Guletbookers Yat Kiralama Tatilinizde Unutulmaz Kutlamalar

Yat Kiralama Tatilinizde Unutulmaz Kutlamalar

Doğum günü, yıldönümü, balayı gibi daha pek çok özel gün kutlamalarında sevdiklerinizle tekne yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bunun için tekne kiralama yaparak bu özel günü daha da özel bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Son yıllarda daha da popüler hale gelen yat ve tekne kiralama, aradığınız eğlence ve konforu lüks bir şekilde sizlere sunar. Böylece hem özel günlerdeki kutlamalarınızı daha keyifli hale getirebilir hem de pek çok yeni yer keşfedebilirsiniz. Kalabalık ortamlardan uzaklaşmak, sevdiklerinizle baş başa bir kutlama yapmak için haftalık yat kiralama oldukça uygun tatil seçenekleri arasında yer almaktadır.

Ne için Tekne Kiralanabilir?

Aklınıza gelebilecek tüm özel günler için yat kiralayabilir ve özel bir kutlama planlayabilirsiniz. Yaz aylarına denk gelen doğum günü, yıldönümü, evlilik teklifi, balayı gibi günler için tekne kiralama oldukça farklı ve özel bir seçenektir. Doğum günü kutlamanız için yat kiralamak istiyorsanız, birbirinden farklı özelliklere sahip yatlar arasından seçim yapabilir ve bu özel günde ister kalabalık ister birkaç kişilik bir parti düzenleyebilirsiniz. Tekne içinde yer alan hizmetler sayesinde doğum günü keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Özel kokteyller, yiyecekler, müzik sistemi vb. olanaklar size doğum gününüz için deniz üzerinde benzersiz bir o kadar da keyif dolu bir ortam sunar.

Food & Drink on Board

Tekne kiralama ile kutlayabileceğiniz özel günler arasında mezuniyet de yer alır. Lise ya da üniversiteden mezun olduktan sonra ailenizle ya da okul arkadaşlarınızla özel bir kutlama yapabilirsiniz. Yaz dönemine denk gelen mezuniyetinizi, yat kiralama ile süsleyebilirsiniz. Mezuniyet kutlamanız için size ve arkadaş grubunuza  en uygun kapasiteye sahip tekneyi seçebilirsiniz. Farklı özellikler ve büyüklüklere sahip tekneler arasından birini seçtikten sonra kutlamanızın diğer aşamalarına kolayca geçebilirsiniz

Farklı İmkânlara Sahip Tekneler

Kiralayabileceğiniz tekneler lüks, delüks, ultra lüks, VIP gibi farklı yat kategorileri ile sınıflandırılır. Her birinin sunduğu donanım, hizmet  ve diğer olanaklar birbirinden farklıdır. Kendi tercihinize göre kutlamalarınız için en uygun olanı kiralayabilirsiniz. Evlilik teklifleri çifler için en özel anlardan biridir. Evlilik teklifi için yat kiralama hizmetleri çok farklı ve sürpriz bir seçenek olmaktadır. Belki en yakın arkadaş grubunuzla çıkacağınız tekne tatilinde hiç beklenmedik bir anda sevdiğinize bu teklifi yapmak hafızalardan kolay kolay çıkması mümkün olmayan bir anı olacaktır.

Daha az kapasiteye sahip, sadece sevgiliniz ve size yetecek büyüklükte bir tekne de tercih edebilirsiniz. Dediğimiz gibi özel bir teklifin yanı sıra yakınlarınızın da olduğu bir ortamda bir teklif yapacaksanız, daha geniş tekneleri de değerlendire bilirsiniz. Kaptan ve mürettebatın bulunduğu tekneler , sizlere hem güvenli hem de keyifli bir yolculuk sunmaktadır. Mavi suların arasında sevgilinize sıra dışı bir evlilik teklifi yaşatabilirsiniz.

Yat Kiralama Hizmetleri

Tercih edeceğiniz tüm yatlar, kaptanlıdır. Bu sayede siz tatilinizi yaparken teknenin rotası ve güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tekne içerisinde yer alan mutfak ile şefiniz size ve yakınlarınız için özel yemekler hazırlayacaktır. İlk gün karşılamada sizlere sunulan özel hazırlanmış kokteyller de aperatif yiyecekler güzel bir tatil başlangıcı olmaktadır.

Lüks özelliklere sahip bu tekneler ile özel günleriniz için unutulmaz kutlamalar düzenleyebilirsiniz. Yaz dönemine denk gelen özel günleriniz için tekne kiralama oldukça keyifli, sıra dışı, konforlu ve yeni bir deneyim olabilir. Lüks yat kiralama için birbirinden farklı özelliklere ve hizmetlere sahip tekneler arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece hem tatil keyfi yapabilir hem de özel kutlamalarınızı alışılmışın dışında bir ortamda gerçekleştirme fırsatınız olmuş olur.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...