Guletbookers Gulet Yat Üzerinde Gözlerden Uzak İzole bir Tatil

Gulet Yat Üzerinde Gözlerden Uzak İzole bir Tatil

Normalleşme dönemiyle birlikte insanlar seyahate ve tatile çıkmaya başlayacaklar. Birçok ülke ziyaretçiler için kapılarını adım adım açmaya başlıyor. İzole bir tatil için insanların eğilimleri bu yaz yat kiralamaya yönelmiştir.

İnsanlar kalabalıktan uzak yerleri ziyaret edebilmek adına Türkiye kıyılarında yat kiralama hizmeti ile tatile çıkmayı tercih etmektedir. Kendi sağlık ve güvenlikleri ilk öncelikleri olanların birinci tercihleri bir yat tatili olmaktadır..

Neden Gulet Yatlar Daha Güvenli?

Ana fikir daha az insanının daha az risk oluşturmasıdır. Eğer tatil esnasında kendinizi güvende hissetmek isterseniz, kalabalık olmayan yerleri tercih etmelisiniz. Bu nedenle, gulet yatlar tatiliniz esnasında daha az sağlık riski taşır; çünkü, gulet üzerinde sadece siz ve aileniz bulunacaktır. Yat yolculukları size ıssız noktalarda kalabalık yerlerden uzak bir tatil sunacaktır. Yolculuğunuza başlamadan önce gulet yat sizler için özel hazırlanır. Bu hazırlık sürecinde kamaralar, mutfaklar, banyolar, şezlonglar, iç kısımlar ve teknenin güvertesi doğru kimyasallar kullanılarak dikkatlice temizlenir. Tekne mürettebatı düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmekte ve ateşleri ölçülmektedir. Kaptan her bir yolculuk sonrasında, gezilen yerler ve ziyaretçiler hakkında tarihleri de kaydederek bir rapor düzenler. Tatiliniz esnasında daima teknede ve diğer insanlardan izole olacaksınız.

VIP Yat Hic Salta

Teknede Mahremiyet ve Ayrıcalık

Gulet kiralama hizmetinin size sunduğu diğer önemli avantaj ise mahremiyettir. Sizin gizliliğiniz ile ilgili olarak mahremiyetin anlamını şu şekilde açıklayabiliriz. Eğer gulet tatiliniz esnasında kim olduğunuzun bilinmememsini istiyorsanız, resmi makamlar haricinde hiç kimse ne rotanız ve ne de nerede bulunduğunuz hakkında bilgi sahibi olamayacaktır. Bunun bazı misafirlerimiz için çok önemli bir detay olduğunu biliyoruz. Mavi yolculuk esnasında, talep etmeniz halinde tüm hizmetler size özel olacaktır. Yemek servisleri seyahatinizin en önemli kısmıdır. Tüm öğünler sizin tercihleriniz doğrultusunda Şef tarafından hazırlanır. Akşam yemeğinde balık veya kırmızı et seçimi yapabilir ve Şef’e hangi tür yemeklerden hoşlandığınız veya hoşlanmadığınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Bu sayede tatiliniz sırasında kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Entre Cielos Özel Yat Kiralama

Her Gün Gözlerden Uzakta Farklı Yerler

Bu ayrıcalıklı tatilin en güzel kısmı sabit bir noktada kalmak gibi bir zorunluluğun olmamasıdır. Her zaman farklı yerlere seyahat edebilme ve kendi guletinizde gözlerden uzak ıssız yerleri keşfedebilme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Her sabah gözlerinizi farklı bir manzara eşliğinde açabilirsiniz. Bu yerler kalabalıktan çok uzakta olup hem zihninizi hem de ruhunuzu özgür bırakmanıza yardımcı olacaktır. Gözlerden uzak bu noktaların size daha da çok huzur vereceğine inanıyoruz.

Bu yaz yapacağınız yat seyahati planınız için size profesyonel ekibimiz ile yardım etmekten memnuniyet duyacağız. Karantina sonrasında yapacağınız bu gulet tatilinde kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...