Türkiye ve Yunanistan'da Lüks Gulet Yat Kiralama

Ege'nin En Güzel Koyları

Yaz tatilinin vazgeçilmez rotalarından biri olan Ege sahilleri deniz, kum, güneş sevenlerin en çok tercih ettiği bölgelerden bir tanesi. Olağan üstü yumuşak ve temiz havasına masmavi tertemiz kıyıları da eklenince birçok tatilci tercihini Ege kıyılarında geçirmeyi tercih etmektedir.

Bu yıl herkesi etkileyen Covid-19 virüs salgını nedeni ile sosyal mesafe önemini arttı. Bu yüzden hayatımıza bazı zorunlulukların girmesine neden oldu. İnsanların kalabalıktan uzak, mesafeli bir tatil arayışı, izole tatil sunan turistik ürünlerin ön plana çıkmasına neden olmuştur. Bu ürünlerden bir tanesi de özel gulet kiralama ile birbirinden güzel koyları gezerek oluşturulan mavi tur tatil paketleri olmuştur.

Ege kıyılarının masmavi sularında geçirebileceğiniz bu harika turlarda, hem yaz aylarının kalabalığını minimum derecede hissedecek hem de aileniz ve sevdiklerinizle beraber güven dolu bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz.

Gemiler Adası Fethiye

Özel Gulet Yat

Özel gulet yat yolculuğunuza Ege’nin incisi Bodrum’dan başlayabilirsiniz. Bodrum yarımadasından başlayacağınız yolculuğunuzda Gökova körfezine doğru giderken bir çoğu hala bakir kalabilmiş koyları ziyaret edebileceksiniz. Gökova Körfezi’ne doğru uzanan rotanızda Mazı, Çökertme, Ören, Akyaka gibi en özel koylarda serin sular da serinleyebileceksiniz.  Gökova’nın sunduğu en özel plajlardan biri olan Kleopatra Plajı belki de rotanızın en etkileyici duraklarından biri olacak.

Takip eden istikamette Datça Yarım adasını geçmeden duracağınız İncekum Plajı da ayrı bir güzellik ve doğallıkla size keyifli anlar yaşatacaktır. Aynı zamanda birçok uygarlığın mirasını da görebileceğiniz gulet yolculuğunuzda Knidos antik kentinde yer alan Apollon Tapınağı sizi tarihte küçük bir yolculuğa çıkaracaktır.

En Güzel Koylar’da Mavi Tur

En güzel koylar listesinde yer alan Palamutbükü koyu Datça limanına yaklaştığınızın habercisi olacaktır. Mavi ve yeşilin buluştuğu muhteşem Datça koylarından Marmaris’e doğru uzanan yolculuğunuzda Hisarönü koyu muhteşem doğası ve huzur dolu atmosferi ile sizlere unutulmaz bir manzara sunacaktır. Selimiye, Germe limanı, Dirsekbükü bu rotanızda sizlere sunulacak diğer saklı koylar olacaktır.

Ölüdeniz

Birçok girinti ve çıkıntıdan oluşan Datça yarımadasını geçişinizde mavinin her tonunun saklı kaldığı muhteşem koy, ada ve sahiller mavi tur yolculuğunuzun en keyifli durak noktalarını oluşturacaktır. Bozburun Marmaris rotanızda gulet yatlarının bir diğer uğrak noktasıdır. Korunaklı bir koy durumunda olan bu sahil kasabasını yerel halkı dışında keşfedenlerden biri de siz olacaksınız. Kumlubük, Turunç sahili ve İçmeler koyu Marmaris’in en özel ve güzel koyları arasında yer almaktadır.

Her günün bambaşka bir güzellikle sona erdiği bu yolculuğunuz sizlere her biri eşsiz olan sayısız koy ve adalarla bugüne kadar yapmış olduğunuz en keyifli tatil deneyimini yaşatacaktır.


İlginizi Çekebilir:

Son Eklenen Yatlar

Yat Karaca 4
Yat Karaca 4
18 Netre
Kabin

günlük € 800 'dan itibaren
Yat Ya Selam
Yat Ya Selam
25.5 Netre
Kabin

günlük € 1.300 'dan itibaren
Trawler Yat Albatros Explorer
Trawler Yat Albatros Explorer
26 Netre
Kabin

günlük € 3.000 'dan itibaren
Yat Junior Tarkan
Yat Junior Tarkan
20 Netre
Kabin

günlük € 1.100 'dan itibaren
Hala Sorunuz mu var?

Guletbookers merkezi Bodrum - Türkiye'de olan, her ihtiyaca uygun kiralık yat filosu ve avantajlı fiyatları ile
unutamayacağınız anlardan oluşan mavi tur ve yat turu deneyimini en iyi şekilde sunmayı amaçlayan bağımsız bir şirketidir.

Yat Kiralama Talebi

Sorunsuz İletişim için WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

[email protected]

+90 (530) 941 40 85

Yardım & Destek

Uzmanlarımız ile görüşerek, daha fazla seçeneğe göz atın.

[email protected]

+90 (539) 598 28 77

Tursab A:8324 - Seyahat Acentası
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği
Bodrum Deniz Ticaret Odası
Bodrum Denizciler Derneği
Google'ı Seviyoruz
Yat Kiralama Talebi Yat Kiralama Talebi Bizi Arayın Bizi Arayın İletişim Formu İletişim Formu
Guletbookers Support