsı bir deneyim sunar. Mavi yolculuk fiyatları yatın büyüklüğü ya da içerisinde bulunan hizmete ve kiralanacak gün sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu güzel tatil sayesinde Akdeniz’in sakin ve berrak suyunun keyfine varabilir, tatilinizde yapabileceğiniz tüm aktiviteler ile bolca eğlenebilir, bakir koylardan terk edilmiş gemilere kadar birçok güzelliği görebilir ve sevdiklerinizle güzel anılar biriktirebilirsiniz. Hem geçmişten izler taşıyan hem de gününüzü güzelleştirecek bu tatilde bol bol fotoğraf çekmeyi, manzaraya karşı keyif yapmayı, dalış yapmayı, hayvan ve bitki çeşitlerini izlemeyi unutmayın!

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support