Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

İşleri İhmal Etmeden Tatil Yapmak

Mavi tur, keyif alma ve tamamen rahatlama zamanıdır. İster yalnız, ister arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat ediyor olun, Türkiye'deki yat kiralama tatilinizde harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Yine de bazen işi tatile götürmek gerekebilir çünkü sorumluluklar, yer ve zaman seçmez.

Yat kiralama tatili, işi zevkle birleştirmek için mükemmel bir yerdir. Lüks bir yat tamamen profesyonel bir iş ortamı sağlarken aynı zamanda hayatın tadını sonuna kadar çıkarmak için mükemmel olan olanaklar ve üst düzey teknolojilerle de doludur. Özel çalışma masaları ve sandalyeleri barındıran lüks kabinler kafanızı toplayıp kendinizi işe kanalize etmeniz için gerekli tüm imkanları size sunar. Tatil alanınız konforlu ve pratik bir çalışma alanına dönüşür. Sizlere sunulan yüksek kalite internet hizmeti sayesinde dizüstü bilgisayarınız ile muhteşem bir manzarada iş yapmaktan keyif alacaksınız. Sıkıcı bir ofiste olamadığınız kadar üretken olabildiğinizi fark edeceksiniz.

Masmavi Deniz’den İlham Almak

Özel çalışma masaları ve sandalyeleri barındıran lüks kabinler kafanızı toplayıp kendinizi işe kanalize etmeniz için gerekli tüm imkanları size sunar. Tatil alanınız konforlu ve pratik bir çalışma alanına dönüşür. Sizlere sunulan yüksek kalite internet hizmeti sayesinde dizüstü bilgisayarınız ile muhteşem bir manzarada iş yapmaktan keyif alacaksınız. Sıkıcı bir ofiste olamadığınız kadar üretken olabildiğinizi fark edeceksiniz. Yat kiralama tatilinizde hiçbir fikre bağlı kalmanıza gerek yok. Yatın tamamını bir ressamın tuvalini kullandığı gibi kullanmak tamamen sizin elinizde. Kristal berraklığındaki sulara bakarken iş görüşmelerini yönetmenin veya beyin fırtınası yapmanın keyfini çıkarın. Çalışırken ara verip ilham bulmak için, berrak denizde pozitif enerji ve moral depolamanın ayrıcalığını yaşayın.

Aileniz veya arkadaşlarınızla, su oyuncakları ile eğlenmek zihninizi boşaltmanıza ve su sporlarıyla deşarj olmak enerjinizi dengelemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, konsantrasyonunuzu ve yaratıcılığınızı artırmak için geniş güneşlenme terasını ve güverteyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ultra Lüks yatlar, görüntülü toplantılar düzenlemek veya sunumlar yapmanız için gerekli her türlü teknolojik donanıma sahiptir. Kiralık yatınızda, sizi dünyanın geri kalanına bağlamak için gereken hizmetlerin tümü bulunur. Kiralık guletiniz TV, internet (Wi-Fİ) ve uydu antenleri ile donatılmıştır. Bu nedenle teknede iş yaparken herhangi bir internet sorunuyla karşılaşmazsınız.

Türkiye’de Lüks Yat Kiralama

Türkiye, aynı zamanda yat kiralama esnasında her türlü çevrimiçi işi yürütmek için harika bir destinasyondur. Çünkü kıyı yakındadır. Yaz mevsiminde çok kuvvetli rüzgar yoktur ve her yerde internet erişimi mevcuttur. Profesyonel bir yat ekibi, profesyonel bir iş ortamı sağlayabilir. Mürettebat, herhangi bir misafirin kiralama sırasında çalışması gerekip gerekmediğini her zaman anlayacaktır. Mahremiyet ve nezaket politikasını koruyacaklar, çağrılmadıkları sürece rahatsız etmeyeceklerdir. Gerekli teknik konularda ve ihtiyaçlarda yardımcı olacaklardır.

Bu imkanlar doğrultusunda iş ortağınız ya da çalışanlarınız, tatil için iş ortamından bir süre uzaklaşmak istediğiniz bu süreçte, iş yerindeki yokluğunuzu hissetmeyeceklerdir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinizde ise uzman şefinizin hazırladığı gurme lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Hosteslerin özenle hazırladığı kokteyller eşliğinde anlaşmaya bağlayarak tamamladığınız görüşmelerinizi kutlayabilirsiniz.

Tatil yapmak için kariyerinizin gerektirdiği sorumlulukları ihmal etmeniz gerekmiyor. Mürettebatlı yat kiralama size bu imkanı sunabilen tek ortam olma özelliğini taşıyor. Akrabalarınız, çocuklarınız ve dostlarınız yaz tatilinde eğlenirken, aklınız tamamlanması gereken işlerde kalmayacak. Biraz çalışmanız gerekiyorsa bu oldukça normal ve kabul edilebilir bir durumdur. Kariyeriniz ve aileniz arasında bir seçim yapmanız gerekmez. Guletbookers olarak size bu eşsiz imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (533) 956 99 42

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support