+90 (535) 718 0 901
Whatsapp Üzerinden İletişim
Guletbookers Geleneksel Gulet Yat Nedir?

Geleneksel Gulet Yat Nedir?

Hiç güneşin göz kamaştıran ışıklarını denizden gözlerinize yansıtırken ve tertemiz turkuaz renkli sulara hayranlıkla bakarken denize bırakılan bir çapaya şahit oldunuz mu? Denizin maviliği ile harmanlanmış yeşil ormanlar sizde geçmişte bu topraklar üzerinde yaşamış uygarlıkları daha yakından tanımak için bir merak duygusu uyandırmıyor mu?

Türkiye; güneşin ışıklarıyla parıldayan masmavi bir gökyüzü, temiz, sakin ve güvenli turkuaz renkli denizleri, lezzetli ve sağlıklı mutfağı, nefes kesen manzaraları ve hak ettiğiniz dinleme imkanları ile unutulmaz bir tatil için hayal edebileceğiniz her şeyi size sunan bir kaç ülkeden bir tanesidir. O zaman benzersiz bir Mavi Yolculuk deneyimi ile masalsı Ege ve Akdeniz kıyılarını keşfetmek için daha ne bekliyorsunuz? Gulet Yat Seyahatinizi hemen rezerve ederek bu hayali gerçeğe dönüştürmeniz mümkün!

Guletbookers’da “a la carte” olarak hayal ettiğiniz tatili seçme şansını sizlere sunuyoruz. Gulet yatın tipi ve büyüklüğünün yanında, odanın içindeki banyo ve hatta sauna seçenekleri ile tekli, ikili veya ana kabinler, ve bunların yanında menü ve rota seçenekleri ile tamamen isteklerinize göre uyarlanmış bir Mavi Yolculuk oluşturmanızda sizlere yardımcı olabiliriz. Sizi mutlu edecek ideal tekneyi, arzu ettiğiniz tasarım, konfor ve diğer imkanlarla donatılmış olarak sizlere sunabileceğimizden eminiz.

Hayatınızın En İyi Tatili İçin Konforlu Lüks Yatlar

Mükemmel bir tatil tecrübesi için, doğru YAT seçimi son derece önemlidir. Mavi Yolculuk seyahatinizde, gözlerden uzak rotanız üzerinde, saklı doğal güzellikleri olabilecek en konforlu ve eğlenceli biçimde deneyimleye bilmeniz için farklı gulet yat tipleri ve büyüklükleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En güzel Türk Gulet Yatlarından oluşan filomuz tüm bunları size sunabilmek için hazır bekliyor. Ekibimiz hayal bile edemeyeceğiniz mükemmellikte bir tatili size armağan edecek olan doğru yatın seçiminde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Konfor, Kalite ve Makul Fiyatlı Seçenekler

Lüks detayların her türlüsünün tadını çıkartırken Ege ve Akdeniz’in mavi sularında yapacağınız bir Türk Yatı tatilini size olabilecek en makul fiyatları garanti ederek sunmaktan memnuniyet duyacağız. Bu son derece güzel Türk yapımı ahşap tekneleri bir çok farklı model arasından seçip, bu tekne üzerinde sevdiklerinizle birlikte balık tutabilir, güneşlenebilir, yüzebilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Hayalinizdeki tatili size yaşatacak olan doğru bileşenlerin seçimi ve bir araya getirilmesi için bize bir mesaj göndermeniz veya bizi aramanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin ve büyük ihtimalle dünyanın en güzel yerlerini tanıtarak size cenneti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Gulet Yatlarımıza aşık olacağınızdan ve büyüleyici tatil teknelerimizden bir tanesini seçeceğinizden eminiz. Üstelik bu hizmeti sizlere pazardaki en rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz!

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Akdeniz'deki En Lüks Yatlar

Akdeniz’deki En Lüks Yatlar


Eğer Türkiye’de yat kiralamak istiyorsanız, bunun için bir çok geçerli sebebiniz var. Eşsiz güzelliklere sa...
Hırvatistan'da Yelkenli Yat Kiralama

Hırvatistan’da Yelkenli Yat Kiralama


Hırvatistan'ın Dalmaçya kıyılarında bulunan Mljet, Korcula, Hvar ve Krk adaları, dünyanın en güzel adaları ...
Yunanistan'da Mürettebatlı Yat Kiralama

Yunanistan’da Mürettebatlı Yat Kiralama


Geniş ve davetkar güvertelere sahip güzel bir gulet üzerinde, Yunan Adalarına yapacağınız bir Mavi Yolculuk...