Guletbookers Göcek’te Özel Tekne Kiralama

Göcek’te Özel Tekne Kiralama

Muhteşem koylara ve sahillere sahip yerler olan Akdeniz ve Ege kıyıları deniz turizmi için oldukça fazla tercih edilen yerlerden ikisidir. Mavi bayrak sahibi koyları ziyaretçilerin büyük ilgisini çeker. Tertemiz sularına açılmak ve güneşin sıcaklığında biraz olsun serinlemek için ideal yerlerdir bu koylar.

Göcek limanı bir sürü deniz turlarının durak noktalarından birisidir. Göcek yat kulübü de bu işi severlere bir toplanma noktası niteliğindedir. Ahşap yatlar yani gulet yatlar, muhteşem bir tatil yapmanız için size yetecektir. Muhteşem tasarımları ve güvenli yapıları ile mavi yolculuk severlere güzel bir tatil deneyimi yaşatmak için Göcek çevresi ziyaretçilerini beklemektedir. Birbirinden güzel koyları ile Göcek, deniz tatiliniz için tercih edebileceğiniz en iyi adreslerden biridir. Sizler de aileniz ve sevdiklerinizle bu güzel koylarda güzel bir deniz tatili geçirebilir, en güzel yaz tatili anılarınıza Göcek’te sahip olabilirsiniz.

Tatil İçin En İyi Lokasyonlardan Biri; Göcek

Göcek mavi tur dendiğinde akıllara gelebilecek en güzel birkaç yerden biridir. Zaten ekonomisi de tekne işletmesi ve deniz turizmine dayanan bir bölgedir. Fethiye ve Dalyan arasında kalan müthiş bir bölge burası. Mavi turun da başlangıç noktası. Çarşısı, Göcek Adası, Domuz Adası, Tersane Adası, koyları, plajları ve turları ile oldukça güzel bir seyahat deneyimi sunar. Özel aracınızla İzmir’den 4 saatte, Ankara’dan 8 saatte, İstanbul’dan 9 saatte buraya ulaşmanız mümkündür. Göcek’e kadar gelmişken Göcek Pazarı’nı da ziyaret etmeden dönmek olmaz. Bu pazarda doğal ürünler, sabunlar, reçeller, el emeği ürünler den tekstil ve züccaciye ürünlerine kadar daha birçok şeyi bulabilirsiniz. Tüm bu özellikleriyle Göcek, sizlere ve sevdiklerinizle geçireceğiniz en güzel zamanlara ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor. Göcek’teki gezinizin ardından limanda denize açılabilir, koyların ve Ege’nin mükemmel denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Göcek Marina

Göcek’te Yat Kiralama

Göcek yat kiralama kültürüne oldukça aşina bir bölge. Burada tekne kiralayarak birbirinden güzel koyları tek tek ziyaret edebilir, tatilinizi en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Mavi yolculukta rotanızı Günlüklü Koyu, Hamam Koyu, Yassıca Adaları, Göcek Adası olacak şekilde planlayabilirsiniz. Görmek istediğiniz noktaları seçmekte tamamen özgürsünüz. Ayrıca birçok noktada mola verebilir, kıyıya yanaşmaya uygun birçok yerde plajların tadını çıkarabilirsiniz. Günlüklü, günlük ağaçlarını görmenize, akvaryum suyuna benzeyen denizde yüzmenize ve mükemmel bir tatilin tadını çıkarmanıza olanak sağlar. Hamam Koyu’nda ise tarihi kalıntıların arasında yüzebilir, Kleopatra’nın güzelliğinin sırrı olan sularda serinleyebilirsiniz. Yassıca Adaları da irili ufaklı bir çok adacıktan oluşan mükemmel bir doğa oluşumudur. Buraya kara yolu ile ulaşmak mümkün olmadığı için deniz yolculuğu size avantaj sağlar. Mavi turunuzda el değmemiş bu güzelliği keşfetmek için sadece rotanıza bu yeri eklemeniz yeterli.

Göcek Yat Kiralama

Göcek’te Yat Kiralama Fiyatları

Göcek’te bir yat kiralamak istiyorsanız öncelikle kiralamak istediğiniz zaman dilimini belirlemeniz gerekmektedir. Göcek hem günlük hem haftalık tekne kiralama için de ziyaretçilere imkân tanır. Mavi yolculuğu isterseniz Göcek konaklamalarınızda günübirlik bir macera için seçebilir, isterseniz de seyahatinizi tamamen denizin üzerinde geçirebilirsiniz. Göcek haftalık yat kiralama fiyatları en temel noktada gün sayısına göre değişiklik gösterir. Haftalık yat kiralama seçenekleri, günlük turlara göre çok daha avantajlı olabilir. Fiyatları etkileyen diğer bir husus da kişi sayısıdır. Eğer kalabalık bir seyahat planlıyorsanız, kamara sayısı fazla olan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Çift kişilik konaklamalarınızda ise daha küçük tekneleri seçebilirsiniz. Her birinin konforu birbirine benzer. Bu sebeple hangi modeli seçerseniz seçin sıradışı bir tatili deneyimlersiniz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...