Guletbookers Geleneksel Gulet Yat Nedir?

Geleneksel Gulet Yat Nedir?

Hiç güneşin göz kamaştıran ışıklarını denizden gözlerinize yansıtırken ve tertemiz turkuaz renkli sulara hayranlıkla bakarken denize bırakılan bir çapaya şahit oldunuz mu? Denizin maviliği ile harmanlanmış yeşil ormanlar sizde geçmişte bu topraklar üzerinde yaşamış uygarlıkları daha yakından tanımak için bir merak duygusu uyandırmıyor mu?

Türkiye; güneşin ışıklarıyla parıldayan masmavi bir gökyüzü, temiz, sakin ve güvenli turkuaz renkli denizlere sahiptir. Lezzetli ve sağlıklı mutfağı, nefes kesen manzaraları. Hak ettiğiniz dinleme imkanları ile unutulmaz bir tatil için hayal edebileceğiniz her şeyi size sunan bir kaç ülkeden bir tanesidir. O zaman benzersiz bir Mavi Yolculuk deneyimi ile masalsı Ege ve Akdeniz kıyılarını keşfetmek için daha ne bekliyorsunuz? Gulet Yat Seyahatinizi hemen rezerve ederek bu hayali gerçeğe dönüştürmeniz mümkün!

Guletbookers’da “a la carte” olarak hayal ettiğiniz tatili seçme şansını sizlere sunuyoruz. Gulet yatın tipi ve büyüklüğünün yanında, odanın içindeki banyo ve hatta jakuzi seçenekleri ile tekli, ikili veya ana kabinler, ve bunların yanında menü ve rota seçenekleri ile tamamen isteklerinize göre uyarlanmış bir Mavi Yolculuk tatili oluşturmanızda sizlere yardımcı olabiliriz. Sizi mutlu edecek ideal tekneyi, arzu ettiğiniz tasarım, konfor ve diğer imkanlarla donatılmış olarak sizlere sunabileceğimizden eminiz.

Geleneksel Ahşap Gulet

Hayatınızın En İyi Tatili İçin Konforlu Lüks Yatlar

Mükemmel bir tatil tecrübesi için, doğru YAT seçimi son derece önemlidir. Mavi Yolculuk seyahatinizde, gözlerden uzak rotanız üzerinde, saklı doğal güzellikleri olabilecek en konforlu ve eğlenceli biçimde deneyimleyebilirsiniz. Bunun için farklı gulet yat tipleri ve büyüklükleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En güzel yatlardan oluşan filomuz tüm bunları size sunabilmek için hazır bekliyor. Ekibimiz hayal bile edemeyeceğiniz mükemmellikte bir tatili size armağan edecek olan doğru yatın seçiminde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Gulet Yat Double Eagle

Konfor, Kalite ve Makul Fiyatlı Seçenekler

Lüks detayların her türlüsünün tadını çıkarın. Ege ve Akdeniz’in mavi sularında yapacağınız bir Türk Yatı tatilini size olabilecek en makul fiyatları garanti ederek sunmaktan memnuniyet duyacağız. Bu son derece güzel Türk yapımı ahşap tekneleri bir çok farklı model arasından seçip, bu tekne üzerinde sevdiklerinizle birlikte balık tutabilir, güneşlenebilir, yüzebilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Hayalinizdeki tatili size yaşatacak olan doğru bileşenlerin seçimi ve bir araya getirilmesi için bize bir mesaj göndermeniz veya bizi aramanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin ve büyük ihtimalle dünyanın en güzel yerlerini tanıtarak size cenneti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Yat kiralama seçeneklerimiz içerisinde yer alan yat filomuza aşık olacağınızdan ve bir tanesini seçeceğinizden eminiz. Üstelik bu hizmeti sizlere pazardaki en rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...