En İyi İç Tasarımlı Yatlar

En İyi İç Tasarımlı Yatlar En İyi İç Tasarımlı Yatlar

Harika bir tatile en mükemmel örnek; deniz üzerinde güzel bir yat üzerinde dinlenmektir. Bir mavi yolculuk seyahati, tüm duyularınızı harekete geçirecektir. Muhteşem bir çevrede, sizin için özel olarak tasarlanmış, ayrıcalıklı özelliklere ve yaratıcı kişisel dokunuşlara sahip odalarda ve kabinlerde olmayı çok seveceksiniz.

Bu harika yatlar üzerinde bulacağınız, size özel olarak hazırlanmış özellikler. Her bir gulet yat farklı tasarımcılar tarafından inşa edilmiş, el yapımı farklı projeler olup hiçbir gulet yat birbiri ile tamamen aynı değildir. Eşsizliğin tadını çıkartın! Bazı yatların iç kısmını gezdiğinizde, bunların birbirlerinden ne kadar faklı ve şık tasarımlı olduklarını görecek, her birinin eşsiz ve kendine has olduğunu ya da dekorlarının, mobilyalarının ve boyalarının bambaşka olduğunu fark edeceksiniz.

En yeni olan veya çok yakın zamanda yenilenmiş guletler, yeni malzemeler ve aksesuarlar kullanıldığından mükemmel ve olağan üstüdürler. Bunlar; hayal gücü, ustalık ve el becerisi tarafından üretilmiş hoş, hayret verici hatta şaşırtıcı etkilere veya çok özel ortamlara sahip daha küçük yatlar olabilirler. Böylesine özel iç tasarımlara sahip olmaları, hayal gücünüzü ve sezgilerinizi harekete geçirecektir. Bir teknenin özel olması için büyük olması şart değildir, bu nedenle hayallerinizdeki deniz seyahatini gerçekleştirmek için tüm büyüklüklerdeki yatları göz önüne bulundurmalısınız.

Aşağıdaki yat listemizi gözden gezdirdiğinizde, size sunabileceğimiz farklı seçenekleri görmekten memnuniyet duyacaksınız. Size hitap edecek en iyi iç tasarıma sahip yatı bulun ve mavi yolculuk yat kiralama talepleriniz için listenize ekleyin.

Gulet Yat Zorbas

Türk Koyları
20 Metre 2 Kabin 4 Kişi

haftalık 6.650 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Cemre Mila

Türk Koyları
21 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 7.000 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Endless

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 13.300 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Didi

Türk Koyları
24 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 14.000 € 'dan İtibaren

Gulet Yat Deniz 61

Türk Koyları
24 Metre 5 Kabin 10 Kişi

haftalık 15.400 € 'dan İtibaren

26 Metre 4 Kabin 8 Kişi

haftalık 15.400 € 'dan İtibaren

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Yeni bir özel yat kiralama talebi için bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen iletişim formunu doldurun.
Ayrıca bize telefon, sosyal medya veya whatsapp yoluyla da ulaşabilirsiniz.