Guletbookers Yat Kiralama Tatilinizde Unutulmaz Kutlamalar

Yat Kiralama Tatilinizde Unutulmaz Kutlamalar

Doğum günü, yıldönümü, balayı gibi daha pek çok özel gün kutlamalarında sevdiklerinizle tekne yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bunun için tekne kiralama yaparak bu özel günü daha da özel bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Son yıllarda daha da popüler hale gelen yat ve tekne kiralama, aradığınız eğlence ve konforu lüks bir şekilde sizlere sunar. Böylece hem özel günlerdeki kutlamalarınızı daha keyifli hale getirebilir hem de pek çok yeni yer keşfedebilirsiniz. Kalabalık ortamlardan uzaklaşmak, sevdiklerinizle baş başa bir kutlama yapmak için haftalık yat kiralama oldukça uygun tatil seçenekleri arasında yer almaktadır.

Ne için Tekne Kiralanabilir?

Aklınıza gelebilecek tüm özel günler için yat kiralayabilir ve özel bir kutlama planlayabilirsiniz. Yaz aylarına denk gelen doğum günü, yıldönümü, evlilik teklifi, balayı gibi günler için tekne kiralama oldukça farklı ve özel bir seçenektir. Doğum günü kutlamanız için yat kiralamak istiyorsanız, birbirinden farklı özelliklere sahip yatlar arasından seçim yapabilir ve bu özel günde ister kalabalık ister birkaç kişilik bir parti düzenleyebilirsiniz. Tekne içinde yer alan hizmetler sayesinde doğum günü keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Özel kokteyller, yiyecekler, müzik sistemi vb. olanaklar size doğum gününüz için deniz üzerinde benzersiz bir o kadar da keyif dolu bir ortam sunar.

Food & Drink on Board

Tekne kiralama ile kutlayabileceğiniz özel günler arasında mezuniyet de yer alır. Lise ya da üniversiteden mezun olduktan sonra ailenizle ya da okul arkadaşlarınızla özel bir kutlama yapabilirsiniz. Yaz dönemine denk gelen mezuniyetinizi, yat kiralama ile süsleyebilirsiniz. Mezuniyet kutlamanız için size ve arkadaş grubunuza  en uygun kapasiteye sahip tekneyi seçebilirsiniz. Farklı özellikler ve büyüklüklere sahip tekneler arasından birini seçtikten sonra kutlamanızın diğer aşamalarına kolayca geçebilirsiniz

Farklı İmkânlara Sahip Tekneler

Kiralayabileceğiniz tekneler lüks, delüks, ultra lüks, VIP gibi farklı yat kategorileri ile sınıflandırılır. Her birinin sunduğu donanım, hizmet  ve diğer olanaklar birbirinden farklıdır. Kendi tercihinize göre kutlamalarınız için en uygun olanı kiralayabilirsiniz. Evlilik teklifleri çifler için en özel anlardan biridir. Evlilik teklifi için yat kiralama hizmetleri çok farklı ve sürpriz bir seçenek olmaktadır. Belki en yakın arkadaş grubunuzla çıkacağınız tekne tatilinde hiç beklenmedik bir anda sevdiğinize bu teklifi yapmak hafızalardan kolay kolay çıkması mümkün olmayan bir anı olacaktır.

Daha az kapasiteye sahip, sadece sevgiliniz ve size yetecek büyüklükte bir tekne de tercih edebilirsiniz. Dediğimiz gibi özel bir teklifin yanı sıra yakınlarınızın da olduğu bir ortamda bir teklif yapacaksanız, daha geniş tekneleri de değerlendire bilirsiniz. Kaptan ve mürettebatın bulunduğu tekneler , sizlere hem güvenli hem de keyifli bir yolculuk sunmaktadır. Mavi suların arasında sevgilinize sıra dışı bir evlilik teklifi yaşatabilirsiniz.

Yat Kiralama Hizmetleri

Tercih edeceğiniz tüm yatlar, kaptanlıdır. Bu sayede siz tatilinizi yaparken teknenin rotası ve güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tekne içerisinde yer alan mutfak ile şefiniz size ve yakınlarınız için özel yemekler hazırlayacaktır. İlk gün karşılamada sizlere sunulan özel hazırlanmış kokteyller de aperatif yiyecekler güzel bir tatil başlangıcı olmaktadır.

Lüks özelliklere sahip bu tekneler ile özel günleriniz için unutulmaz kutlamalar düzenleyebilirsiniz. Yaz dönemine denk gelen özel günleriniz için tekne kiralama oldukça keyifli, sıra dışı, konforlu ve yeni bir deneyim olabilir. Lüks yat kiralama için birbirinden farklı özelliklere ve hizmetlere sahip tekneler arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece hem tatil keyfi yapabilir hem de özel kutlamalarınızı alışılmışın dışında bir ortamda gerçekleştirme fırsatınız olmuş olur.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Bozburun'da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun'un Saklı İncisi

Bozburun’da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun’un Saklı İncisi


Türkiye, güneşli havaları kaçırmak istemeyen aynı zamanda da olağanüstü doğal güzellikleri, tertemiz denizl...
Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın

Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın


Covid-19 dönemin de yat kiralama tercihleri fazlası ile arttı. Bunun başlıca nedeni tatilcilerin mahremiyet...
Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?

Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?


Bir gulet üzerinde mavi yolculuk herkes için farklı deneyimler anlamına gelir. Daha önce hiç görme imkânı b...