Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?

Bir gulet üzerinde mavi yolculuk herkes için farklı deneyimler anlamına gelir. Daha önce hiç görme imkânı bulamadığınız koyları keşfetmek mesela. Aile büyükleriniz kiraladığınız özel yat üzerinde dinlenirken çocuklarınız ile bu sakin koylarda su sporları ekipmanları ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Tabii ki sadece bu bahsettiğimiz olanaklardan çok daha fazlasını da deneyimlemiş olacaksınız.

Haftalık yat kiralamayı başka tatil alternatiflerine tercih edenler için, aileniz ya da sevdiklerinizle beraber özel yat kiralama ile mavi tur rotası belirlemenin zamanı geldi! Geleneksel bir gulet yat ile yapılan 7 günlük turlar; rahatlamanıza, dinlenmenize ve şefin hazırladığı geleneksel tatlardan oluşan unutulmayacak bir akşam yemeğinde samimi dakikalar geçirmenize fırsat sunan deneyimlerin bütünüdür.

7 günlük bir tur yalnızca doğa ve masmavi deniz ile baş başa kalmanız anlamına gelmez. Bu, birlikte turu planladığınız sevdikleriniz ile sohbetler ve bolca kahkahanın eşlik ettiği özel anılar biriktirmenize yardımcı olur. Bir yat kiralama ile mavi tur ayrıcalığının unutamayacağınız bir tatil hale gelmesinin birkaç nedenini sizler ile paylaşmak isteriz:

Kaptan ve Ekip

Mürettebatlı yat kiraladığınızda, uzun yıllardır deniz üzerinde olan bir kaptan ve ekibi size eşlik eder. Oluşturmak istediğiniz rotadan, seçmiş olduğunuz yemek menüsüne kadar bu serüvende en büyük rehberiniz onlar olacaklardır. Alışık olduğunuz modern kolaylıklardan ve sunduğu konfordan vazgeçmeden aynı deneyimi tekne üzerinde de yaşayacaksınız.

Şüphesiz ki kaptan hangi aylarda koyların sessiz, denizinin ne kadar berrak olduğunu ve 7 günlük turunuz da vaktinizi iyi değerlendirmenizin önemini biliyor olacaktır.

Teknede Konaklama

Klasik guletlerin kabin sayıları birbirinden farklı seçeneklerle yat kiralama uzmanlarımız tarafından sizlere sunulur. Gulet kiralama talebinde bulunduğunuz andan itibaren bize ilettiğiniz kişi sayınıza göre seçenekleri sizlere iletiriz.

8 kişilik bir tur için 4 kabinli, iki kişilik yatağı olan hem duş hem de jakuziye sahip tekneyi seçebilirsiniz. Kabinlerinde televizyon, klima donanımlı seçenekleri de bulunan gulet yatlar için karar tamamen size ait. Seçiminiz aynı zamanda sizlere güneşlenme ve dinlenme alanları da sunuyor olacaktır. Birçok tekne de en ince detaylarına kadar düşünülmüş bu alanlar bulunmaktadır. Modern tasarım ve klasik tarz lüks ile birleşince guletler tam olarak dinlenmek isteyeceğiniz yerlerdir.

Teknede Aktivite Seçenekleri

Mavi yolculuk, zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirmek için birçok aktivite imkânı da sunar. Bu her gün nasıl hissettiğiniz ile ilgili olarak, çok veya az aktivite içinde olmanız anlamına da gelir. İşte, bu tatil seçeneğinde sizin için sakin koylarda demirlemekten çok daha fazlası var; Sabahın erken saatlerinde kahveniz ile güneşin doğuşunu izleyebilir, şefin hazırladığı sabah kahvaltısı güne başlamanız için şımartıcı bir an olabilir ya da arkadaşlarınız sizi yüzmeye çağırabilir. Çok ihtiyaç duyduğunuz ama günlük hayatta tadını çıkartmanın imkânsız gibi göründüğü bir şey var – öğlen uykusu! Açık havada minderlerin üzerinde kısa bir dinlenme molası da vermeniz mümkün.

Gündüzün geceye dönüşmeye başladığı zamanda, güneşe veda ederken şefinizin hazırladığı akşam yemeği kokularını almaya başlayacaksınız. Bu size karnınızın acıktığını hissettirecek. Akşam yemeğini beklerken teknenin arka tarafında bulunan dinlenme alanında vakit geçirdiniz mi? Zarif bir şarap seçimi ile günün nasıl geçtiğini anlamadığınızı burada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

gulet@guletyatkiralama.com

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

tr@guletyatkiralama.com

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support