Guletbookers 2022 Yılında Mavi Tur ve Özel Yat Kiralama

2022 Yılında Mavi Tur ve Özel Yat Kiralama

Tüm kış çalıştıktan sonra yaz aylarında keyifli bir tatil yapmayı herkes iple çeker. Özellikle lüks imkânlara sahip tatiller, tatilcilerin gözdesidir. Bu lüks olanaklar arasında özel tekne kiralama da yer alır. Ülkemizin pek çok denize kıyısı olduğundan Türkiye, lüks bir yat tatili yapmak için oldukça uygundur.

Yat kiralama sayesinde aynı gün içinde pek çok farklı sahili görebilir ve bu yerlerde yüzebilirsiniz. Ayrıca bu yatların sunduğu olanaklar da tatil keyfiniz lüks bir dokunuş yapar. Özel yat kiralama ile tüm yıl beklediğiniz tatilin hakkını verebilirsiniz.

Yat Kiralama ile Nerelere Gidilebilir?

Türkiye’de yat kiralayarak gidebileceğiniz pek çok yer vardır. Size uygun bir rota ile aynı gün içinde pek çok yeri ziyaret edebilirsiniz. Özellikle Ege ve Akdeniz, yat kiralama konusunda öne çıkan iki turistik bölgedir. Akdeniz’de zengin bir tatil yapmak için Alanya özel yat kiralama imkânı ile bu lükse sahip olabilirsiniz. Alanya’nın doğal güzellikleri ve masmavi denizi, yat turunuz boyunca eşlik eder. Yeşil ile maviyi eşsiz bir şekilde bir araya getiren Alanya’da pek çok farklı sahili yat ile ziyaret edebilirsiniz.

Village Kalekoy Kekova

Eğer daha çok Ege’de tatil yapmayı seviyorsanız, Çeşme özel yat kiralama ile en lüks olanaklara sahip olabilirsiniz. Çeşme’nin eşsiz manzarası ve çok sayıda plajı size zengin bir yat turu vadeder. Tatiliniz boyunca dilediğiniz zaman Çeşme’nin canlılığına ayak uydurmak dilediğiniz zaman da daha sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak için yat turlarını düşünebilirsiniz. Günlük ya da isteğinize göre birkaç günlük olarak tekne kiralayarak kafanızı dinleyebilir veya sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yat Turunda Neler Yapabilirsiniz?

Mavi suların içinde pek çok doğal güzelliği keşfedebilmenizi sağlayan özel yat turu, dinlenmek ve eğlenmek için tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden. Güneş ve denizin keyfini en iyi şekilde çıkarabilmeyi sağlayan bu turlarda, pek çok etkinlik de yapabilirsiniz. Farklı özelliklere ve imkânlara sahip tekneler arasından kendiniz uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tekne içinde bulunan mutfaklarda sevdikleriniz ve kendiniz için lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Böylece gün boyu teknede keyifle vakit geçirebilirsiniz. Belli bir rota belirledikten sonra sizi etkileyen bir noktada durabilir ve bir süre burada denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yandan farklı doğal güzellikleri keşfederken bir yandan da sevdiklerinizle eğlenmek için güzel bir parti düzenleyebilirsiniz. Doğum günü gibi özel günler için tekne kiralayarak farklı bir kutlama deneyimi elde edebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde dalış yapmak için de günlük tekne kiralama imkânından yararlanabilirsiniz. Ekipmanlarınızı yanınızda bulundurabilir ve dilediğiniz bir yerde dalış keyfi yapabilirsiniz.

Özel Yatlarda Hangi Olanaklar Bulunur?

Yat kiralamak istediğinizde içindeki özelliklere göre seçim yapmak isteyebilirsiniz. Bu özellikler, yatların lüks seviyesini ve fiyatını belirler. İsteklerinize ve bütçenize uygun olarak lüks, ultra lüks ve VIP özel yatları tercih edebilirsiniz. Vip yat kiralama ile tüm lüks imkânlara sahip olabilirsiniz. Jakuziden müzik sistemine, jetskiden internet bağlantısına kadar pek çok özellik bu yatlarda bulunur. İç tasarımı birbirinden lüks bu yatların tümünde mutfak bulunur. Dilerseniz kendi yemeklerinizi hazırlayabilir, dilerseniz de tercih ettiğiniz hizmetlere göre kendinize özel çeşitli yemekler ve kokteyller hazırlatabilirsiniz.

VIP Gulet Yacht Double Eagle

Tüm yatlarda yer alan kaptan hizmeti de siz tatil keyfi yaparken güvenli bir alanda olmanızı sağlar. Fethiye yat kiralama için birbirinden lüks özelliklere sahip tekneler arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...