Guletbookers Aileler İçin En Uygun Kiralık Gulet Yatlar

Aileler İçin En Uygun Kiralık Gulet Yatlar

Hepimiz kuşkusuz yaz tatilini bekliyoruz. Birçoğumuz zaten tatil planları yaptık. Bildiğiniz gibi başka bir ülkeye seyahat etmek ve yeni bir kültürle tanışmak ve birçok geleneksel şey yaşamak tatillerin en eğlenceli kısmıdır.

Yeni, modaya uygun bir şey denemek istiyorsanız ve tatil planlarınız aile üyelerinizi de içeriyorsa, lütfen bu makaleyi okuyunuz. Bu yazıda, ailece özel yat kiralama planlarınız için çok iyi yat seçenekleri bulabileceksiniz. Özellikle kalabalık aileler için Türk Rivierası’nda seyir yapan en çok tercih edilen gulet yat seçimlerini sizler için listeledik.

Yat Oguzbey

Yat Oguzbey, geniş aile veya arkadaş grupları için oldukça uygundur ayrıca kurumsal toplantılar ve çeşitli grup tatilleri içinde kullanılabilecek etkileyici lüks gulet sınıfındadır. Ergonomik ve konforu hissettiren bir tasarımla, 2014 yılında yenilenme işlemi yapılmıştır. Bu güzel teknenin tipi ayna kıç olarak adlandırılmaktadır ve yeni adı “Oğuzbey” olarak değiştirilmiştir. Toplantılar veya dinlenmek için farklı alanlar sunarken teknede 20 kişiye kadar yolcu seyahat edebilir. Kaptan, şef ve beş kişilik mürettebat, tüm konukların ihtiyaçlarını içten, samimi aynı zamanda profesyonellikle karşılamaktadır. Oğuzbey guletinin uzunluğu 32 metre olup içerisinde 2 master, 2 double ve 4 triple yataklı kabini bulunmaktadır. OĞUZBEY’in sezon içerisinde kiralama fiyat aralığı 2.700 € ile 3.800 € arasındadır.

Yat Oguzbey

Yat Let’s Dance

Yat Let’s Dance, tecrübeli mürettebatı ile lüks gulet sınıfında, unutulmaz bir özel gulet tatili için 10 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Gulet Let’s Dance’ın ön ve arka güvertede yer alan geniş masaları açık havada vakit geçirmek için ideal bir ortam sunmakta. Konforlu oturma alanları, misafirlerini gündüz tente altında veya geceleri yıldızların altında uzun ve muhteşem yemeklerin, hoş sohbetlerin tadını çıkarmaya davet ediyor. Let’s Dance, mürettebatlı kiralık tekne gezisi tatillerinde Türkiye ve Akdeniz’in güneybatısındaki büyüleyici sahil ve koylarda tüm misafirlerini memnun etmek ve bedenlerini tazelemek için mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Let’s Dance guletinin uzunluğu 30 metre olup 2 master, 2 double ve 1 twin yataklı kabini bulunmaktadır. LET’S DANCE teknesinin sezonda kiralama fiyat aralığı 2.500 € ile 3.200 € arasındadır.

Yat Let's Dance

Yat Schatz

Lüks yat Schatz, 2013 yılında tasarlanmış ve yenilenmiştir. Tüm alanlarında konforu sunan mükemmel bir şekilde tasarlanmış kiralık motorlu ve yelkenli bir yattır. Tekne yolculuklarında 10 kişiye kadar misafir taşıyabilir. Gulet Yat Schatz, ebeveynler için 2 master kabine ve diğer aile üyeleri için 2 double ve 1 twin yataklı kabinlere sahiptir. Tüm kabinlerde klima ve özel banyolar bulunmaktadır. Hafif bir deniz havası veren lüks ahşap kaplamaların detaylandırılması, kabinlerde ve kapalı salonda açıkça görülmektedir. Arkasındaki tender bot, su sporları olarak su kayağı ve Ringo yapmaya imkan sağlar. Schatz 30 metre uzunluğa ve 7 metre genişliğe sahiptir. SCHATZ teknesinin sezonda kiralama fiyat aralığı 2.500 € ile 3.750 € arasındadır.

Yat Schatz

Yat Blue Marlin

Çok yakın zamanda yenilenmiş (2020) lüks yat Blue Marlin, modern ve zarif çizgilere sahiptir. Kabinlerin rengi açık tonlardır ve banyoların temel rengi beyazdır. Blue Marlin’in açık alanlarında güneşlenmek için şezlong, öğle ve akşam yemekleri için de kullanılabilen masaları ve oturma grupları gibi geniş ve rahat yerler vardır. Mürettebat, size hizmet ve servis konusunda oldukça profesyonel ve misafirperverdir. Blue Marlin 6 kabine sahiptir ve 12 kişi kapasitelidir. İçinde 2 master ve 4 double kabin bulunmaktadır. Tüm kabinlerde klima sistemi, Tv ve duşakabinli ebeveyn banyoları bulunmaktadır. Özel yat Blue Marlin, Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyılarında unutulmaz özel gulet tekne turu imkanı sunmaktadır.  BLUE MARLIN teknesinin kiralama fiyat aralığı sezonda 1.875 € ile 1.100 € arasındadır.

Yat Blue Marlin

Yat Perla Del Mar 1

Yat Perla Del Mar 1, sahip olduğu tasarım çizgileri ile çekici bir gulettir. Geleneksel ahşap teknenin etkileyici çizgisinin yanında modern banyoları, yatak başlıklı yatak ve kabinlerde yer alan kompakt gardıroplar gibi ekstra dokunuşlara sahiptir. Oldukça konforlu çift kişilik ve tek kişilik yataklı kabinlerle keyifli mavi yolculuk tatilleri sunmaktadır. Perla Del Mar 1 guletinin pruvaya yerleştirilmiş altı kabini ve kıçta yer alan iki ayrı yataklı kabinleri 16 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. Bu iki ayrı alana geçiş ortasında salon, yemek masası, bar ve mutfak ile bölünmüştür. Salon bölümü misafirlerin rahatlıkla oturup vakit geçirebileceği hatta kutlamalar ve partiler verebileceği kadar geniş bir alan sunuyor. Kabinlerde yeterince geniş alanın yanı sıra tüm kabinler özel banyoları, TV / DVD sistemi ve klimalıdır. Perla Del Mar 1 27 metre uzunluğa ve 7 metre genişliğe sahiptir. Ayrıca uygun gulet yat kiralama fiyatı ile de dikkat çekici bir teknedir. PERLA DEL MAR 1 için kiralama fiyat aralığı 1.000 € ile 1.750 € arasındadır.

Gulet Perla Del Mar 1

Tekne kiralama ile ilgili tüm sorularınız için 7 gün 24 saat size yardımcı olmaya hazırız. Bizlere iletişim numaralarımızdan yada WhatsApp dilerseniz mail ile ulaşabilirsiniz. Sizlere hafızalarınızdan silinmeyecek özel gulet ile mavi yolculuk deneyimleri diliyoruz.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
Aşk Adası Galesnjak

Aşk Adası Galesnjak


Hırvatistan'daki büyüleyici Galesnjak adasını daha önce ziyaret etmiş miydiniz? Kalp şeklindeki bu küçük ad...
Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı

Mavi Yolculukta Krallara Yakışır Zengin bir Kahvaltı


Bir yat kiralama, gurme bir şef tarafından sevgi ve özenle hazırlanmış çeşit çeşit lezzetin tadına bakmak i...
8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!

8 Adımda Yaz Tatilinin Tadını Sonuna Kadar Çıkarın!


Deniz üzerinde geçirilecek efsanevi ve bir o kadar da sınırlı olan kıymetli vaktimizi dakika dakika değerle...