Guletbookers Gulet Yat Tatili Nasıl Planlanır?

Gulet Yat Tatili Nasıl Planlanır?

Mavi yolculuk, son yıllarda oldukça fazla tercih edilen bir tatil türü. İsteğinize uygun yat kiralama yöntemi ile güzel bir yolculuk geçirebilirsiniz. İstediğiniz zaman aralığında kiralayarak sadece size mahsus bir tekne içerisinde doyasıya eğlenmeniz mümkün hale geliyor.

Tekne turu yapmak için bir planınız olursa zamanınızı ve paranızı en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz. Gulet mavi tur için kullanılan bir araç olduğundan dolayı, deniz turu için size en elverişli rotaları sunar. Her şeyden önce görmek istediğiniz yerleri belirleyerek deniz turuna başlamanın ilk adımını oluşturabilirsiniz. Harita üzerinde yerleri belirlemek ve bu yerlerle ilgili gerekli bilgileri edinmek sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Bu sayede, hiçbir detayı kaçırmadan sıradışı bir tatil planı yapabilirsiniz. Mavi yolculuk ile görmek istediğiniz birçok yere, seyahat süreniz boyunca uğrayabileceksiniz.

Bodrum Gulet Kiralama

Gulet Yat Tatil Planında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nasıl bir seyahat programı istediğinize karar verdikten sonraki adım, size en uygun tekneyi seçmek olacaktır. Bu uygun tekneyi bulmak için de birtakım araştırmalar yapabilirsiniz. Birbirinden farklı tekne modelleri size özel olanakları ile konforlu, keyifli ve alternatiflerine benzemeyen bir konaklama deneyimi sunar. Yat kiralama, Marmaris çevresinde oldukça popüler bir olup Bodrum, Göcek, Fethiye gibi bölgelere de seyahat programınızda öncelik verebilirsiniz.

Mavi yolculuğu seçerken kişi sayısını belirlemeniz de önemli detaylardan birisidir. Eğer kalabalık bir yolculuk planlıyorsanız, 12 kişilik seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu seçeneklerin çoğunda 6 kabin bulunur. Böylece herkes kendine özel dinlenme alanına sahip olur. Çocuklarınızla çıkacağınız yolculuklar için, çocukların güvenliğinin de önemli olduğu düşünüldüğünde teknedeki güvenlik önlemlerini araştırabilirsiniz. Eğer eşinizle baş başa bir seyahat düşünüyorsanız, sizin için uygun seçenekler de mevcuttur. Tatil planına başlarken, ihtiyaçlarınızı değerlendirmeniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçenekleri bulmanız seyahat süresinin kusursuz geçmesini sağlayacak.

Tatil Rotamı Nasıl Belirlemeliyim?

Yat kiralama Bodrum için güzel bir seçenek olacaktır. Güzel koylarında huzurlu bir gulet turunu kim istemez ki! Yat kiralama Göcek için de oldukça güzel bir alternatif. Doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakan bu bölgenin denizi de oldukça keyif verici doğrusu. İşin özü şudur ki; bu yolculuğu tamamen kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Görmek istediğiniz yer her neresiyse orayı seçerek kendinize bir tatil planı oluşturarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Eşsiz koyları görebilir ve bu koylarda mola verebilirsiniz. Bu yüzden internet gibi mecralardan turizm merkezlerini ve koyları araştırarak görmek ve demir atmak istediğiniz koyların neresi olduğuna karar verebilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra diğer adımları uygulayarak kendinize mükemmel bir mavi yolculuk planı oluşturabilirsiniz. Bu tatil, sevdikleriniz ve sizler için oldukça keyif verici bir aktivite olacak hiç şüphesiz.

Bozukkale Türkiye

İhtiyacınıza En Uygun Tekne Modelleri

Seyahatinizi planlarken uygulamanız gereken bir diğer adım ise bütçenizi değerlendirmek ve en uygun şekilde kullanmaktır. Aslına bakarsanız ayırmanız gereken bütçe tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Belirlediğiniz ihtiyaçlar doğrultusunda farklı yat kiralama fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Günlük ya da haftalık seçenekleri değerlendirebilir, seçenekler arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Jakuzili ya da daha geniş modeller seçerseniz fiyatta bazı değişiklikler olacaktır. Bu değişikliklere bağlı olarak ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde planlayabilirsiniz. Seçeneklerin hangisine karar verirseniz verin, mavi yolculuk size eşsiz bir deneyim sunacak. Tüm modeller sizin konforunuz düşünülerek tasarlandığı için otel konforunu mavi yolculuk ile yaşayacaksınız. Ayrıca tüm mürettebat ihtiyaçlarınız için sizlerin yanında olacak.

Mavi Yolculuk Blog Diğer Yazılar
En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi

En Güzel Gulet Yat Kiralama Dönemi


2021 yaz sezonu tüm hızıyla devam ederken bazıları için sezon sona ermiş bazıları için de tatil dönemi daha...
En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri

En Popüler Yat Kiralama Bölgeleri


Türkiye, birbirinden güzel tatil yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken sahillere ve belde...
Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları

Yunan Adalarında Yer Alan En İyi Su Ürünleri Restoranları


Türk sahillerinin güzelliğinin yanında, komşu ülke Yunan sahilleri de oldukça ilgi çekicidir. Yunanistan’ın...