Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Yat Kiralama Su Sporları ve Aktiviteler

Spor yapmanın fiziksel katkılarının yanı sıra eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek gibi avantajları da vardır. Su sporları ise bunlara ek olarak suyun verdiği rahatlık ile vaktinizi daha da kaliteli geçirmenizi sağlar.

Su sporlarını yapanlar hem rahatlar hem de kendilerini yenilenmiş hisseder. Tatiliniz esnasında su sporlarıyla rahatlamak isterseniz yat kiralama ile programınıza su sporlarını da dâhil edebilirsiniz. Tatil yaparken hem eğlenmek hem de spor yapmak isterseniz yat kiralama ile mavi yolculuk tam size göre. Birbirinden farklı boyut ve özelliklere sahip modellerde sörf ve yüzme gibi farklı su sporlarını deneyebileceğiniz ekipmanlar da bulunur. Siz de bu ekipmanlardan yararlanarak tatilinize su sporlarının eğlencesini getirebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Su Sporu

Eğlenceli Su Sporları

Su sporları denince akla ilk olarak yüzme gelse de bunun dışında birçok aktivite de bu spor çeşidine dâhildir. Su sporlarını sualtı ve su üstü diye ikiye ayırabiliriz. Su üstü sporlarında balıkçılık ve sörf gibi çeşitli aktiviteler bulunur. Yat kiralama esnasında bu sporlardan birini yapmak istiyorsanız kiralama fiyatına dahil olan eğlence ekipmanlarına dikkat etmeniz gerekir. Birçok modelde balık tutmak için olta çeşitleri ve yem gibi farklı ekipman bulunur. Siz de tatilinizde balık tutma ekipmanları bulunan bir model seçerek sabah saatlerinizi denize karşı balık tutarak geçirebilirsiniz. Aynı zamanda çoğu seçenekte tuttuğunuz balıklarla güzel bir akşam yemeği hazırlama imkânınız mevcuttur. Çeşitli yat ve tekne modellerinde yelken sporlarından biri olan rüzgâr sörfü yapma imkanınız da vardır. Bu sporu yapabilmek hava şartlarına göre değişse de tatil tarihlerinizi ona göre belirleyip rüzgâr alan denizlerde bu sporu rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle rüzgâr sörfü ekipmanları bulunan bir seçeneği değerlendirmeniz gerekmekte.

Kürek Sörfü, Ringo ve Kano Seçenekleri

Balık tutmak gibi hem keyifli hem de huzurlu su sporlarının yanı sıra ringo ve kürek sörfü gibi bol aktiviteli ve eğlenceli su sporlarını da tatilinize katabilirsiniz. Su üzerinde kürek sörfü yaparken farkına varacağınız ilk şey vücudunuzda bulunan tüm kasların çalışması olacaktır. Mavi yolculuk tatiliniz esnasında sakin ve çok dalgalı olmayan açık denizde daha rahat yapılabilen bu sporu deneyimli tekne mürettebatı eşliğinde yapabileceğiniz gibi kendi başınıza da kolayca öğrenebilirsiniz. Ringo, kalabalık ailelerin yada grupların çoğunlukla seçtikleri bir su sporu ekipmanı olarak bilinir. Teknede yer alan Zodyak bota bağlanarak 3 yada 4 kişilik gruplar ile yapılan adrenalin dolu ve eğlenceli bir aktivitedir.

Yat Kiralama Su Sporu

Hangi Su Sporu Size Daha Uygun?

Mavi yolculuk hizmetlerinde sunulan dahili ekipmanlar sayesinde su sporlarının tamamı yapılabilir. Eğer öncelikli amacınız bu spor çeşitlerinden bir ya da daha fazlasını yapmaksa ona uygun ekipmana sahip modellerin kiralama işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Lüks modellerin büyük bir kısmında, muz, wakeboard, su kayağı ve ringo gibi birçok sporun ekipmanı vardır. Bunlar çoğunlukla ücretsiz olarak sunulur. Fakat jetski gibi bazı spor ekipmanlarında ek ücret talep edilmektedir. Rüzgar sörfü fiyatları genellikle yat kiralama bedelinin içine dâhil edilmektedir. Size uygun sporları belirledikten sonra su sporları ekipmanlarının bulunduğu yat seçenekleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support