Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Yat Kiralama Sezonu Ne Kadar Sürüyor?

Mavi yolculuk, yaz günlerinde siz ve sevdiklerinizle birlikte yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden biridir. Kendi ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçtiğiniz teknelerde sadece size özel bir tatilin tadını çıkarırsınız.

Tekne kiralama hizmetleri Bodrum, Marmaris ve çevresinde oldukça yaygın. Bunun sebebi de hiç şüphesiz bu bölgelerin birbirinden güzel koylara sahip olması. Sizler de bu güzel koylarda benzersiz bir tatil deneyimi elde etmek isterseniz, size sunulan seçenekleri ve hizmetleri inceleyip mavi yolculuk turuna çıkabilirsiniz. Hava koşulları için en uygun zaman mayıs ve ekim ayları arasıdır. Bu ayları doyasıya yüzmek ve dalmak için değerlendirebilirsiniz.

Günlük ve Haftalık Tekne Kiralama Seçenekleri

Günlük ve Haftalık Tekne Kiralama Seçenekleri

Yaz sezonunda tekne kiralama hizmetleri, sizin çıkmak istediğiniz rotaya göre şekillenir. Yat kiralama Marmaris ve çevresinde deniz tatili ve dalış gibi aktiviteler için daha çok günlük ve haftalık olarak tercih edilmekte. Bu alanlarda gezip görebileceğiniz, denize girebileceğiniz pek çok lokasyon mevcut. Bu lokasyonlara masalsı bir tatil deneyimi sunan antik liman kentleri de dahildir. Mitolojik destanlara konu olan bu kentlerde sıra dışı bir zaman geçirebilirsiniz. Mavi yolculuklar için günlük ve haftalık kiralama seçenekleri mevcuttur. Bu hizmetten günlük olarak yararlarınızsanız belirlenen saatler dahilinde mürettebatıyla birlikte tekne, size tahsis edilir. Günlük olarak yapacağınız seçimlerde genellikle size tahsis edilen süre sabah saatlerinde başlar ve akşam yemeğinde sona erer. Yat kiralama haftalık olarak tercih edildiğinde ise aynı prosedür belirlediğiniz aralığa göre işler. Burada sevdikleriniz ve ailenizle birlikte istediğiniz şekilde zaman geçirebiliyor, denizden ve kiraladığınız teknenin imkânlarından doyasıya faydalanabiliyorsunuz. Mayıs ve ekim aylarındaki deniz sezonu boyunca bu koşullar içerisinde lüks yat kiralama seçeneklerinizi ihtiyacınıza, bütçenize ve seyahat sürenize göre belirleyebilirsiniz.

Kiralamada Yaz Ayları Daha Popüler

Yat kiralama Göcek, Bodrum, Marmaris ve Antalya benzeri tatil yerlerinde sıkça değerlendirilen bir tatil konseptidir. Bu tatil yerlerinde deniz sezonu mayıs ayında başlar ve ekim sonuna kadar devam eder. Akdeniz ve Ege ikliminde sıcaklıklar erken başladığı için bu aylar su sporlarına en elverişli zamanlardır. Dolayısıyla kiralama sezonu da buna paralellik gösterir. Tatil sezonu olan yaz ve bahar ayları, mavi yolculuk için de en uygun zamandır. Bu zaman diliminde denize açılarak güneşin ve denizin tadını sevdiklerinizle birlikte doyasıya çıkarabilirsiniz. Tatiliniz için seçtiğiniz teknenin özelliklerine ve lokasyon koşullarına göre rüzgâr sörfünden balıkçılığa, dalıştan jet skiye kadar birçok su sporu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yat kiralama Göcek, Bodrum, Marmaris

Kiralama Fiyatları ve Sezon Durumu

Yat kiralama fiyatları, kiralayacağınız teknenin modeline, özelliklerine, büyüklüğüne ve zaman dilimine göre değişmekte. Eğer kalabalık bir mavi yolculuk düşünürseniz, konaklama için 22-36 kişiye kadar uygun olan seçenekler mevcuttur. Bu sayede herkesin kendine özel dinlenme alanı olması sağlanır. Temmuz ayı mavi yolculuk konseptinin en yoğun olduğu zamanlardır. Bu sebeple rezervasyonlarınızı erken yaparak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mayıs ve ekim ayları deniz üzerinde yaz ortasına nazaran kısmen daha sakin geçer. Kiralamaların bu dönemlerle sınırlandırılması, sizin güneşten, denizden ve su sporlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak içindir. Aynı zamanda size sıra dışı ve alternatif bir yaz tatili konsepti oluşturmak da kiralama sezonlarının belirlenmesindeki temel unsurlardandır.

Mavi yolculuk konseptleri ve aklınızdaki aylara göre teknelerimizin doluluk oranları hakkında bilgi almak, size özel teklifleri değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support