Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Tekne ile Türkiye'den Ziyaret Edilebilecek 3 Yunan Adası

Tatil programları genellikle çok hızlı geçmektedir. Bu yüzden zaman oldukça önem kazanmaktadır. Tatil dönemini aynı anda iki ülkede geçirme fikri herkes için oldukça cazip bir plan olmaktadır.

Tatil dönemini aynı anda iki ülkede geçirme fikri herkes için oldukça cazip bir plan olmaktadır. Bu yazımızda sizlere Türkiye’den Yunan adalarına  yapılabilecek özel tekne kiralama hizmeti hakkında bilgi vereceğiz.

Tatilinizde farklı bir deneyim yaşamak isterseniz, Yunanistan’ın birbirinden güzel adalarını ziyaret edebilirsiniz. Yunanistan’a tur yaparak bu güzel adalarda eşsiz manzaralar görebilirsiniz. Bunun için özel yat kiralama deneyimini seçebilirsiniz. Yat kiralayarak sevdiklerinizle birlikte sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. En güzeli de bu tatilinizde hem Türk kıyılarını hem de Yunan Adalarını görme imkanınız olabilir.  Bu program için Bodrum kalkışlı özel tekne turlarını tercih edebilirsiniz.  Rotanıza göre Türk ve Yunan sularında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

12 Adaların En Büyüklerinden Kos Adası

Kos Adası, Yunanistan 12 adaların en büyüklerinden biridir. İstanköy Adası olarak da bilinir ve başta Bodrum olmak üzere Türkiye kıyılarına çok yakındır. Çok büyük bir alana sahip olduğundan farklı zevklere hitap eden tatil imkânları bulmak mümkündür. Türkiye’den Yunanistan Kos adası için özel tekneler tercih edilebilir. Bu tekneleri kiralayarak Türkiye sularından Yunanistan sularına gidebilirsiniz. Üstelik Kos, Türkiye kıyılarına özellikle Bodrum’a çok yakın olduğu için hem kısa süre içinde gidebilir hem de Bodrum’dan birçok manzaraya şahit olabilirsiniz. Hem Yunanistan’ı görmek hem sakin hem de lüks bir tatil yapmak için Kos adasına tekne ile gitme fikrini düşünebilirsiniz.

Turistik açıdan çok zengin olan Kos adasında dilerseniz bir den fazla gün kalıp pek çok aktivite yapabilirsiniz. Kiraladığınız yatın imkânlarından yararlanarak lüks bir tatil deneyimi de elde edebilirsiniz. İsteklerinize uygun pek çok yat arasından seçim yaparak sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Istankoy Adası

Sakinlik Arayanlara Kalimnos

Bodrum yarımadasının tam karşısında yer alan Kalimnos, Türkçe adıyla Kelemez olarak bilinir. 12 Adalar grubunda yer alır ve pek bilinmeyen bir adadır. Bu nedenle diğer adalara göre daha sessiz ve sakindir. Sahip olduğu doğal güzellikler ve masmavi denizi ile tatil keyfinize huzurlu bir dokunuş yapar. Yunanistan Kalimnos adası, kaya tırmanışı gibi etkinlikleriyle macera severlere hitap eder. Türkiye’ye çok yakın olan ve 12 Adalar’ın kuzeyinde kalan Kalimnos’a kolayca ulaşmak mümkündür. Bunun için tercih edebileceğiniz en iyi özel tekne kiralama noktası, Bodrum limanı olacaktır.

Türkiye’den Kalimnos’a tekne ile giderken birbirinden eşsiz manzaralara şahit olabilir ve masmavi suların tadını çıkarabilirsiniz. Adaya vardığınızda ise doğa yürüyüşleri yapabilir veya şapelleri ziyaret edebilirsiniz.

Kalimnos Adası - Yunanistan

Kutsal Ada Patmos

12 Adalar’ın en kuzeyinde yer alan Patmos, doğasıyla ve deniziyle adeta bir cennettir. Ayrıca mimari yapısı da oldukça dikkat çeker. Oldukça fazla sayıda manastır, kilise ve dini yapıya sahip olduğundan Hristiyanlar için önemli bir hac merkezi. Kutsallığıyla ön plana çıkan Yunanistan Patmos, tekne turu veya özel yat kiralamayla Türkiye’den gidebileceğiniz en iyi adalardan biridir. Türkiye’den Patmos’a gitmek için öncelikle 40 dakikalık bir yolculuk yaparak Kos adasına, ardından 2 buçuk saat daha yolculuk yaparak Patmos’a varabilirsiniz.

Tertemiz denizi, incecik kumları ve uzun plajlarıyla ünlü Patmos’ta keyifli ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Ada gezintisi sırasında dar sokaklar, eşsiz mimariye sahip yapılar arasında kültürel bir seyahat de yapmanız mümkündür. Yunanistan Patmos adası için Türkiye’den kiralayabileceğiniz çeşitli tekneler yer almaktadır.

Yat Caner 4 – Özel Yat Kiralama

Delüks özelliklere sahip bir tekne olan Caner IV, geniş ortak kullanım alanları ve konforlu kabinleri ile size seyahat boyunca keyifli bir deneyim yaşatır. 2019 yılında yenileme işlemi yapılmış olan Caner IV, 36 metre uzunluğa ve 8 metre genişliğe sahiptir. 2 adet master kabin, 2 adet çift kişilik yataklı, 2 adet tek kişilik yataklı twin kabinleriyle toplam 12 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahiptir. Tekne üzerinde jetskii, su kayağı, wakeboard, banana, ringo gibi motorlu su sporları yanında kano, paddle board gibi motorsuz su sporları da yer almaktadır.

Haftalık tekne kiralama ile Türk kıyılarından çıkacağınız tatilinizde Yunan adalarına da özel bir ziyaret yapmak istiyorsanız tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support