Guletbookers Arkadaş Grupları için Yat Kiralama

Arkadaş Grupları için Yat Kiralama

Ailenizle, arkadaşlarınızla baş başa keyifli ve sakin bir tatil geçirirken güzel koy ve kıyıları keşfetmek isterseniz tatillerinizde yat kiralayabilirsiniz. Tatil sezonuna bağlı olarak kiralık yat fiyatları ve özellikleri değişiklik göstermekte. Uzun süreli kiralama zorunluluğunuz da bulunmamakta.

İlk kez böyle bir tatil planlama aşamasındaysanız da günlük kiralık yat tercihi de yapabilirsiniz. Kaç kişilik bir tatil planladığınıza göre yat çeşitleri değişmektedir. Kalabalık bir arkadaş grubuna sahipseniz tercih edeceğiniz yat da büyük bir yat olmalıdır. Böylelikle herkesin kendine özel bir alanı olmasını sağlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz güzergâh ile daha önce hiç keşfedilmemiş olan kıyılara ve koylara demir atabilirsiniz. Seçeceğiniz tur bölgesinin özelliklerine göre de deniz sezonunun açıldığı ve sonlandığı aylar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Yat kiralamak istediğiniz tarihten belirli bir süre öncesinde erken rezervasyon yat kiralama ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Arkadaş Grupları için Tekne Kiralama

Mavi Tur Avantajları

Hiçbir denizcilik tecrübenizin olmaması yat kiralama hizmeti almanız için bir engel değil. Teknede uzman ekip ve kaptan yolculuğunuz boyunca sizlere eşlik edecek. Bu sayede oldukça rahat ve güzel bir mavi tur sizi beklemekte. Tatil süreniz sırasında tamamen kristal bir deniz ve doğa harikası yeşillik ve manzaralarla baş başa kalabilirsiniz. Uzun bir tatil planınız bulunmasa da birkaç günlük veya haftalık yat kiralama ile istediğiniz bir güzergahtaki birkaç koyu görüp zaman geçirebilirsiniz. Deniz üzerinde olacağınız ve tüm günü güneş ve denizin tadını çıkararak geçireceğiniz için kıyafet yönünden zengin ve yorucu bir valiz hazırlamanıza da gerek kalmayacaktır. Akşamları deniz üzerindeki rüzgârı da düşünerek yanınıza birkaç tane kalın bir giysi almanız faydalı olacaktır. Kiralık yat ile yapacağınız tatilde bir yere bağlı kalmadan, dilediğiniz bölgeyi gezebilir ve oldukça güzel zaman geçirebilirsiniz. Otel rezervasyonları ile çıkacağınız tatillerde bir bölgeye bağlı kalmak durumda kalabilirsiniz. Ancak, yat ile yapacağınız mavi yolculuk sırasında birçok yeri gezebilirsiniz. Birbirinden farklı ve eğlenceli aktiviteleri arkadaş gruplarınızla çıkacağınız tatiller için kiralayacağınız yatlarla sadece size özel hale getirebilirsiniz. Zaman ve mekanın size bağlı olduğu bu noktada denizin tadını dilediğinizce çıkarabilirsiniz.

Yat Kiralama Tatilinin Avantajları

Arkadaş Grubunuzla Eğlenceli Bir Yat Turu

Tatilinizi arkadaşlarınızla birlikte denizin tadını çıkararak geçirmek, güneşe ve doğaya doymak isterseniz mavi yolculuk en güzel seçeneklerden biri olacaktır. Özellikle Ege ve Akdeniz kıyılarında birbirinden eşsiz koylar arasında hem denizin tadını çıkarmak hem de eğlenmek mümkün. Kiralayacağınız yatın günlük veya haftalık seçeneklerden hangisi olduğunu belirledikten sonra iç özellikleri ile ilgili seçimleri yapabilirsiniz. Bu seçeneklerde akşamları eğlenceli ve güzel vakit geçirebilmek için oldukça farklı özellikler bulunmakta. Ses sisteminin yaygın olduğu seçeneklerde deniz üzerinde adeta bir gece kulübündeymiş gibi eğlenebilir, bar seçeneğine sahip olan seçeneklerde ise içeceğinizi yudumlayabilir ve herkesten uzak oldukça sakin ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Bu turlarda sürekli deniz üzerinde kalıyor olmanız da şart değildir. Demir atmak istediğiniz bir lokasyonda konaklama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu gezide rotanızı arkadaşlarınızın görmek istediği yerleri de göz önüne alarak oluşturabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi

En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi


2021 yaz sezonu tüm hızıyla devam ederken bazıları için sezon sona ermiş bazıları için de tatil dönemi daha...
En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri

En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri


Türkiye, birbirinden güzel tatil yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken sahillere ve belde...
Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları

Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları


Türk sahillerinin güzelliğinin yanında, komşu ülke Yunan sahilleri de oldukça ilgi çekicidir. Yunanistan’ın...