Guletbookers Ailenizle Kiralayabileceğiniz En iyi 5 Tekne

Ailenizle Kiralayabileceğiniz En iyi 5 Tekne

Tekne kiralama, aileler için Akdeniz’de yapılabilecek en mükemmel tatildir. İster aile büyükleriniz ile kalabalıktan uzak lüks bir kaçamak, isterse gençler ile birlikte tıka basa dolu bir teknede yapılacak bir aile-arkadaş grubu gezisi, ya da küçük çocuklarınız ile sakin bir aile tatili, seçiminiz hangisi olursa olsun bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyan bir gulet yat mutlaka mevcuttur. Bir mavi turun size sunacağı, denizde yüzmek, yalnız başınıza güneşlenerek dinlenmek, su oyuncakları ve tekne üzerindeki imkanlar, lezzetli yemekler ve harika manzaralar gibi pek çok seçenek sayesinde böyle bir tatilde sıkılmaya vakit bulamayacaksınız.

Türkiye ve doğu Akdeniz’de mükemmel bir tekne kiralama hizmeti almak için Guletbookers kanalıyla kiralayabileceğiniz en iyi lüks ve standart tekne seçimlerinin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Aileler İçin En İyi 5 Kiralık Tekne

Bu tekneler fazlasıyla büyük boyutları ve özel banyolu geniş kamaraları nedeniyle seçilmiştir. Aile dostu mürettebatlarıyla yetişkin ve çocuklar için geniş su sporu seçenekleri sunarlar.  Yiyecek ve içecekler için çocuklara özel indirimler uygulanmakta olup mavi yolculuk boyunca her yaştaki çocuklarınız için esnek yemek saatleri de dahil sorunsuz yemek hizmeti mevcuttur.

* ARABELLA

 • Lüks Yat
 • 4 Kabin, 8 misafir
 • Haftalık 21.000 €’dan başlayan fiyatlar
 • Türkiye Kıyıları

Şu anda Akdeniz’de hizmet vermekte olan en çok beğenilen klasik yatlardan birisidir. Yat Arabella, Guletbookers filosu içinde aileler tarafından oldukça rağbet gören lüks yat sınıfındadır. Jakuzili bnayosu geniş ve ferah bir ana süit, büyük bir lüks VIP kabin, ve bunların yanında iki adet ikiz kamarasıyla, Arabella iki aile için mükemmel bir teknedir. Bu teknenin süper lüks paketi, bir su kayağı, wakeboard, kano, şnorkeller ve balıkçılık ekipmanlarını içeren çok sayıda su oyuncağı ile tamamlanmaktadır. Yetişkinler birinci sınıf bir ortamda dinlenip sosyalleşirken, çocukların eğlenebileceği sonsuz imkanlara sahiptir.

Tekne Kiralama Arabella

* ARDA DENIZ

 • Standart Yat
 • 6 Kabin, 12 misafir
 • Haftalık 5.600 €’dan başlayan fiyatlar
 • Türkiye Kıyıları

Mürettebatlı Yat Arda Deniz, hemen hemen tüm bütçelere uygun standart yat sınıfı içerisinde en iyi örneklerden biridir. Büyük bir aile için mükemmel bir seçim olan bu gulet yat kıyas kabul etmeyecek özgürlük ve macera atmosferiyle Türkiye kıyılarının keşfi için benzersiz bir fırsat sunar. En güzel tatil hatıralarınızı biriktirmeniz için, dalıp çıkmaktan bıkmayacağınız Turkuaz renkli sular, gizli koylar ve gözlerden uzak plajlar, keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

Yat Arda Deniz

* ENDERIM A

 • Delüks Yat
 • 6 Kabin, 12 Misafir
 • Haftalık 12.600 €’dan başlayan fiyatlar
 • Türkiye Kıyıları

Bu teknenin hem sahibi hem de kaptanı olan Hasan bey, geleneksel guletlere duyduğu tutku ve bilgi birikimini 29 metre uzunluğundaki bu gulet yat ile bir araya getirmiştir. ENDERIM A daha önce bu teknede tatil yapmış olanların da hemfikir olduğu üzere harika bir tatil imkanı sunmaktadır. İki ana süit ve dört çift kişilik kamarasıyla zekice uyarlanmış bir plana sahip olup iç tasarımı ince bir zevkle yapılmıştır. Kaptan Hasan bey, ENDERIM A’nın eksiksiz bir yat kiralama paketi sunmasını sağlamaktadır. Kaptanının Türkiye Kıyıları hakkındaki emsalsiz bilgi birikimiyle, bu gulet yat Akdeniz’de benzeri olmayan bir yat tatilini aileniz ile birlikte geçirmeniz için gerekli her türlü donanıma sahiptir.

Delüks Yat Kiralama

* OPTIMIST
 • Lüks Yat
 • Haftalık 7.700 €’dan başlayan fiyatlar
 • 4 Kabin, 8 Misafir
 • Türkiye Kıyıları

2017 yılında kapsamlı şekilde elden geçirilen, 24 metre uzunluğundaki lüks gulet Optimist mükemmel durumdadır. İki çift kişilik kamarası ve iki ana süiti ile sekiz misafiri oldukça geniş bir ortamda ağırlayabilen bu tekne, ailelerin bir arada kaliteli zaman geçirebileceği ve yat hayatını her yönüyle deneyimleyebileceği geniş bir güverte alanına sahiptir. Gölgeliğin altında açık havada yemeklerinizi yiyebilir ve Ege Denizinin ortasında yol alırken yıldızların altında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Lüks Yat Optimist

* PERRINITA
 • Standart Yat
 • Haftalık 4.900 €’dan başlayan fiyatlar
 • 5 Kabin, 10 Misafir
 • Türkiye Kıyıları

Mürettebatlı  standart yat Perrinita, Türkiye’de konforlu ve heyecan verici bir mavi yolculuk deneyimi için yıllar içerisinde kendisini ispatlamış olup yat kiralayan ailelerin favorisi haline gelmiştir. Bodrum’un klasik ayna kıç stili gözetilerek imal edilmiş olan bu gulet yatın aydınlık ve modern iç kısmı mükemmel durumda olup klima sistemleri mevcuttur. 5 kabinin her biri özel banyoludur. Sunduğu kano, şnorkel ve balıkçılık ekipmanları sayesinde Türkiye’de billur gibi sularının tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Standart Yat Perrinita

Hayallerinizi süsleyen Türkiye ve doğu Akdeniz seyahatiniz için mavi tur rotanızı nasıl rezerve edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alabilmek için WhatsApp numaramız üzerinden tekne kiralama uzmanlarımız ile temasa geçin.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Bozburun'da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun'un Saklı İncisi

Bozburun’da Lüks Yat Kiralama Rehberi: Bozburun’un Saklı İncisi


Türkiye, güneşli havaları kaçırmak istemeyen aynı zamanda da olağanüstü doğal güzellikleri, tertemiz denizl...
Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın

Guletbookers ile Mavi Yolculuk Deneyimini Zirveye Taşıyın


Covid-19 dönemin de yat kiralama tercihleri fazlası ile arttı. Bunun başlıca nedeni tatilcilerin mahremiyet...
Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?

Neden Yat Kiralama Bir Sonraki Muhteşem Tatiliniz Olmalı?


Bir gulet üzerinde mavi yolculuk herkes için farklı deneyimler anlamına gelir. Daha önce hiç görme imkânı b...